Opinie użytkownika (83573)

Ogólna ocena tej...
Ogólna ocena tej Biedronki to ocena dobra. Bardzo pozytywnie odebrałam kontakt pracowników z klientami, pani kasjerka starała się utrzymać ze mną kontakt wzrokowy i uśmiechać życzliwie, życzyła mi miłego dnia i podziękowała za zakupy. Gdy poszukiwałam jakiegoś produktu, pani która wykładała towary na półki zauważywszy że czegoś szukam, sama podeszła do mnie i spytała czy pomóc mi coś odnaleźć. Do czystości miejsca również nie mogłam mieć zastrzeżeń. Oferta w tym sklepie jest tak różnorodna i ciekawa, że aby przyjrzeć się każdej rzeczy potrzebowałabym dużo więcej czasu. Bardzo podoba mi się iż można w tym jednym miejscu znaleźć tak wiele produktów. co jest również wielkim plusem. Jedynie obsługa klientów przy kasie trwała długo, ale podejrzewam że było to raczej spowodowane przez klientów i panią kasjerkę która nie chciała popędzać klientów szukających drobnych czy pakujących lub wykładających towar. Bardzo szybko jednak zareagowała na prośby klientów czekających w kolejce aby poprosić kogoś do obsługi innej kasy. Mogłam zaobserwować, iż wszyscy pracownicy starają się stworzyć klientom miłą atmosferę oraz służyć im w sposób fachowy.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Muszę przyznać, że...
Muszę przyznać, że MultiBank jest najlepszym bankiem z jakiego do tej pory korzystałam. Zgłosiłam się do placówki jako nowy klient, zainteresowany ofertą banku dla osoby fizycznej. Na wejściu przywitała mnie miła Pani Asystentka, następnie doradca poświęcił mi tyle czasu na wytłumaczenie i pokazanie wszystkiego, ile potrzebowałam. Obsługa zadbana, bardzo sympatyczna, znająca się na rzeczy, nastawiona z ofertą do klienta. Placówka zadbana, z profesjonalnymi doradcami, godna uwagi i polecenia

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

mBank

Placówka

Nie zgadzam się (1)
27.01.2021
Odpowiedź firmy
Witam. Serdecznie dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią na temat jakości świadczonych przez MultiBank usług. Dbamy o to, aby nasi Doradcy byli dobrze wyszkoleni oraz kompetentni, a także mogli służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w trosce o każdego Klienta. Tym bardziej się cieszę, że i w tym przypadku Doradca spełnił Pani oczekiwania. Mam nadzieję, że dalsza współpraca z MultiBankiem będzie przebiegać co najmniej tak satysfakcjonująco jak do tej pory. Zachęcam do kontaktu z nami w placówkach naziemnych (http://www.multibank.pl/dostep_do_uslug) lub poprzez MultiLinię pod numerami telefonów: 801 300 000 lub +48 42 6 300 000 dla telefonów komórkowych i połączeń zagranicznych. Pozdrawiam Paweł Danielecki, MultiBank
Zacznę od kompetencji...
Zacznę od kompetencji i zachowania personelu. Niestety trafiłam na Panią sprzedawczynię, która ukrywała się za regałami gdy weszłam, a gdy sama do niej podeszłam z zapytaniem z jakiego materiału wykonane jest obuwie odpowiedziała tylko jednym słowem i zaczęła przekładać kartony. Koszulki personelu brudne od kartonów, paznokcie zaniedbane. Co do asortymentu - buty średniej jakości, braki w niektórych modelach. Zbyt intensywny zapach na sali sprzedaży, muzyka odrobinę za głośno. Największym plusem podczas wizyty w tym sklepie była szybka obsługa przy kasie i inna, uśmiechnięta Pani sprzedawczyni.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

BOTI

Placówka

Zielona Góra, Dąbrówki 5

Nie zgadzam się (0)
Mimo zamieszania...
Mimo zamieszania związaną z przebudową (uruchomienie w sklepie piekarni ) obsługa jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Na sali zakupowej zawsze panuje porządek . Klient może w każdej chwili liczyć na pomoc. Towar jest świeży , poukładany - sprawdzana jest data spożycia towaru i nie zdarzyło mi się kupić towar przeterminowany.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

LIDL

Placówka

Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego 14

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i szybka obsługa, Pani zawsze odpowie jak ktoś się wita lub żegna. Duży wybór produktów zarówno produkcji Społem jak i innych producentów. Produkty świeże i smaczne. Ceny porównywalne z podobnymi tego typu sklepami. Czasami są bardzo ciekawe promocje cenowe. Wrażenie po zakupach bardzo miłe.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

