Ostatnio dosyć często doładowuję konto przez oficjalną stronę Orange i do tej pory nie miała z tym najmniejszych problemów. Jednak ostatnio, gdy próbowałam zasilić konto wyświetlał mi się dziwny komunikat – uniemożliwiający mi doładowanie konta. Próbowała tak systematycznie przez dwa dni doładowywać i ciągle wyskakiwał tan sam błąd. Postanowiłam, więc napisać do Biura Obsługi Klienta w tej sprawie. Po chwili dostałam meila zwrotnego z informacją, że zgłoszenie zostało przyjęte. Odpowiedź dostałam po dwóch kolejnych dniach, że od nich jest wszystko dobrze, być może problem jest po stronie banku, przez który chciałam dokonać przelewu. Jednak wszystko się unormowała i doładowałam konto zanim otrzymałam odpowiedź. Jednak uważam, że tak jak przez telefon bezpośrednio można szybko uzyskać odpowiedź tak samo przez meila powinna być obsługa szybko realizowana.
Do sklepi wstąpiłam po picie ze względu na panujące upały. Podeszłam do jednej z ekspedientek. Młoda kobieta, ubrana w strój firmowy, długie czarne włosy, nie miała identyfikatora. Zapytałam, gdzie mogę znaleźć napoje w butelkach z korkiem niekapkiem. Kobieta wskazała mi palcem z pewnej odległości półkę z napojami i niby tam miałam znaleźć napój, którego szukałam. Przejrzałam wszystkie dostępne produkty i niestety nie znalazłam, żadnego napoju z korkiem niekapkiem – wszystkie dostępne butelki miały korki z ustnikiem. Ekspedientka najwyraźniej pomyliła zastosowanie korków, albo nie znała dostępnego towaru, albo nie wie jak wygląda taki korek. Nie wiem, w każdym razie nie kupiłam tam żadnego napoju.
W związku z kończącą się umową w sieci konkurencyjnej, chciałam sprawdzić, jaką mają ofertę. Udałam się, więc do salonu w centrum miasta. Przy wejściu spotkałam wchodzącą konsultantkę, która wracała z miasta z Tobami pełnych zakupów. W salonie znajdowało się troje klientów czekających na konsultantkę. No, więc wsparcie drugiej pani było w sama porę. Czekając na obsługę miałam czas rozejrzeć się po sklepie. Podłogi były czyste jednak panele były bardzo zużyte - powycierane, witryny również. Telefony i akcesoria dostępne w sklepie były dobrze widoczne. Nie było tylko ulotem, które umilałyby czas oczekiwania w kolejce. Jednak konsultacje trwały na tyle długo, że po 2 minutach musiałam zrezygnować z obsługi.
Tym razem naprawdę czuję się oszukana. Za każdym razem robiąc zakupy w tym sklepie trzeba obowiązkowo brać paragon, a ekspedientki chyba bardzo słabo tam zarabiają skoro chcą sobie dorobić do pensji kosztem klientów. Tylko zastanawia mnie jak długo to potrwa. Kasjerki bardzo długo zwlekają z wydaniem paragonu, więc należy się upomnieć.Kolejne rzekome niedopatrzenie spotkała mnie na zakupach z mężem, również braliśmy mięso i wędliny, poza tym drobne zakupy. Przy kasie była duża kolejka, więc kasjerki starały się bardzo szybko i sprawnie obsługiwać klientów. Na tyle szybko, że osoba, która nas obsługiwała nabiła dwa razy ten sam produkt. Tym razem udała nam się to wychwycić na miejscu. Sytuacja zakończyła się przeprosinami, ale myślę, że należałoby to zgłosić do kierownika, gdyż nie jest to pierwsza takie zdarzenie.
Sklep Mix Elektroniks jest to duży sklep z produktami RTV i AGD znajdujący się w samym centrum miasta. Ceny produktów oferowanych w tym sklepie są zadowalające. Szczególną uwagę przyciągają produkty będące w promocji, które są wyszczególnione. Pomiędzy oferowanym asortymentem są wąskie przejścia, które utrudniają mijanie się z innymi klientami oraz dokładne obejrzenie poszczególnych artykułów. Pracownicy w tym sklepie nie byli ubrani w stroje firmowe. Nie zainteresowali się klientami będącymi w środku, tylko porządkowali wolne miejsce – najprawdopodobniej po finalizacji jednego z produktów. A jakiekolwiek informacji o produkcie musiałam sam sobie przeczytać z załączonych tabliczek.
