Opinie użytkownika (83573)

Wczoraj robiłam zakupy...
Wczoraj robiłam zakupy w sieci marketów Polomarket ,bardzo lubie chodzić na zakupy zwłaszcza na stoisko mięsne. Znajduje się bardzo duży asortyment wędlin - odpowiednich na nasza kieszen i bardzo dobrych.Niestety kolejki są koszmarne -stać trzeba conajmniej 30 minut -jedna Pani obsługuje .I to najbardziej przeszkadza .Obsługa bardzo miła.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

POLOmarket

Placówka

Kutno, Barlickiego 22b

Nie zgadzam się (0)
zobaczyłam ze pepsi...
zobaczyłam ze pepsi 4x1 litra kosztuje tylko 8,99zł. weszłam do sklepu zeby kupic. sklep jest bardzo duzy, z wielkim asortymentem. kupiłam pepsi, dokupiłam jeszcze kilka innych artykulów spozywczych. obsluga ubrana w czerwone koszulki firmowe, staraja sie zeby jak najlepiej obsluzyc klienta. polecam,

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Intermarche

Placówka

Nie zgadzam się (0)
bardzo tani sklep....
bardzo tani sklep. kupuje tam duzo rzeczy do domu bo to zawsze taniej. kupilam golarki wilkinsona 1 opakowanie 3+3 gratis i zapłaciłam tylko 9,99zł. dokupiłam jeszcze mopa bo był w promocji. obsługa sympatyczna, przy kasie propnuja reklamowki platne, ceny bardzo niskie, asortyment zroznicowany. polecam

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

NETTO

Placówka

Nie zgadzam się (0)
zobaczyłam na rekalmie...
zobaczyłam na rekalmie ze moge kupic taniej czekolady milka. tanie bo 100g kosztuje tylko 2,49zł. wiec malo. jest duzo rodzajów: z truskawka, z orzechami, mleczna, bialo-czarna. wybor ogólnie czekolad bardzo wielki. ale kupiłam czetry rozne milki, za taka mała cene sie opłaca. obsługa bardzo symatyczna

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Stokrotka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
bardzo czesto zagladam...
bardzo czesto zagladam do tego sklepu. w sklapei panuje lad i porzadek. wszystkie rzeczy ladnie poukładane. weszłam kupic wedline i boczek. jak zwykle wszystko świzutkie. pracownicy tam pracujacy sa bardzo mili i potrafia dobrze doradzic. polecja produkty z promocji. ceny widoczne z daleka. sklep bardzo czysty

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
bardzo smakuje mi...
bardzo smakuje mi kawa dallmayr prodomo. jest mielona lub ziarnista i 25g kosztuje około 13,99zł. wybor ogolnie kaw i herbat jest ogromny. dokupiłam jeszcze do pracy herbate zielona z opuncja figowa. wybor duzy. ceny w miare niskie. mila obsługa.panie polecaja produkty z promocji przy kasie. poelcam bardzo ten sklep

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Kaufland

Placówka

Nie zgadzam się (1)
kupuje tam czesto...
kupuje tam czesto osełke śmietankowa 275g za 2,79zł. trzeba polowac na promocje i mozna kupic masło na zapas. bardzo szeroki asortyment artykułów spozywczyc. bardzo miła obsluga. ceny w miare niskie. zostałam miło obsłuzona. zapłaciłam karta. pani z obsłuzi zyczyła mi miłego dnia i zaprosiła ponowanie.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Billa

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
poszlam do sklepu...
poszlam do sklepu zeby kupic ser zółty bo widziałam ze jest na niego promocja. ser dziurawiec almar krakow kosztowal tylko 18,99zł. za kilogram. duzo klientow było w tym sklepie. ceny w miare niskie, obsługa sympatyczna, pani poleciła mi jescze inne sery w promocji ale wzielam tylko ser dziurawiec.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Tesco