PSS Społem

Placówka

Stalowa Wola, Al. Jana Pawła II 60

Nie zgadzam się (0)
Po pracy postanowiłam...
Po pracy postanowiłam zrobić zakupy w Biedronce. Jest to mój ulubiony sklep w Warce. Dzisiaj podczas obserwacji oraz przy okazji wcześniejszych zakupów zauważyłam że jest bardzo miła obsługa. Zawsze gdy o coś zapytam, otrzymuję oczekiwaną odpowiedź. Na półkach jest porządek. Nie zauważyłam żadnych uszkodzonych produktów. Były czynne 3 kasy i spore kolejki ale kasjerki sprawnie obsługiwały, przy okazji dbając o czystość na ladzie. Każdy klient został przywitany, obsłużony i przy pożegnaniu zaproszony do ponownych zakupów.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Biedronka

Placówka

Pniewy, Poznańska 11

Nie zgadzam się (0)
Ogólne wrażenie bardzo...
Ogólne wrażenie bardzo dobre, bardzo szybka obsługa, ponieważ nie było kolejki i miła ekspedientka. Obsługa miła, dobrze obsługuje klienta, nie dotyka gołymi rękami pieczywa. Produkt świeży, smaczny. Produkty w porównywalnych cenach jak w innych tego typu sklepach. Dość mały sklep, przez co trzeba poruszać się po sklepie bardzo ostrożnie, aby niczego nie zrzucić z półki.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

odido

Placówka

Stalowa Wola, Al. Jana Pawła II 78a

Nie zgadzam się (0)
Dino polska w...
Dino polska w Kępno przyjmuje dziewczyny na szkolenie. Dziewczyny które mają tam nabyć umiejętności potrzebnych do pracy w markecie tak naprawdę są wykorzystywane. Rozmawiałam z jedną z kobiet które się tam szkolą i usłyszałam od niej że po 2 dniu pracy tam została posadzona na kasie głównej. W momencie gdy dziewczyna potrzebowała pomocy i wezwała kierowniczkę ta jej odparła że ma jej nie wołać co chwila. Zauważyłam także że dziewczyn które są na szkoleni robią wszystko za pracowników. Dlatego że pracowników po prostu nie ma, ponieważ maj wolne. Kierowniczka strasznie krzyczy na cały sklep. Przez to wszystko pracownicy są strasznie powolni a obsługa klienta idzie strasznie mizernie.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Dino

Placówka

Nie zgadzam się (7)
Bardzo miła atmosfera,...
Bardzo miła atmosfera, Iście włoski klimat, pyszne jedzenie. Pizze przyrządzane z wyłacznie włoskich składników. Miejsce znajduje się w pobliży Krakowa a mimo to i tak wolę podjechac kawałek aby zjeść pyszną pizzę. Według mnie robią najlepszą pizze w Krakowie i okolicach. Mają bardzo dobre tiramisu

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

En plato

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła atmosfera,...
Bardzo miła atmosfera, Iście włoski klimat, pyszne jedzenie. Pizze przyrządzane z wyłacznie włoskich składników. Miejsce znajduje się w pobliży Krakowa a mimo to i tak wolę podjechac kawałek aby zjeść pyszną pizzę. Według mnie robią najlepszą pizze w Krakowie i okolicach. Mają bardzo dobre tiramisu

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

En plato

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Top Secret. Wygląd...
Top Secret. Wygląd sklepu średnio zaprasza do wejścia aby obejrzeć asortyment, obsługa nie miła, mało interesuje się klientem który wchodzi do środka. Chodziłam po sklepie 7 minut i nikt nie zainteresował się czego szukam do ubrania. Panie były za to mocno zainteresowane jednym z portali społecznościowych który właśnie przeglądały i mimo ludzi w sklepie głośno komentowały zobaczone tam osoby. Jestem zniesmaczona odwiedzinami tego sklepu.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Sklep

Placówka

Lębork, Staromiejska

Nie zgadzam się (0)
Kiedy jestem upierdl......
Kiedy jestem upierdl... to jestem, ale jak jest coś o co inni dbają to zawsze z chęcią opiszę. Zamówiłem produkt przez internet i wiem, że w tym samym dniu został wysłany. Na drugi dzień do drzwi zapukał pracownik poczty, który w godzinach popołudniowych dostarczył paczkę. Widac od razu, że firma stara się zmienić i to widać. Aby tak dalej.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Poczta Polska

