Opinie użytkownika (83573)

Oglądałam gazete, a...
Oglądałam gazete, a w niej piekny wazon w bardzo rozsądnej cenie. Gdy przechodziłam kolo sklpeu postanowiłam wstapic. Znalazłam ten wazon i rzeczywiście był piekny, postanowiłam go kupic al troche później. Obsługa miła i sympatyczna. ZAWSZE pomocna i rzeczowa. Wybór wazonów duzy, bo w różnych kolorach. Czas obsługi bardzo krótki. Estetycznie sklpe superowy.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Flo

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dla mojego dziecka...
Dla mojego dziecka superowy sklep. Rzeczy sa bardzo oryginalne i fajne gatunkowo. Buciki i dresy bardzo drogie, czasem tylko kupuje w tej normalnej cenie, przeważnie szukam promocji, bo wtedy naprawdę sie opłaca. Obsluga jak zawsze pomcna i usmiechnięta. Pomoze doradzi. Miła sympatyczna. Brak kolejke przy kasie. Porządek i piekny zapach.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Coccodrillo

Placówka

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (0)
Do salonu firmowego...
Do salonu firmowego Plus GSM wybrałam się ponieważ lada dzień kończy mi się umowa. Szczerze mówiąc liczyłam na lepszą ofertę gdyż jestem klientką od kilku lat. Niestety mało zainteresowana mną pani nie słuchała co się do niej mówi tylko "klepała" te swoje formułki dotyczące aktualnej oferty. Nie polecam :(

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

PLUS

Placówka

Koluszki, Brzezińska

Nie zgadzam się (0)
Otrzymałam od orange...
Otrzymałam od orange teelfon z propozycja oferty aboamnetu. nie byłam wprawdzie zainteresowana oferta, ale z chęcia wysluchałam co pani ma do powiedzenia. Przedstawiła mi oferte, mało korzystna dla mnie. Wybór może i duzy, ale nie korzystny. Obsługa miła i kompetentna. Sparwnie rozmowa przebiegła. W ich salonach zawsze porządek.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Orange

Placówka

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (0)
Do apteki Dbam...
Do apteki Dbam o Zdrowie wybrałam się gdyż dopadło mnie jesienne przeziębienie :( Farmaceutka zaproponowała mi kilka leków i suplementów diety, które pomogą zwalczyć mi chorobę. Była bardzo kompetentna, a leki wybierała te tańsze :) Zapytała mnie również czy zbieram punkty w programie lojalnościowym.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Dbam o Zdrowie

Placówka

Koluszki, Korczaka 5

Nie zgadzam się (0)
Poszłam do sklepu...
Poszłam do sklepu sprawdzic cenę suszarki. Nawet duzo sprzętu było wyeksponowane. W bardzo rozsądnej cenie. Obsługa od razu podbiega do klienta i chce pomóc. Doradzaja podpowiadaja i to z usmiechem na twarzy. Pan bardzo miły i uczynny. Brak kolejek mimo wileu klientów. Porządek i ład w sklepie.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

RTV EURO AGD

Placówka

Szczecin, Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (0)
Dziś w Rezerved...
Dziś w Rezerved było mało ludzi. W sklepie było czysto, wszystkie ubrania leżały ładnie złożone. Na wieszakach też panował porządek. Bardzo mi się to podobało, a także to, że pani była bardzo pomocna. Pokazała mi miejsce gdzie mam szukać sukienek. Pomogła dobrać rozmiar. Podobało mi się też to, że są na sklepie manekiny, kiedy tego nie było, ale muszę przyznać, że zmiana korzystna.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Reserved

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
posżłam po perfumy...
posżłam po perfumy hugo boss, skończyły mi sie i poszłam poszukać promocji. Gdy weszłam pani zaraz przywitała mnie i zapytała jakich perfum poszukuję. Pani szybko namierzyła je i pokazała 75 ml. Cena nawet spora, ale zapach piękny. Obsługa miła i uprzejma. Czas oczekiwana bardzo krotki. Wizulanie sklep bardzo ładny.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Sephora

Placówka

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (0)
Tego dnia Mc...
Tego dnia Mc Donald's miło mnie zaskoczył, oferował hamburgery w cenie 2 zł. I choć kolejka do kasy była dość długa (jak prawie zawsze) to obsługa uwijała się zwinnie i dość szybko obsługiwali głodnych klientów. Menu Mc Donald'sa dość dynamicznie się zmienia i coraz częściej można tutaj dostać coś nieco "zdrowszego"

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

McDonald's

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Calkiem przyzwoity sklep....
Calkiem przyzwoity sklep. Ubrania ładnie wyeksponowane. ładnie wyłozona i chyba nawet wyprasowane. Nawet duzy wybór. Ubrania bardzo modne i nawet spory jak dla mnie wybór. przejrzałam tylko oferte, ale nic nie kupiłam. Obsługa miła i sympatyczna. Bardzo chetna pomóc i doradzic. zaraz podbiegają do klienta. Czas obsługi krótki. Sklpe uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Solar

Placówka

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (0)
Posżłam sprawdzic ofertę....
Posżłam sprawdzic ofertę. Taka ładna reklamaw telewizji. powitał mnie pan i od razu zapytała w czym pomóc. Powiedziała w jakiej sprawie przyszłam. Pan omówił cała oferte. Znał doskonale oferte i potrafił świetnie przedstawic. Miły i sympatyczny. Cza oczekiwania bardzo krotki. Oferta dostepna, ale zbyt drogie telefony. Salon uporzadkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