Placówka

Nie zgadzam się (0)
zachciało mi sie...
zachciało mi sie pierogów ruskich ale nie chcialo mi sie robic wiec poszłam i kupiłam gotowe. moja rodzina zadowolona bo był szybki obiad a pierogi były naprawde smaczne. duzy wybor garmazerki. wszystko ułozone na tackach , ceny widoczne, termin waznosci napisany duzymi datami. wybor duzy, ceny w miare niskie.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Kupiec

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
poszlam kupic groszek...
poszlam kupic groszek z marchewka dla moich dzieci. było duze opakowanie hortexu za 4,99zł. najlepszt groszek z marchewka jaki jadłam. moze troche drogi ale jakosc jest niesamowicie smaczna. kupiłam od razu dwa opakowania. wybora duzy.wszystko ładnie poukladane na półkach. ceny niskie, warto kupoac na promocjach.polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Groszek

Placówka

Nie zgadzam się (0)
skonczyły mi sie...
skonczyły mi sie kostki rosołowe mięsne. kupiłam knora, cena duza ale sa najlepsze w samku.wybor kostek okazał sie duzy. dokupila jeszcze wafle ryzowe bo byly w promocji i kosztowały tylko 1,59zł. bardzo miła obsługa, koszyki czyste. bardzo miło i przyjemnie robi sie zakupy. polecam bardzo ten sklep moim znajomym.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Auchan

Placówka

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu bo zobaczyła na rekalmie ze proszek vizir 4,8kb box , rozne rodzaje przeceniony na 29,99zł. to bardzo malao za tak wysoka jakosc. w sklepie duzy asortyment. na połkach bardzo czysto. bardzo ladnie poukładane. pracownicy w fartuchach słuzbowych. słuza pomoca. artykuły promocyjne widoczne z daleka

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

PSS Społem

Placówka

Nie zgadzam się (0)
weszłam zeby...
weszłam zeby pogladac sukienki i spodnice. wybor jak zwykle był duzy. ale zrobila na mnie wrazenie sukienka w kolorze jasnego brazu oraz sliczna sukienka wyszywana. była w korze czarnym wiec by pasowala do duzo strojow i byla by uniwersalna. troche ceny wysokie ale i tak ja kupiłam. sklep bardzo czysty, obsługa przemiła

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Benetton

Placówka

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu zeby pogladac sukienki. wybor był duzy. ale zrobila na mnie wrazenie sukienka w kolorze turkusowym oraz sliczna sukienka wyszaywana. była w korze czarnym wiec by pasowala do duzo strojow i byla by uniwersalna. troche zraziła mnie cena bo sukienka duzo kosztowala. sklep czysty, obsługa przemiła

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012
Nie zgadzam się (0)
Zasadniczo wszystkie towary...
Zasadniczo wszystkie towary wystawione na półkach są właściwie podpisane ceną. Jednakże, aby zorientować się w systemie oznaczania, trzeba się przez chwile oswoić ze strzałkami na metkach, które pokazują, czy dotyczy ona towaru nad nią, czy też pod nią. Jeżeli już opanuje się ten system, wówczas bez problemu można się zorientować, co ile kosztuje. Jedynym wyjątkiem od tej zasady są towary na wyspach przy Kazach. Tam już panuje chaos i trzeba się nieźle natrudzić, aby zorientować się w cenie. Niestety informacje dodatkowe o towarze, cena za kg i podobne są pisane tak małą czcionką, że prawie są nieczytelne.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Biedronka

Placówka

Bielsko-Biała, Pięciu Stawów 6

Nie zgadzam się (0)
Sklep, w którym...
Sklep, w którym każdy towar na półce jest właściwie oznaczony, podobnie jak towary wielkogabarytowe jak lodówki, zamrażarki, pralki, kuchnie itp. Wszystkie etykiety zawierają informacje o cenie oraz krótki opis funkcji i możliwości. Pomimo niezbyt dużej powierzchni etykiety, da się na niej przeczytać bez okularów wszystkie zawarte na niej informacje. Jedynie w przypadku towarów w koszach lub na wyspie może być problem z odszukaniem informacji o towarze i jego cenie.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

