Opinie użytkownika (83573)

Wczorajsze zakupy postanowiłam...
Wczorajsze zakupy postanowiłam zrobić w w/w Biedronce( szybko tego żałowałam). Zakupy poszły mi szybko,w sklepie nie było dużych kolejek,towar był odpowiednio poukładany wiec nie musiałam niczego szukać,moje rozczarowanie nastąpiło dopiero gdy podeszłam do kasy.Pani kasjerka była bardzo nie miła, moje zakupy po prostu przerzucała i niestety przez to wszystko ucierpiał zakupiony towar(pękła śmietana).Gdy zwróciłam Kasjerce uwagę aby troszkę uważała omal na mnie nie na krzyczała.Chciałam złożyć skargę na ową Panią Monikę z kasy ale nie chciałam zniżać się do jej poziomu więc z uśmiechem podziękowałam za miłą obsługę.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Biedronka

Placówka

Strzelin, Dzierżoniowska 16a

Nie zgadzam się (2)
Posżłam jak codzień...
Posżłam jak codzień rano po zakupy. Asortyment duży. wszystko ładnie poukladane, ceny do każdego produktu dobrze widoczne. Posżłam po bułki. Wybór równiez duzy, bułki były jeszcze cieple i pachnące. Poszłam kupic wędline. Kolejki akurat nie bylo. Pani mnie przywitała. Nie wiedziałam co kupic i patrzyłam na te wędliny. Pani sprawnie mi doradziła, podpowiedziała co jest najświeższe i dała do spróbowania. Obsługa świetna, bardzo kompetentna i uprzejma. Przy kasie obsługa błyskawiczna. Sklep czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

POLOmarket

Placówka

Nie zgadzam się (0)
The Spencer Pub...
The Spencer Pub to pub - restauracja w centrum Katowic. Oferuje polskie i irlandzkie piwa, ale też inne alkohole i dobre jedzenie. Jest to fajne miejsce do posiedzenia z przyjaciółmi. W środku są czteroosobowe stoliki oraz miejsca przy barze. W środku jest czysto, a miły personel pomaga w doborze menu oraz grzecznie i z zachowaniem zasad sztuki kelnerskiej donosi zamówienia. Jedzenie bardzo dobre - jadłem Pappardele (makaron) ze szpinakiem. Ceny trochę za wysokie, ale ogólnie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

The Spencer Pub

Placówka

Katowice, Wojewódzka 21

Nie zgadzam się (0)
Bardzo pozytywny sklep....
Bardzo pozytywny sklep. Miła obsługa, szeroki wybór towarów. Kupiłam dobrą lampę i ładne tapety w niskich cenach. Tanie kontakty i włączniki światła. Sklep mało przytulny niestety i występuje chaotyczne rozstawienie półek - nie jest intuicyjny. Dobre położenie - obok Intermarche, duży parking, łatwy dojazd. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Bricomarche

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Tragedia... Brak towaru...
Tragedia... Brak towaru na półkach to pewnik. Czasami zastanawiam się, czy oni w ogóle mają jakieś dostawy towaru? Nigdy nie ma tego co akurat mi potrzebne. Plus za wózki bez monet i za genialne kasy samoobsługowe. Pracownicy różni, od miłych (dziewczyny na odzieży, lady z mięsem) po bardzo nieuprzejme osoby, dodam, że jedna z nich to chyba "wyższa rangą", czyli jakiś kierownik działu chyba przemysłowego. Na grzeczne moje pytanie pani ta odpowiedziała mi bardzo opryskliwie, jakbym jej przeszkodziła w nie wiadomo czym. Omijam ten sklep szerokim łukiem gdy nie potrzebuję akurat nic konkretnego z ich produktów.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Tesco

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Byłam na obiedzie....
Byłam na obiedzie. Restauracja ma piękne wnętrze, bardzo eleganckie i przytulne. Obsługa na średnim poziomie - Pani kelnerka niezbyt rozmowna, lekko nadąsana. Czas realizacji zamówienia bardzo długi - ok 45 minut - jednak w menu jest informacja, że dania przygotowywane są długo, więc w porządku. Jedzenie niestety okropne... Pieczeń wołowa z jakimiś grzybami bardzo żylasta, grzybów wcale nie można było wyczuć. Bardzo mała ilość klusek i buraczków. Nie byłam specjalnie głodna a rozmiar porcji był raczej na przystawkę niż na normalny obiad. Może po prostu źle wybrałam i inne dania są lepsze? Nie wiem, raczej się już nie przekonam :/

