Małe zakupy, taki był mój cel wizyty w markecie. Przestrzeni sporo, ale na półkach wiele prawie albo całkiem pustych pudełek co dawało wrażenie małego asortymentu. Warzywa raczej nie zachęcały do kupna a kwiaty stojące na wózkach kłaniały się w pas prosząc o wodę, przysuszone lub ususzone całkowicie. Jak na późną porę był całkiem niezły jeszcze wybór w pieczywie. Ogromny minus za kolejkę przy kasie, jednej kasie bo więcej nie było otwartych. spędzilam tam ponad 10min a na dodatek poraz kolejny był problem z terminalem obsługującym karty płatnicze. Pani przy kasie nadrabiała dobrą miną,ale chyba łatwiej byłoby zwiększyć ilość pracowników na kasie.
Netto to sieć handlowa, której początki miały miejsce w Dani. W Polsce prowadzi swoje sklepy od 25 lat i w tym czasie stała się jedną z największych sieci handlowych. Pierwszy sklep w Polsce powstał w Szczecinie, obecnie jest ich ponad 371 oraz 3 magazyny dystrybucyjne. Sklepy znajdują się głównie w północnej, zachodniej, południowej i środkowej Polsce. Stoiska z pieczywem oraz mięsne w sklepach są dzierżawione firmom lokalnym. Maskotką firmy jest szkocki terier Scottie symbolizujący talent do oszczędzania. Sklepy Netto znajdują się na terenie trzech państw: Dani, Polski oraz Niemiec.
Jesteś właścicielem tego miejsca?
Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.
Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.