T-Mobile

Placówka

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam paszteciki i...
Uwielbiam paszteciki i barszczyk w Galaxy! Wzłaszcza barszczyk, jest taki pyszny i kojarzy mi się ze Świętami. Dziś na lunch poszłam właśnie tam, bo już dawno nie jadłam i miałam straszną ochotę. Trzeba też zaznaczyć, że ceny paszteciki są tanie. Paszteciki i barszczyk wzięłam na wynos, ale niestety, nie dostałam "jednorazówki". Ale można tam zjeść na miejscu, bo dają i tacki i widelce i noże.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Pasztecik

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo miła.Wysiadając...
Obsługa bardzo miła.Wysiadając z samochodu podszedł do mnie pracownik, powiedział dzień dobry, spytał sie czy benzyna, czy diesel; zaproponował paliwo V-power, które mniej niszczy silnik, zgodziłam sie , zatankował, ja poszłam w tym czasie zapłacić. W środku czysto, atmosfera miła , obsługa szybka i miła. Nie mam zastrzeżeń.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Shell

Placówka

Kutno, Jana Pawła II 15

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo miła,...
Obsługa bardzo miła, szybka pomimo sporej kolejki na stoisku mięsnym.Przy kasie również wszystko w porządku. Natomiast mały minus na wózki z towarem, Które utrudniały przejście, szczególnie w rzedach z makaronami i przyprawami.Poza tym wszystko w porzadku.Towar z gazetek promocyjnych dobrze wyeksponowany.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Carrefour

Placówka

Kutno, Oporowska 6A

Nie zgadzam się (0)
Kupiłam wczoraj świetnie...
Kupiłam wczoraj świetnie korale i kolczyki w tym sklepie! Super jest pomyślane, że wraz z odzieżą damską, jest również biżuteria. Kupują sobie jakieś ubranie, można od razu dopasować sobie jakieś korale, kolczyki czy bransoletkę. Pani była bardzo miła i pomogła mi dopasować właśnie kolczyki do korali, bo nie mogłąm znaleźć. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie są to tanie rzeczy, ale napewno są jakościowe, więc warto wydać trochę więcej i mieć naprawdę coś fajnego na szyi, uchu czy na ręce :)

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Camaieu

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
Chciałam zostawić zakupy...
Chciałam zostawić zakupy z innego sklepu w informacji, jednak Pani zajęta rozmową z inną pracownicą sklepu była zajęta i czekałam dość długo ok 10 min. Byłam z swoim małym dzieckiem więc to było uciążliwe. Po kilku przypomnieniach pracownica raczyła się wziąść za swoją prace - szkoda że tyle trzeba czekać.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Kaufland

Placówka

Bydgoszcz, Wojska Polskiego 16

Nie zgadzam się (0)
Szukałam wczoraj swetra...
Szukałam wczoraj swetra dla siebie i myślałam, że znajdę właśnie w Szachownicy. Niestety, nic mi się nie spodobało. Byłu tam fajne ciuszki, ale akutat tego nie potrzebowałam. Ciuszków jest tam naprawdę bardzo dużo: i damskie, i męskie, i dziecięce. Sęk w tym, że sąza bardzo ścieśnięte i niewygodne jest przeglądanie tych rzeczy. Ale zato ceny mają naprawdę ciekawe.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Szachownica

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
Wchodząc do salonu...
Wchodząc do salonu PLUS ,czułam spokój emanujący i z wnętrza , jak również od obsługi. Pani grzecznie z uśmiechem na ustach zaprosiła mnie do swojego stanowiska , cierpliwie wysłuchała mojego pytania i z miną eksperta doradziła nowy produkt na rynku. Czułam się fachowo obsłużona i z zadowoloną miną z produktem w ręce opuściłam salon zadowolona.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

PLUS

Placówka

Nowy Targ, kolejowa

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wczorajszej...
Podczas mojej wczorajszej wizyty w sklepie zostałam przywitana słowami "dzień dobry". Słowa były jednak wypowiedziane "na odczepnego", ekspedientka była odwrócona do mnie niemal tyłem. Spokojnie rozglądałam się po sklepie w poszukiwaniu odpowiednich dla mnie butów. Mimo, iż na sali sprzedaży zauważyłam 4 ekspedientki, po około 5 minutach chodzenia po sklepie żadna z Pań nie podeszła do mnie z chęcią pomocy. Sklep był czysty i ładnie w nim pachniało, jednak jakość obsługi spowodowała to, iż wyszłam bez zakupu.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

CCC

Placówka

Ostrów Wielkopolski, Wrocławska 36

Nie zgadzam się (0)
Kiedy przychodzi czas...
Kiedy przychodzi czas na większe zakupy, prawie zawsze odwiedzam ten hipermarket, ponieważ jest tanio i znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. W tym lokalu zawsze na miejscu są koszyki, a przy wejściu zawsze zatrzymuję się przy świeżych owocach i warzywach. Nigdy nie zdarzyło się, aby były one nieświeże. Można swobodnie poruszać się między regałami w poszukiwaniu odpowiednich produktów, których nigdy nie brakuje i są na bieżąco dokładane. Panie, które poruszają się po sklepie zawsze chętnie odpowiadają na pytania i wskazują miejsca, gdzie leżą produkty. Jedyny mankament jaki zawsze mnie bardzo demotywuje to kolejka przy kasie. Jest ona prawie zawsze i trzeba swoje odczekać zanim zostanie skasowany towar. Tak też i w dniu mojej wizyty w tej placówce w kolejce przede mną stało 5 osób. W jednym miejscu zauważyłam również brudną podłogę. Pani przy kasie była ubrana schludnie, aczkolwiek jej mundurek wydawał się już trochę "wynoszony". Przy kasie zostałam obsłużona w sposób miły i uprzejmy a na koniec zakupów usłyszałam zaproszenie do ponownej wizyty.

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Biedronka

Placówka

Jaworzno, os. Podłęże 1

Nie zgadzam się (0)