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Dom Gościnny

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przydatny sklep...
Bardzo przydatny sklep w naszej okolicy! Ogromny wybór towarów, od baterii, zabawek, kosmetyków po ubrania i dodatki. Wnętrze ładnie urządzone, choć towary są troszkę "napchane". Ceny rewelacyjne! Kupiłam dobrej jakości skarpetki za 4 zł/3 pary :) Personel bardzo miły i uprzejmy. Szybko i sprawnie odbywa się kasowanie. Nie zgadzam się z opinią poniżej - KiK to sieć dyskontów, co oznacza, że pracownicy nie zachowują się jak w typowych butikach podchodząc do każdego klienta z osobna. W dyskontach kilent w jak największym stopniu polega na sobie, co ułatwiaja mu oznaczenia z cenami na każdym stojaku jak ma miejsce w KiK'u. Wystarczy troszkę chęci by się doinformować ;) Jestem ogolnie zadowolona i jeszcze nie raz wpadnę do tego sklepu.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

kik

Placówka

Rydułtowy, Raciborska

Nie zgadzam się (2)
W sklepie tym...
W sklepie tym pierwszy raz dokonywałem zakupów, gdyż nie było mi wcześniej po drodze. W sieci tejkupuję przede wszystkim karmę dla psów i kotów, gdyż mają bogaty wybór, dobrej jakości i po najniższychcenach, często z promocją, jak było dzisiaj, albowiem winston i kitekat dla kotów kupiłem o około 30 %taniej niż w sąsiedniej Stokrotce. Personel, jak zawsze w tej sieci grzeczny i życzliwy.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Rossmann

Placówka

Rzeszów, Krakowska 20

Nie zgadzam się (0)
Pierwszy raz dokonałem...
Pierwszy raz dokonałem tu zakupów, przy okazji pobytu w tej Galerii w salonie PLAYA, jest on znaczniewiększy od sklepu tej sieci w Galerii Pasaż, więc oferta towarowa bogatsza o podobnych, a więc przystępnych cenach. Uboga natomiast oferta karm dla zwierząt, więc tu nic takiego nie kupiłem, tylkow sąsiadującym Rossmannie. Załoga uprzejma, pokazała mi drogę do regału z karmą dla zwierząt.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Stokrotka

Placówka

Rzeszów, Krakowska 20

Nie zgadzam się (0)
potworni spamerzy! Infolinia...
potworni spamerzy! Infolinia nie istnieje! Prawdopodobny przekręt..

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

womansecret.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
weszlam do sklepu...
weszlam do sklepu bo spodobala mi sie jasna torebka.była mała ale slicznie wygladała. wisiala na manekinie.zobaczyłam jak z bliska i jeszcze ladniejsza mi sie wydala.wybor był duzy bo bylo duzo kolorów. asortyment rzeczy duzy.sklep czysty.ceny rozne.przy kasie zostalam milo obsluzona i zaproszona ponownie.pani spakowała mi torebke w reklamówke firmowa.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Reserved

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
spodobal mi sie...
spodobal mi sie turkusowy ługi sweter z wystawy.weszlam do tego sklepu zeby go przymierzyc.byl dlugi i mial wielkie rożowe guziki.fajnie sie komponowal sweter z ymi guzikami.przymierzyłam go ale jakosc dziwnie w nim wygladałam.chyba jestem troche za gruba.poogladalam inne bluzki ale jakosc nic nie było dla mnie.obsługa miła.sklep ogólnie czysty.asortment wielki.ceny rozne. byly promocje.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Terranova

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
bylam akurat w...
bylam akurat w centrum handlowym galaxy i zaszam do tego sklepu.sklep bardzo wielki. czysty, widac ze duzo pracownikow jest zatrudnionych bo układali rzeczy i sprzatali.asortyment ogromny.ceny umiarkowane.zdazały sie male przeceny, mysle ze jeszcze z miesiac i bedzie wszystko obinizone na 50%. personel staral sie zeby bylo czysto.miejsce obsługi zadbane

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Jeans Club

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
w tym sklepie...
w tym sklepie panije mila atmosfera.dziewczyny tam pracujace sa bardzo zaradne i pracujace. w sklpie bardzo duzo rzeczy, bardzo dobrej gatunkowo.wesżlam zeby zobaczyc co sie teraz nosi.pani byla sympatyczna, podeszla zeby doradzic ale wolałam na spokojnie sama poogladac.sklep lśni czystoscia, panie miłe, ceny troche za wysokie.oferta szeroka