Do salonu udałam się, aby przedłużyć umowę. Oczywiście wszystko przebiegło zgodnie z planem. Otrzymałam też korzystny pakiet tzn. ten sam abonament a dużo więcej kanałów. Po prostu siła perswazji i dobrego gadania;). Obsługujący mnie mężczyzna (pomimo starszego wieku) zafascynował mnie swoim profesjonalizmem, życzliwością i dbałością o potrzeby klienta. Na początku wybadał, jakie kanały najczęściej oglądam a następnie, jakie najbardziej by mnie interesowały. W ten sposób wybraliśmy zgodnie odpowiedni do mnie i mojej rodziny pakiet. Polecam serdecznie ten punkt obsługi.
Do sklepu weszła w poszukiwaniu drobnego prezentu dla dziecka z rodziny. Nie potrzebowałam niczego konkretnego, ale w sklepie tym, czasem są fajne drobiazgi. W wejściu powitała mnie ekspedientka. Akurat obsługiwała klienta, więc miałam chwilę, aby się rozejrzeć po sklepie. Tak naprawdę trudno było tam cokolwiek zobaczyć, gdyż towary było tak dużo, że nie mogłam się skupić na konkretnej rzeczy. Mała powierzchnia sklepu, a właścicielka wszystko chciała zaoferować. Podejrzewam też, że wszystko tam było dostępne, ale wiele zabawek było nałożonych na siebie, zasłaniając jedno-drugimi. Po chwili przyszła do mnie ekspedientka i zaproponowała pomoc – co nie ukrywam w tym sklepie było konieczne. Znalazłam tam dużo ciekawych zabawek, ekspedientka wystawiła mi wszystkie na ladę (bardzo małą ladę) i dała czas na zastanowienie. Na sklepie podłoga była czysta (mały obszar pozostawionej podłogi), jednak przekładane pudełka z zabawkami nie wszystkie były odkurzone – niestety.
Dość długie kolejki do bankomatu widoczne z kilkunastu mertów, a tym bardziej do kas wciąż dają się we znaki klientom tego „dużego banku”. Wciąż i niezmiennie widoczne z ulicy kolejki uniemożliwiają przejście mieszkańcom osiedla, przy którym usytuowany jest bank. Podejrzewam, że nie mniej ludzi jest w środku a kilkakrotnie słyszałam, że kasjerki proponują/narzucając wypłatę w bankomacie, gdyż tam jest rzekomo szybciej. Skoro to taki duży bank to powinno być więcej kasjerów skoro w okolicy 10 każdego miesiąca jest nawał klientów.
Dziękujemy za zgłoszenie. Z każdej opinii i oceny wyciągniemy wnioski, aby poprawiać jakość obsługi Klientów.
Autobus przyjechał na...
Autobus przyjechał na czas i mimo tego, że miałam wrażenie, że jest zbyt mało ludzi z obsługi, to dwójka kierowców dała sobie radę ze sprawdzaniem rezerwacji i pakowaniem bagaży. W autobusie początkowo było dość duszno, ale kierowca włączył klimatyzację i poczuliśmy się lepiej. Pani z obsługi miała za zadanie obdarować każdego pasażera rogalikiem, a potem kawą/sokiem - to był miły prezent ze strony firmy. Jednak robiła to w taki sposób, że miałam wrażenie, że jest to karą.
Do tego sklepu rzadko przyjeżdżam, gdyż jego lokalizacja jest na końcu miasta. Z tego też względu nie znam układu sklepu. W odnalezieniu kilku produktów postanowiłam poprosić ekspedientkę. Podeszłam do kobiety pani Wiolety, która dokładała towar przy lodówkach i zapytałam, „gdzie znajduje się herbata granulowana”. Kobieta odpowiedziała mi, że „przy herbatach”. Przyznam, że odpowiedź była bardzo oczywista, a ekspedientka nawet nie pofatygowała się, aby wytłumaczyć mi już nie mówiąc o zaprowadzeniu czy pokazaniu szukanego produktu. Życzliwość dla klientów może nie jest w obowiązkach ekspedientki, ale na pewno świadczy o kulturze osobistej.