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Gdy podjechałem pod...
Gdy podjechałem pod dystrybutor i wyszedłem z auta był już przy mnie pracownik obsługi, który mnie przywitał i polecił lepszej jakości paliwo,dodatkowo zaproponował mi płyn do spryskiwaczy i zaprosił mnie do kasy podczas gdy On kończył tankowanie. Kasjerka miło mnie przywitała,poleciła kawę i hot-doga miło się uśmiechając. W sklepie było czysto i przyjemnie, na zewnątrz taż a dodatkowo pracownik, który mnie obsługiwał umył mi szybę w aucie, bardzo miły gest z jego strony.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Shell

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kto jest szybszy?...
Kto jest szybszy? Stałem na światłach a obok mnie radiowóz z policjantem i policjantką. Za kierownicą był policjant, który chyba chciał się popisać. Z piskiem opon ruszły na zilonych światłach i na prostej drodze na ul. Pogodnej jechał co najmniej 80 gdyż u mnie było 50 a on szybko uciekał. Widać: co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Policja

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kto zaiwnił, nie...
Kto zaiwnił, nie wiadomo? Otwarto drogę szybkiego ruchu w stronę Warszawy. Miało być fajnie i szybko. Jednakże jak zwykle jest coś nie tak, bo urzędnicy nie wyrobili się z decyzjami dotyczącymi ustawienia ekranów dzwiękoszczelnych. Dzięki temu zamiast 120 jest ograniczenie do 9o. Oczywiście, na drodze jest sporo radiowów, któe mierzą prędkość i wlepiają mandaty za prędkość. Więc kto jest winny?

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Policja

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
To co robi...
To co robi teraz białostcoka policja to już porażka. Pobudowano w Białymstoku ekrany dzwiękoszczelne a w miejscach, gdzie są boczne wjazdy ustawia się tam policja i łapie na radar. Oczywiście, jest ona schowana i nie widać, że stoi tam radiowóz. Takie działanie wpływa negatywnie na kierowców, którzy muszą raptownie hamować a przez to stwarzają zagorżenie na jezdni.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Policja

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Poszedłem rano do...
Poszedłem rano do CH Auchan w celu zakupienia oleju samochodowego. W sklepie było mało klientów więc udałem się od razu po wyżej wymieniony produkt. Na dziale z akcesoriami samochodowymi był duży wybór olei i w dogodnych cenach, a dodatkowo był akurat pracownik tego działu, który służył pomocą niezdecydowanym klientom, jednak kiedy udałem się do kasy byłem rozczarowany dlatego,że pomimo wczesnej pory były czynne tylko 3 kasy i do każdej były spore kolejki. Co prawda kasjerka była powolna ale była miła i często się uśmiechała.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Auchan

Placówka

Racibórz, Rybnicka 97

Nie zgadzam się (0)
Jak można zniechęcić...
Jak można zniechęcić czytelników do czytania artykułów? Dośc prosto. Wystarczy podzielić artykuł na kilka stron, gdzie umieszcza się zdjęcia oraz wyskakujące reklamy, które ciężko wyłączyć. Przez takie działanie, z tego co się orientuję coraz większa ilość moich znajomych rezygnuje z czytania wiadomości i artykułów. Wiadomo, że gazety żyją z reklam, ale tak natarczywe wpływają negatywnie na czytelnika.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

poranny.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na pierwszy rzut...
Na pierwszy rzut oka placówka idealna do lokalizacji banku, starszy budynek i obrotowe drzwi na wejsciu, teraz schodami na pietro i zaczynaja się problemy, duża ilość stanowisk lecz każde rozwiązuje inne problemy czego wynikie są nie duże ale kolejki, obsługa miła i jak tylko jest miejsce wołaja do siebie! W banku znajduje się miejsce dla najmłodszych jeżeli musieliśmy zajrzeć z pociechą i dystrubutor z wodą! Jeżeli nie posiadamy dostępu do internetu placówka oferuje darmowy internet oczywiście w załatwianu spraw związanych z bankiem WBK! Miejsce przyjemne kolejki do wytrzymania i co najważniejsze jest gdzie usiąść napić sie wody i poczekać sna swoją kolej!

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Erste Bank Polska

Placówka

Ostrów Wielkopolski, Plac Bankowy 1

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalna i miła...
Profesjonalna i miła obsługa otrzymana praktycznie na wejściu do punktu. Duży wybór lakierów, w przypadku braku konkretnego koloru, bezproblemowa opcja zamówienia. Szybka obsługa i niedługi czas oczekiwania na lakier mieszany na zamówienie. W godzinach szczytu może być mały problem z zaparkowaniem samochodu w pobliżu punktu.

zarejestrowany-uzytkownik

19.09.2012

Lakiery samochodowe M. Schmidt

Placówka

Gdynia, Morska 375

Nie zgadzam się (1)