Opinie użytkownika (83573)

weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu zeby zobaczyc bielizne. zobaczylam ze jest bardzo mila w dotyku i 100% bawełana. bielizna byla rowno wywieszona na wieszakach. duzo bielizny bylo tez przecenionej ze starej kolekcji.oczywiscie kupilam przeceniona bo byla oryginalna i ciekawe kolory. obsluga sympatyczna, duzy asortyment , ceny w miare niskie

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Calzedonia

Placówka

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu zeby kupic buty dla dziecka na zime. moje dziecko przymierzało kozaki i trzewiki ale specjalnie zachwycone nie było. obsługa bardzo miła, na wysokim poziomie, maja identyfikatory. buty porzadne. ceny umiarkowane. sklep bardzo duzy, czysty, wszystkie buty wzorowo poukładane. polecam ten sklep

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

BARTEK

Placówka

Nie zgadzam się (0)
weszłam do skelpu...
weszłam do skelpu zeby poogladac najnowsza kolekcje obuwia jesiennego i zimowego. klientow bylo duzo i utrudnialo mi to ogladanie butow. po jakims czasie zrobilo sie luzniej wiec zaczelam ogladac.przymierzylam kilka par ale nic specjalnego mi sie nie podobało. wybor duzy, ceny troche wysokie, obsluba profesjonalna. polecam

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

BATA

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Poszłam po płyte...
Poszłam po płyte do samochodu. w sklepie duzy wybór. zaczęłam ogladac i przesłuchiwać. Pani zaproponowała żebym przesłuchała płytę. Obsługa bardzo miła i zyczliwa. Wybrałam i udałam sie do kasy. Tam bardzo sprawnie mnie obsłuzono. Sklep wizulanie bardzo ładny i czysty. Półki wypełnione asortymentem, zero kurzu .

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

empik

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Lokal dobrze usytuowany,...
Lokal dobrze usytuowany, bardzo widoczny, ale za to mały. Brak miejsca na przymierzenie obuwia, trudności z poruszaniem się po sklepie. Asortyment urozmaicony o dostępnych cenach, dobrze wyeksponowany i widoczny. Obsługa jak i wygląd personelu przeciętna, nie koniecznie znająca wszystko co potrzebne.Czas obsługi zależny od liczby oczekujących.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

EVENT

Placówka

Krynica-Zdrój, Kraszewskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Pierwszy raz weszłam...
Pierwszy raz weszłam do tego sklepu. Bielizna nawet spoko. Wybór duży. Ceny chyba za wysokie. Obsługa miła i sympatyczna. Podchodzą do klienta i oferuja pomoc. podziekowałam bo chciałam sie tylko rozejrzec, po chwili inna pani podeszla z propozycja pomocy. Znowu podziekowałam. Czas oczekiwania bardzo krótki. Sklep czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Intima

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zimno sie zrobiło...
Zimno sie zrobiło więc poszłam po rajstopy 60. Wybór duzy. Piekne kolory i to nie tylko czarne. Obsługa jak zawsze bardzo kompetentna i zyczliwa. Panie usmiechniete i miłe. W gazecie zobaczyłam fajny wzór i zaczęłam pani tłumaczyc, od razu wiedziała gdzie sie znajduje. Czas oczekiwania bardzo krótki. Sklep esetycznie na duzy plus.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Gatta

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Posżłam do lila...
Posżłam do lila po donaty. Nawet jeszcze były, ale to dlatego że byłam rano. przy okazji przejrzałam oferte na środku sklepu. Nawet jeszcze był wybór, ale to dla dzieci wwieku przedszkolnym , więc nawet ich nie przegladałam. Obsługa kręciła sie po sklepie. Ubrana w firmowe stroje, także od razu widać gdzie się znajduja. Obsługa miła i sympatyczna. Dobrez znaja oferte. Przy kasie czas obsługi szybki. Sklep zadbany i czysty. asortyment poukładany.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

LIDL

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Lokal kolorystycznie związany...
Lokal kolorystycznie związany z logo firmy, bardzo przestronny i przyjemny dla klienta. Obsługa miła i kompetentna, znająca się na wykonywanej pracy. Personel umiejący doradzić oraz pomóc, gdy potrzeba. Oferty przygotowywane pod indywidualnego klienta. organizacja bardzo dobra a czas obsługi uzależniony od liczby oczekujących.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012
Nie zgadzam się (0)
23.03.2021
Odpowiedź firmy
Bardzo dziękujemy za tę obserwację i przedstawienie Pani opinii na temat obsługi w oddziale ING Banku. Cieszymy się, że bardzo wysoko oceniła Pani poziom obsługi klienta oraz aspekty związane z możliwościami kontaktu z naszym bankiem. Nasze działania koncentrują się na budowaniu długotrwałych relacji z Klientem, którego stawiamy w centrum. Dziękujemy za wysoką ocenę.
Całkiem przzwoity sklep...
Całkiem przzwoity sklep dla męzczyzn. Gdy weszłam zauwazyłam porządek i ład. Wszystkie rzeczy pieknie poukładane. Obsluga rewelka. Bardzo zainteresowana klientem i super znajaca położenie asortymentu równiez cen. Wybór nawet duzy, ale tylko obejrzałam sobie rzeczy. Czas obsługi bardzo krótki. Sklep bardzo czysty i uporzadkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Puere