RTV MIX AGD

Placówka

Toruń, Łyskowskiego

Nie zgadzam się (0)
Gdyby nie czytniki...
Gdyby nie czytniki kodów, to za wyjątkiem stoiska z warzywami, mięsem i serami, nigdy by nie było wiadomo, co ile kosztuje. Problem polega nie nieczytelnych etykietach cenowych, na których jest informacja o cenie i kodzie towaru, jakiego dotyczy. O ile cena jest do przeczytania, to kod już nie. Jest po prostu nieczytelny, czcionka prawdopodobnie osiem, albo jeszcze mniejsza. Dodatkowym problemem jest to, że etykiety cenowe w dużej większości nie odpowiadają towarom, przy których się znajdują.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

E.Leclerc

Placówka

Toruń, Łyskowskiego Ignacego 8

Nie zgadzam się (0)
Oznaczenie cenami towarów...
Oznaczenie cenami towarów jest zdecydowanie nie do końca dobre. Duża część towarów, zwłaszcza na stoisku z wędlinami i serami nie wzbudza żadnych wątpliwości, podobnie jak na szczytach regałów, gdzie są „gorące” oferty tego, czego sklep chce się pozbyć. Natomiast, jeżeli chodzi o towary zgromadzone na półkach, to już pojawia się poważny problem. Na 10 artykułów, które mnie interesowały, tylko przy jednym z nich była właściwa cena. Poza tym ceny są mało czytelne w tym znaczeniu, że o ile cenę detaliczną można jeszcze odczytać, to już nie ma możliwości bez okularów odczytać, czego ona dotyczy.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Paluszek

Placówka

Toruń, Łyskowskiego 29 /35

Nie zgadzam się (1)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy sklepu z pasmanterią. Weszła do tego sklepu, ponieważ potrzebowałam kupić kilka tasiemek i suwak do kurtki dla dziecka. Gdy weszła do sklepu ekspedientka młoda kobieta od razu wyszła z zaplecza, aby móc mnie obsłużyć. Kobieta była bardzo miła o uprzejmym usposobieniu (niska blondynka, długie włosy spięte w kitkę). Ekspedientka przez cały czas rozmowy ze mną uśmiechała się, co było bardzo przyjemne. Niestety sklep nie jest dobrze wyposażony w artykuły pasmanteryjne. Są podstawowe kolory nici, ale, żeby dobrać odpowiedni odcień to nie ma wyboru. Jak również suwaków, których potrzebowałam, są tylko długie i też nie we wszystkich kolorach. Nie wspomnę już o materiałach, których jest ograniczona ilość. No cóż, ale interes się kręci, a sklep się utrzymuje – tylko nie wiem z czego.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Atena

Placówka

Nasielsk, Kilińskiego 27

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio szukałam prezentu...
Ostatnio szukałam prezentu dla męża i stwierdziłam, że odpowiednie będą spodnie. W związku z tym weszłam do Domu Handlowego, gdzie wydawało mi się jest największy wybór i coś znajdę dla męża. Swoje kroki od razu skierowałam do podziemi. Na wprost drzwi siedział starszy mężczyzna, który od razu przywitał wchodzących klientów. Ten akurat mężczyzna miał za plecami całą masę spodni, więc tylko z nim rozmawiałam. Powiedziałam, w jakim rozmiarze i fasonie szukam spodni, mężczyzna szybko wyszukał mi kilkanaście propozycji. Chwilę musiałam się zastanowić. Wybrałam te, które były najbardziej nowoczesne. Miły pan nie robił też problemów, gdy zapytałam o ewentualne zwroty lub wymianę na inny rozmiar – był otwarty na moje wątpliwości. Finalizacja to była tylko formalność podczas moich super szybkich zakupów.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Stok

Placówka

Płońsk, Grunwaldzka 31

Nie zgadzam się (0)