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Promod

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
szłam na obiad...
szłam na obiad do teściów i potrzebowalam kupic biale kolczyki bo mialam na te uroczystosc biala sukienke. weszlam do sklepu i od razu rzuciły mi sie w oczy dlugie okrągle biale kolczyki.juz widzialam jak ładnie komponuja sie z moja suknia.wziełam je i podeszlam do kasy.zostalam szybko obsłuzona.ceny umoarkowane, asortyment bizuterii ogromny.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Orsay

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
weszlam zeby sobie...
weszlam zeby sobie poogladac buty.tam zawsze duzy wybór i przesympatyczna obsługa.i tym raze sie nie zawiodlam.sklep posiada przeogromy asortyment.obsluga bardzo profesjonalna.panie sa w porzadku.doardzaja i nawet zagaduja zeby nie było sztywno.pokazały wiele roznych nowinek. ceny troche za wysokie ale jakosc wielka.profesjonalne podejsice do klienta i szybka obsługa.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

RYŁKO

Placówka

Szczecin, Struga 36

Nie zgadzam się (0)
sklep oferuje wystrzalowe...
sklep oferuje wystrzalowe obuwie na kazda okazje.jak potrzebuje szybko butow na jakąś okazje to od razu odiwedzam ten sklep bo jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.ceny niskie.a jak sie trafi na promocje to juz w ogóle można kupic za pół darmo.sklep duzy i czysty.asortyment na kazdą okzaje.obsluga przesympatyczna

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

CCC

Placówka

Szczecin, Struga 36

Nie zgadzam się (0)
Często robię zakupy...
Często robię zakupy w hipermarkecie Kaufland, rzadko pytam o coś obsługę, ale ostatnio miałam problem z dopasowaniem etykiet z nazwami gatunków jabłek do tychże owoców porozkładanych w licznych skrzynkach na stole do ekspozycji. Spytałam ekspedientkę o to, które jabłka jak się nazywają bo nie wynikało to z rozmieszczenia, na co pani mi odpowiedziała; że i tak to się wszystko wymieszało i nie wiadomo które są które, ale że nie ma to znaczenia bo i tak jest jedna cena na wszystko... I pani sobie poszła. Na szczęście pozostały interesujący mnie asortyment w sklepie był jednoznacznie i wyczerpująco opisany, wyeksponowany w odpowiednim miejscu, ceny widoczne.Małe zastrzeżenie do kasjerek w tym sklepie, wszystkich, obsługują w tempie jakby startowały w zawodach "która szybciej skasuje klienta", no i nie ma przy takim tempie gdzie się podziać z zakupami, pozostaje tylko dorównać pani kasjerce i w takim samym tempie się pakować. Reszta w porządku, lubię przychodzić tam na zakupy po wybrane produkty.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

Kaufland

Placówka

Katowice, Nikodema i Józefa Renców 30

Nie zgadzam się (0)
Tankowałam paliwo na...
Tankowałam paliwo na stacji BP, nie było kolejki, więc szybko znalazłam się przy kasie, gdzie przywitała mnie uśmiechnięta ekspedientka. Po dokonaniu płatności pani obsługująca spytała czy posiadam kartę na punkty, oraz zaproponowała mi mi zakup kawy i świeżych rogalików...hm gdyby nie to, że się spieszyłam to na pewno bym skorzystała, ponieważ w pomieszczeniu rozchodził się kuszący zapach świeżo mielonej kawy i czegoś jeszcze, czegoś przyjemnego, to był zapach jak w luksusowych delikatesach. Ogólne wrażenie: bardzo miła i sprawna obsługa, pomieszczenie czyste i pachnące, towar wyeksponowany w sposób zachęcający do zakupu. Takie miejsce zachęca do ponownych odwiedzin.

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2012

BP

Placówka

Andrychów, Krakowska 25

Nie zgadzam się (0)
wybrałam sie do...
wybrałam sie do sklepu po ser żółty oraz po wedline, chciałam zrobic pyszna pizze dla znajomych.wybór okazał sie ogromny.ceny w miare niskie.panie skromnie ale ładnie ubrane.czas obsługi bardzo szybki.pani kasjerka zapropmoała zapakowanie produktów oraz poleciła poranna gazete.polecam ten sklep bo artykuły swieze i lubie tam kupowac.oferta szeroka

zarejestrowany-uzytkownik

17.09.2012

Zorza

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)