Razem z koleżanką poszłyśmy do tej kawiarni. Lokal był pełen ludzi, ale z łatwością znalazłyśmy miejsce. Podeszłyśmy złożyć zamówienie i po około 5-7 minutach kelnerka przyniosła nam kawę i ciastko. Po kolejnych 10 minutach przyszła do nas z rogalikami mówiąc z uśmiechem, że to od firmy. W lokalu było cicho, w tle słychać jedynie rozmawiających ludzi, było czysto i ładnie.
zobaczyłam w tym sklepie ze duzo produktow jest przecenionych.na przykład czajnik z olkusza był przeceniony z 80 zł na 30 zł. jedyne czego nie miał to gwizdka i byl troche poobijany. byly tez przecenione przybory szkolne, nawet o połowe, wiec kupilam dzieciom do szkoly. duzo kliento, ceny niskie, bardzo mila obsluga
Kelnerka bardzo miła, ale dość wolna - zdążyliśmy rozegrać partię kry w karty zanim przyniosła karty...Mimo tego, że lokalu byliśmy tylko my (5 osób), to 2, które nie siedziały przy stoliku nie dostały menu - to było dziwne. Kelnerka sprawnie przyjęła zamówienie i pozwoliła na modyfikacje deserów (nieco odmienne niż w menu). Dość długo czekaliśmy na zamówienie, ale to dlatego, że była tylko jedna osoba z obsługi. W tym czasie degustowaliśmy nalewki, których można napić się w lokalu. Muzyka w tym miejscu jest stonowana, jakiś lekki jazz, bardzo przyjemnie.
weszłam do sklepu bo chcialam kupic gazete wyboracza oraz cos do czytania dla kobiet. asortyment gazet okazał sie duzy.kupila wyboracza oraz caludie, duzo do czytania i za niewielka cene. obsługa na wysokim poziomie, polecaja produkty z pramocji. ceny niskie. duzo klientów. duzo kas otwartych. ładnie i porzadnie wszystko poukladane.
bardzo fajny sklep. z duzym i modnym asortymentem. fajnie zrobione przymierzalnie i ciekawa aranzacja. kupuje tam czesto bo ciuszki sa trwałe, nie spieraja sie, bardzo dobry gatunek i mozna kupic na promocji za niewielka cene. sklep utrzymany w czystosci, obsluga bardzo mila, ceny nie sa niskie ale kupuje na przecenach
Na stronie jakoscobslugi.pl sieć Biedronka chwali się, że odpowiada klientom. Jednakże chyba nie wszystkim. Jak do tej pory ani razu firma nie odpowiedziała na opinie które umieściłem na portalu. Domyślam się, że może być to spowodowane ilością opinii wyrażonych przez klientów. Ale w takim razie może zlikwidować ten dopisek, że firma odpowiada klientom.
spodobały mi sie spodnie z tego sklepu.bardzo długo myslałam w przymierzalni czy je kupic bo były zbyt drogie ale jednak sie na nie skusilam. asortyment duzy, duzo rzeczy na mnie pasuje. obsługa na szostke.panie bardzo miłe i potrafia doradzic. bardzo czysty sklep. bardzo dobre ułozenie sklepu.ceny troche drogie.
Widać, że zakupy grupowe walczą o klientów. Każda firma oferuje pewną kwotę za aktywne polecenie innego uczestnika zakupów. Tym razem firma GROUPON zrobiła inną promocję. Zaoferowałą swoimk uczestnikom kupon na zakupy z ich strony. Kwota ta wynosiła 15,00 zł. Od razu skorzystałem z tej oferty i jeszcze w tym samym dniu kupiłem ofertę, którą wcześniej się interesowałem. Aby częściej były takie promocje.
poszłam do sklepu wyczaic promocje.bardzo duzy wybor. zobaczylam ze sa ladne modne koszule na długi rekaw i ciekawie uszyte.przymierzylam biala z niebieskimi i czerwonymi paskami. jednak kupiłam z czerwonymi paskami.sklep bardzo czysty, obsluga błyskawiczna. zaplaciłam karta, pani zapakowała zakupy w torbe firmowa
weszłam do sklepu zeby zobaczyc nowinki. fajne i modne ciuszki w tym sklepie.przymierzyłam czerwona bluzke, ale jakos dziwnie na mnie lezała.poszłam zobaczyc torebki.bardzo oryginalne broszki. tak mi sie spodobaly ze kupilam zielona roze broszke. bardzo ladna i nawet nie droga.asortyment duzy, mila obsluga .polecam
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.