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Przechodziłam koło sklepu,...
Przechodziłam koło sklepu, nie miałam zamiaru wstepowac, ale wystawa nawet fajne wygladała, bardzo zachęcała do wstapienia. Pani przy wejściu jak zwykle przywitała i od razu zaproponowąła pomoc. Podziekowąłam bo chciałam tylko obejrzec torebkę. Obsługa bardzo miła. Czas oczekiwania bardzo krótki. Wizulanie super.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

BOTI

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep spoko. Duzo...
Sklep spoko. Duzo ubrań, duzy wybór. Ceny chyba troche przesadzone. Obsluga zauważa każdego klienta. Bardzo pomocna i miła. Nie zraża ich jak klient nie jest zainteresowany zakupem. Oni chyba zawsze sa mili. Obsługa bardzo zaangazowana w obsługe. Czas oczekiwania bardzo krótki. Sklep wizulanie bardzo uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Magra

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Superowy sklpe, rzeczy...
Superowy sklpe, rzeczy bardzo modne i oryginalne. Ale raczej dla młodych. Więc tylko obejrzałam kolekcje i wyszłam ze sklepu nic ciekawego nie upatrzyłam. Obsluga kręciła sie po sklepie, podchodzac do klientów. panie oferowały pomoc. Chyba podchodziły do każdego klienta. Bardzo miłe i sympatyczne. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklpe czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Vero Moda

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Posżłam sprawdzic nowa...
Posżłam sprawdzic nowa bieliznę. Oferta bardzo bogata, cena chyba troche za wysoka. Więc tylko obejrzałam i podziekowąłam za pomoc. Obsługa rewelka. podchodza do kazdego klienta i oferuja pomoc. Bardzo miła i sympatyczna. Czas obsługi bardzo krotki. Sklpe bardzo czysty. Bielizna ładnie wyeksponowana. Porządek i ład.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Atlantic

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dla mnie idealny...
Dla mnie idealny sklep na zakupy. Wybór bardzo duzy, rzeczy przydatnych do domu, do sprzątania. Ceny dobrze widoczne, a przede wszystkim bardzo małe, bo ciągle w promocji. Pracownicy ubrani w jednakowe stroje, od razu widać gdzie sie znajduja , zawsze pomocni i sluża dobra rada. Obsługa jak zawsze usmiechnięta i miła. Czas obsługi bardzo krotki. Sklpe bardzo uporządkowany i czysty.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Rossmann

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Wybrałam sie na...
Wybrałam sie na lody. Wybor bardzo duży. Lody przepysznie wyglądały i nie mogłam sie zdecydować, ale pani z obsługi bardzo szybciutko mi doradziła, podala szybko w pieknym pucharku. Obsluga mila i sympatyczna. Pani bardzo mila i usmiechnieta, widac, że chce jej sie pracowac. Czas oczekiwania bardzo krótki. Porządek i ład i piękny zapach.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Cukiernia Czekoladowa

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
miałam ochote na...
miałam ochote na kawę. Pierwszy raz poszłam do tej kawiarni. Obsługa miła i sprawna. Pani szybciutko doradziła mi i podała kawę, czas oczekiwania bardzo krotki. Obsluga usmiechnięta i sympatyczna. Kawiarnia bardzo ładnie urzadzona, czyts ai zadabna, kawa przepyszna. polecam dla każdego kawosza.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Cukiernia Pokusa

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Posżłam kupić wątrobkę....
Posżłam kupić wątrobkę. Tania bo w promocji. Jeszce nawet duzo jej było. Pani miła i sprawna wobsłudze, ale jak zobaczyłam że palcami bez rękawiczek naklada wątrobkę to odechcialo mi sie jej kupowac. Okropienstwo. przy kasie obsługa miła i sprawna. Czas oczekiwaniabardzo krotki. Sklpe wizualnie bardzo czysty

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

POLOmarket

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Rossmann to drogeria...
Rossmann to drogeria w której bardzo często robię zakupy. Oprócz kosmetyków, chemii gospodarczej można tutaj znaleźć półkę ze zdrową żywnością w przystępnych cenach a także sporo drobiazgów do domu, a w szczególności do łazienki :) Obsługa jest tutaj miła i pomocna, sklep jest czysty, a przy stanowiskach kasowych dostępne są reklamówki.

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Rossmann

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu zeby poogladac modne obuwie. wybor duzy. spodobały mi sie bezowe botki.byly ze skory i ladnie sie prezentowały. w sklepie nie było duzo klientów wiec mozna było na spokojnie usiasc i przymierzyc botki. ceny konkurencyjne. buty mnie uciskały wiec ich nie kupiłam. obsługa na piatke, wybor duzy

zarejestrowany-uzytkownik

10.10.2012

Bagatt

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)