Opinie użytkownika (83573)

Potrzebne rajstopy do...
Potrzebne rajstopy do sukienki. Sukienka może nie nowa, ale rajstopy nowe i cały strój wydaje sie idealny i niepowtarzalny. Wybór duży. Panie ładnie prezentują asortymetn. Zawsze pomagają w wyborze. Widać, że zależy im na kliencie, bo są zawsze uśmiechnięte. Czas obsługi szybki. Sklep czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Gatta

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Wypatrzyłam w telewizji...
Wypatrzyłam w telewizji reklamę, a w niej informacja że można kupić 1+1, kupiłam witaminki centrum w bardzo korzystnej cenie i drugie opakowanie gratis. Zauwazyłam jeszcze produkty astora również w tej samej promocji. Panie z obsługi pomagają i podpowiadaja gdzie sie znajdują. Miłe i sympatyczne. Brak kolejki. Wybór duży. Sklep bardzo uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Super-Pharm

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
W telewizji widziałam...
W telewizji widziałam reklame fantastycznej bielizny. Piekna zmysłowa, idealna. Asortyment szeroki. Bielizna ładnie wyeksponowana. Ceny dość wysokie. Panie z obsługi zainteresowane każdym klientem. Doradzaja i podpowiadają. Nic nie kupiłam bo zbyt wysokie, ale chociaż tylko pooglądałam. Obsługa błyskawiczna i miła. Sklep czysty.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Intimissimi

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Idealny sklep dla...
Idealny sklep dla mojego siostrzeńca , lubimy razem chodzić, bo on też lubi zakupy. Sklep ładnie urzadzony. Dużo asortymentu, także mamy z czego wybierać. Obsługa bardzo pomocna i zyczliwa. Organizacja obsługi super. Sklep bardzo uporządkowany mimo wielu klientów. Czystość i ład, zarówno podłogi jak i przymierzalnie.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

House

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Całkiem fajny sklep....
Całkiem fajny sklep. Asortyment duży . Ceny nawet przystępne. Obsługa na najwyższym poziomie, zainteresowani każdym klientem. Pomaga doradza. Zawsze miłe i sympatyczne. Ubrania ładnie poukładane, nowości wyeksponowane. Czas oczekiwania bardzo krótki. Wizualnie sklep bardzo ładny. Rzadko tam wstępuję, ale lubie wstąpić i chociaż poprzeglądać rzeczy.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Maxima

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Sklep idealny dla...
Sklep idealny dla mojej mamy. Czasem tam wpadam żeby zrobić jej prezent. Ubrania bardzo gustowne i wyjatkowe. Panie bardzo pomagają wybrać mi odpowiedni rozmiar i kolor. Są bardzo miłe i uczynne, nawet jak tylko oglądam. Wybór bardzo duży. Czas oczekiwania bardzo krótki. Sklep estetycznie bardzo ładny i przejrzysty.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

monnari

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Dla mnie sklep...
Dla mnie sklep rewelka. Mam mnóstwo rzeczy sprzed kilku lat. Rzeczy są dobre gatunkowo. Nie rozciągneły sie ani nie straciły koloru. Wybór rzeczy bardzo duży. Obsługa również rewelka. Panie bardzo pomocne i sympatyczne. Obsługa ubrana bardzo schludnie. Do tego błyskawiczna. Estetycznie sklep super.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Morgan

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Rzadko zachodze do...
Rzadko zachodze do tego sklepu, bo ciężko mam sobie cos do wybrania. Jednak asortyment szeroki. Panie zainteresowane klientem. Zawsze przynoszą rozmiary i są bardzo miłe. Fajnie wyeksponowane rzeczy. Brak kolejek przy kasie,, bo panie sprawnie obsługują. Sklep gustownie urządzony i całkiem ciekawy.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Tatuum

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Fajny sklep chociaz...
Fajny sklep chociaz czasem spotykałam sie z różną obsługą, jednak dziś zasługują na duży plus. Panie podchodzą do klienta i bardzo pomagają w zakupach. Bardzo miłe, subtelne i życzliwe. Asortyment oryginalny, w bardzo rozsądnych cenach. Brak kolejki. Sklep fajnie urzadzony. Ładnie poukładany, także łatwo mozna znaleźć fajne rzeczy.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Reserved

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Super sklep bo...
Super sklep bo dużo fajnych rzeczy, czasem fajnych czasem tandetnych ale można wyczaić coś ciekawego wybrać w bardzo rozsądnych cenach. Obsługa kompetntna i bardzo życzliwa dla klienta, nie ma problemu ze zwrotem towaru. Brak kolejek przy kasie. Muzyka gra, ale nie za głośno, nawet pomaga w zakupach. Sklep wizualnie na duży plus, bo bardzo przestronny.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

