Potrzebowałam z Ikea jedynie dwóch rzeczy, jednak postanowiłam przejść cały sklep. Cenię sobie sklepy marki Ikea za to, że potrafią w genialny sposób zaprezentować swoje artykuły. Klient na początku zakupów może dotknąć ocenić, zobaczyć w aranżacji dany produkt. Znacznie to ułatwia i skraca czas oglądania, wybierania produktów. Do tego przemyślane ułożenie produktów w magazynie oraz sam fakt, że klient sam pobiera produkty z magazynu. Dzięki temu Ikea ma aż tak konkurencyjne ceny. Podczas całego trwania zakupów klient może liczyć na pomoc pracowników. Są dostępni na każdym stanowisku. Sprawna obsługa przy kasie i program Ikea Family również pracują na zaufanie jakim darzę firmę Ikea. Również podczas ostatniej wizyty nie zawiodłam się na nich.
weszłam zeby poogladac sobie buty.wybor okazał sie trafny bo buty sliczne i bardzo ładnie wykonczone. poza tym gwarancja 24 miesiace. pani z obsługi bardzo miła. przymierzyłam kozaki ale wydały mi sie zbyt drogie i ich nie kupiłam.pani pokazała jeszcze inne rodzaje ale mi sie nie spodobały i nawet ich nie przymierzyłam. wybor butow duzy.ceny troche za wysokie,obsługa na piatke
Poszłam kupic paszteciki. Maja duzy wybór, a paszteciki maja rózne wkłady. Sa pyszne, a bardzo lubi je mój mąż. Obsługa swietna. Miła i sympatyczna. Bardzo rzeczowe i pomocna. sprawnie mnie obsłużą i to bardzo miło. Wybór duzy. sklep bardzo czysty i uporządkowany oraz bardzo pachnący. polecam bo jedzobko rewelka.
Fajny salon. Obsługa bardzo kompetentna i rzeczowa. Poszłam z mała reklamcja bo akulary mi sie troche obluzowały. Pani przyjeła mi od reki i nawet długo nie musiłam czekac na naprawę. Panie miłe i sympatyczne. Obejrzałam okulary które były dostepne. wybór nawet duzy. Czas oczekiwania bardzo krótki. Wizulanie salon superowy.
Świtny zapach gdy sie wchodzi, perfumy chyba wszystkie wymieszane. N apólkach zero kurzu mimo szklanych powierzchni. Obsługa nienaganna. panie bardzo zdbaja o jak najlepsze obsłużenie klienta. Zawsze mile i sympatyczne. Zawsze chętnie pomagaja i doradzaja. Brak kolejke przy kasie. Sklpe wizualnie superowy.
Poszlam sprawdzic cenę za malowanie i fryzurę. Moja fryzjerka cos sie zepsuła. Panie bardzo miłe i sympatyczne. od razu zaprosiły mnie do stolika i zobaczyły mój typ włosow. Powiedziałay nawet w jakiej fryzurze będzie najlepiej. Powiedziały cene, doradziły, super obsługa Miła i rzeczowa. Ceny nawet przystepne. czas oczekiwania krotki. Salon czysty i apchnący.
SIEC FAJNYCH APTEK. Duzy wybór, obsługa bardzo kompetentna i miła. Panie zawsze chętne doradzic i pomóc. Proponuja zamienniki w bardzo korzystnych cenach, czyli nie naciagają klienta. Duża dostepnosć. Czas oczekiwania bardzo krótki. Apteka utrzymana w czystości ład i porzadek. poelcam na naprawdę warto.
Posżłam po spinki, bo moja córka jka zwylkle gubi. Wybór duzy, spinki piekne, lsniące, z kawtuszkami oczywiście rózowymi, po prostu do koloru do wyboru. Obsluga rewelka. Pani szybciutko mnie obsluzyła. Pokazałai zaproponowała kilka fajnych. miła i sympatyczna. Czas oczekiwania bardzo krótki. Sklep esetycznie fajniutki.
Piekne kwiaty, zywe, świeże, widać, że ktos bardzo o nie dba. kupiłam bukiecik na prezent urodzinowy. Pani przepieknie ubrała i zapakowała przed deszczem. Obsługa miła i uczynna. Świetny klimat w sklepie. Wybór kwiatków duzy. Czas oczekiwania bardzo krotki . Sklep esetycznie superowy. polecam.
Poszłam po gazete wyborcza. Były późne godziny popołudniowe, ale wybór jeszcze spory. Gdy podeszłam do kasy pani zaporponowała książke kucharska. Miła zyczliwa i sympatyczna. Wszyscy pracownicy ubrani w jednakowe stroje., od razu mozna ich odzszukac. Spore kolejki przy kasie. Sklep bardzo uporządkowany.