C&A

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Fajny sklep bo...
Fajny sklep bo oferuje ciuszki dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ładnie urzadzony i czysty. Obsługa na najwyższym poziomie, obsługa chetna pomóc i doradzić. W ogóle czuje się w tym sklepie bardzo dobrze bo wszyscy pracownicy są bardzo mili i życzliwi. Ceny nawet przystępne, przy kasie brak kolejek. Pozytywna ocena.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Benetton

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
W sklepie dość...
W sklepie dość sporo klientów, nawet spore kolejki, bo klienci mieli całe wózki produktów. Super, że w tym sklepie jest bardzo duży wybór produktów oraz masa produktów w promocyjnych cenach. Produkty świeże, smaczne. Obsługa miła, szybko obsługuje klientów, zawsze doradzi. Lubie robić zakupy w tym sklepie.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Tesco

Placówka

Stalowa Wola, Przemysłowa 2b

Nie zgadzam się (0)
Poszłam wywołać zdjęcia,...
Poszłam wywołać zdjęcia, a miałam koło 400 sztuk, także dużo, tam zapłaciłam mniej bo powyżej 200, także sie opłaca. Pani pomogła mi obsłużyc maszynę, Bardzo miła i uprzejma. Dodatkowo zaproponowała album z własną mozliwościa zaprojektowania. Nawet w przystepnej cenie. Obsługa błyskawiczna i przemiła. Sklep bardzo czysty.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

CEWE Fotojoker

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Posżłam do sklepu...
Posżłam do sklepu po nowy czajnik. Były po 29 zł. Może nie rewelacja, ale na jakiś czas bedzie. Obsługa kręciła sie po sklepie. Chetna pomóc i doradzić. Przy kasie pani zaproponowała doładoanie do telefonu, szybko mnie obsłużyła. Asortyment szeroki. Sklep bardzo czysty i uporządkowany. Dużo przydatnych rzeczy do domu

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Pepco

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Idealny sklep dla...
Idealny sklep dla mnie, zreszta wszystkim polecam. Półki aż uginają się od towaru. A do tego w bardzo korzystnych cenach. Gdy szukałam lakieru do paznokci podeszła do mnie pani i bardzo chciała mi pomóc. Powiedziałam jakiego odcieniu poszukuję a pani świetnie mi doradziła. W ogóle obsługa miła i uśmiechnięta nawet przy kasie. Brak kolejek. Sklep uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Drogeria Uroda

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Sklep idealny dla...
Sklep idealny dla mojego męża. Uwielbia ten sklep. Rzeczy ładne i zawsze oryginalne. Bluzy i spodnie fajne w noszeniu. Panie podchodzą i bardzo angazują się w obsługę. Znają świetnie ofertę. Obsługa błyskawiczna i bardzo pomocna. Czas oczekiwania bardzo krótki. Estetyka na duży plus, a do tego świetna obsługa.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Puma

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Wystawa ciekawie zrobiona,...
Wystawa ciekawie zrobiona, więc czemu nie wstapić i obejrzeć co oferują. W sklepie mały bałagan, fakt że było dużo klientów. Asortyment szeroki. Pani z obsługi bardzo zapracowane, jedne dokładały towar, inne pomagały i doradzały klientom. Pracownicy mili i życzliwi. Przy kasie obsługa sprytnie sie uwijała, bo była spora kolejka. Wizualnie bardzo ładny sklep.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Top Secret

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Sklep całkiem przestronny....
Sklep całkiem przestronny. Asortyment ciekawy. Duży wybór. Ładne czyste przymierzalnie. Obsługa zainteresowana klientem, chetna pomóc. Do tego miła. Pracownicy życzliwi dla klienta. Przy kasie brak kolejki. Sklep wizualnie ładny i zadbany. Na pewno wrócę, bo oferują fajny asortyment i w bardzo rozsądnych cenach.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Massimo Dutti

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (1)
Nigdy jeszcze nie...
Nigdy jeszcze nie byłam w tym sklepie, więc trzeba było zobaczyc co oferują. Asortyment bardzo bogaty i całkiem ciekawy. Obsługa zauważa klienta, wita i stara sie pomóc. Panie miłe i zyczliwe. Nic nie kupiłam bo mi nic nie wpadło w oko. Ceny nawet przystępne. Organizacja sprawna. Sklep czysty. Myslę że wrócę do niego.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

Olsen

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Produkty świeże, ceny...
Produkty świeże, ceny są porównywane do pobliskich sklepów. Obsługa? hmm... kolejka dość spora, klientka prosi o jakiś produkt a ekspedientka w między czasie zajada sobie jakieś ciastko/wafelka i w pełną buzią rozmawia z kupującą, strasznie to wyglądało. W tym sklepie nie ma takiego ruchu jak w Tesco, że ciągle jest kolejka więc można jeść jak nie ma klientów a nie przy nich.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2012

odido

Placówka

Stalowa Wola, Al. Jana Pawła II 78a

Nie zgadzam się (0)