Gdy wchodzi sie do tego sklpeu od razu czuc fajna atmosferte. Klimatyzacja i te piekne zapachy kwiatów. Super. Rzeczy fajne i bardzo gustowne. Wybór duzy, chociaż w dużych cenach. Obsługa nienaganna bardzo sympatyczna i życzliwa, a do tego pomocna. Spore kolejki dzis były i duzo osób sie kręciło. Sklep bardzo zadbany.
Pomysląłam kiedys o zwierzaczku dla moich dzieci. Weszłam zorientowac sie w ofercie. Zobaczyłam rybki, w bardzo rozsądnej cenie, do tego dokupic kule jakiś zamek, no to troche by wyszło. Może innym razem. Obsługa bardzo miła i rzeczowa. Zaraz podchodza i proponuja pomoc. Spora kolejka przy kasie. Sklpe bardzo czysty mimo wileu zwierzaków.
Moja pierwsza wizyta w tym sklepie, ale sklep całkiem spoko. Buty ładnie poukładane. Ceny dobrze widoczne i nawet przystepne te ceny. Obsługa kręciła sie po sklepie. Widac że zależało im na klientach, bo podchodza do klienta i oferuja pomoc. Bardzo mili i zyczliwi. Czas oczekiwania bardzo krótki. Sklep esetycznie super.
Całkiem sympatyczny sklep. Duzy wybor, rzeczy fajniutkie i bardzo oryginalne. Nawet torby maja fajne. Obsluga nienaganna. Znajaca dobrze ofertę i bardzo zaangazowana w obsługę. Sklep wizulanie bardzo ładny. Czas obsługi bardzo krótki. Sklpe czysty i zadbany. Wracam tam często bonaprawde warto.
Pierwszy raz weszłam do tego sklepu. wystawa nawet fajnie wyglądała, więc weszłam zorientowac sie wofercie. Ubranka bardzo ciekawe i gustowne. Zaxczełam ogladac ,a le nic nie wpadło mi w oczy. Przymierzyłam kilka sztuk, ale jakos nie podobało mi sie. Obsługa uczynna i miła. Czas oczekiwania bardzo krótki. sklpe czysty
Buty bardzo oryginalne i solidnie wykonane. Wybór duzy. ceny może troche wygorowane. Ale buty sa ze skory i na dłuższy okres. obsługa na najwyższym poziomie, zaraz podchodza do klienta i pomagaja dobrac odpowiedni rozmiar. Panie miłe i uczynne. Obsługa błyskawiczna i sympatyczna. Wizualnie sklep super.
Calkiem fajny sklep. Rzeczy sa bardzo oryginalne i modne. Nawet całkiem w przystepnej cenie. Obsługa bardzo usmiechnieta i rzeczowa. panie chetnie pomoga i doradza. Zawsze miłe, zawsze sympatyczne. Lubie przychodzic do tych sklepów. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklep uporządkowany i czysty. polecam
Nawet ciekawy sklep. Wybór duzy, a ceny nawet przystepne. Obsługa znająca ofertę i bardzo zaangazowana w obsługe. Rzeczy ładnie poukładane i wywieszone. Spore kolejki ;przy kasie, ale klientki poszukiwały bardziej rzeczy w promocji, a troche bylo ich. Sklep uporzadkowany. Podłogi i lustra lsniły czystościa.
Zaraz po wejściu do restauracji kelner przyniósł karty menu i zaproponował coś do picia. Zamówiłam herbatę z cytryną. Chwilę później miałam ją już na stoliku. Jedzenie również dostałam bardzo szybko. Było świeże i smaczne. Ceny są adekwatne do jakości jedzenia i jakości obsługi. Polecam serdecznie ten lokal
Dziękujemy za przekazanie obserwacji dotyczącej wizyty w restauracji Sphinx. Wszystkie przesłane opinie Gości są dla nas bardzo cenne, dlatego analizujemy je z uwagą i staramy się wyciągać z nich wnioski. Miło nam, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom podczas wizyty w naszej restauracji. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować naszym Gościom pyszne danie, profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalny klimat podczas wizyt w naszych restauracjach. Serdecznie zapraszamy do sieci restauracji Sphinx. Pozdrawiam, Sfinks Polska S.A.
Sklep może i...
Sklep może i fajny ale dla młodych dziewczyn. Nawet duzo tych ciuszków. Ale oferta zupełnie nie dla mnie. Panie miłe i sympatyczne. Widac, że zalezy im na klientach. Chętne pomóc i doradzic. Brak kolejke przy kasie. Ceny nawet przystepne. Sklpe ładnie urzadzony, czysty i bardzo oswietlony.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.