Fajny sklep bo dla wszystkich. Wybór duzy. Przede wszystkim mozna coś wyczaic fajnego za niewielkie pieniadze, super sprawa. Obsługa bardzo zainteresowana klientem. Bardzo chetna pomoc i doradzic. Panie miłe i uczynne. Gdy zapytałam o konkretny rozmiar pani z usmiechem na twarzy wskazała mi miejsce gdzie sie znajduje. Obsługa ekspresowa. Sklep esteycznie super.
Zauwazyłam fajna bielizne na wystawie. Bardzo zmyslowa i kusząca, Idealna na prezent, Poszłam sprawdzic cene. Gdy tylko weszłam pni powitała mnie. Szybciutko pokazała mi gdzie sie znajdują. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Bielizna poukładana, ładnie wywieszona. widac że pracownicy bardzo dbaja o wyglad sklepu. Brak kolejke przy kasie. Sklep bardzo uporzadkowany.
weszłam do sklepu zeby zobaczyc nowosci w sklepie.bardzo duzy wybor artykułów. spodobały mi sie rozowe skarpetki w czerwone motylki.cena ich byla w miare niska. panie tam pracujace były gotowe do udzielenia mi pomocy. pookazały jakie inne maja skarpetki na stanie z najnowszej kolekcji. panie bardzo mile. obsluga szybka
bardzo fajnie zrobiony sklep. bardzo duzy asortyment. moje dzieci czuja sie w sklepie jak ryba w wodzie. moga sobie usiasc i pomalowac lub pograc w gry. ceny troche za wysokie ale zawsze cos kupie tam dla dzieci. w sklepie bardzo czysto, porzadnie. wszystkie artykuły ładnie poustawiane, ceny widoczne.
zobaczyłam za na promocji jest pianka palette za 12zł. uzywam tej pianki wiec kupiłam od razu dwie.obsługa przy kasie miła i kompetentna. jak wybieralam zel pod prysznic to pani podeszła do mnie i zapytala czy w czyms pomoc. asortyment bardzo duzy, ceny niskie, czesto robia promocje, sklep bardzo czysty
weszłam do drogerii bo chciałm kupic płatki kosmetyczne i gumki do włosów. tam jest bardzo duzy wybor roznego rodzaju akcesoriów do włosów. kupiłam gumki, ktore były pakowane po 5 sztuk.czym wiecej tym bardzoej sie opłaca. kolejek nie bylo wiec zostałam szybko obsłuzona. ceny w miare niskie, asortyment ogromny
Lokal dosyć mały i ciasny. Na około 30 m.kw. umieszczono 7 stolików. Toaleta schludna, chociaż wymagająca małego remontu - pozbijane kafelki. Stolik lepił się, bo był źle wytarty. Na podłodze, krześle i parapecie widoczne okruchy jedzenia. Zaobserwowano, jak kelner sprzątając stolik zrzucał na ziemię okruchy. Szyby brudne od wewnątrz. Pizza tylko na cienkim cieście. Z sosów dostępny tylko sos pomidorowy, czosnkowy jest niedostępny. Pizza smaczna. Czas oczekiwania na zamówienie 25 minut. Kelnerka zapomniała podać zamówioną wodę. Poproszona o pomoc kelnerka - konieczność wytarcia stołu ze względu na rozlaną herbatę - przyniosła serwetki do wytarcia stołu i wręczyła je klientowi.
weszłam do sklepu bo potrzebowała kupic dla dziecka słownik wyrazów bliskoznacznych. wybor słownikow bardzo duzy. nie miałam czasu szukac wiec zapytałam pani z obsługi gdzie taki słownik moze sie znajdowac.pani podeszła ze mna do regału i wyszukała słownik.byly tansze i drzsze, mniejsze i wieksze.obsluga na szostke, bardzo milo.ceny w miare niskie.
Codzienne zakupy w sklepie DETAL MARKET GLIWIAK mieszczącego się przy ulicy Stefana Kisielewskiego 6 w Sosnowcu przebiegają bez większych zakłóceń. Alejki czyste, towar na półkach poukładany, ceny widoczne. Pani na stoisku mięsnym na którym robiłam zakupy uprzejma i uśmiechnięta. Odstraszała jedynie kolejka do kasy która dopiero po kilku minutach została rozładowana przyjściem kolejnej Pani i otworzeniu drugiej kasy. Kasowanie bez problemów zakończone grzecznym "Do widzenia".
Dzisiejsze zakupy rozpoczęłam od firmy Limara mieszczącej się przy ulicy Przemysłowej 1 w Dąbrowie Górniczej. Hurtownia ta specjalizuje się w sprzedaży farb i lakierów, ale spośród znanych w okolicy sklepów tego typu charakteryzuje się niskimi cenami produktów. Duża hala hurtowni niestety wygląda odstraszająco, ze względu na stan w jakim jest, jednak rekompensuje ją asortyment i bardzo miła obsługa. Obecna w dniu dzisiejszym Pani w biurze, bardzo szybko i sprawnie obsłużyła a Pan wydający towar, mimo sporego z rana ruchu, szybko wydawał towar. Polecam zakupy w tym miejscu, przyjazna atmosfera zakupów, firma solidna i rzetelna.
Super sklep w centrum galerii handlowej. Musiałam zamówić dość sporo butelek wina, dlatego ustaliłam ze sklepem dowóz kurierem.Niestety obiecany przez nich termin dostawy - na następny dzień - nie został dotrzymany. To duży minus szczególnie, jak ktoś zamawia wino na weekend, a dostaje je w poniedziałek rano. Na klina? Sklep, mimo tej wpadki, polecam.
Sklep z rajstopami nie na każdą kieszeń. Rajstopy są łądnie, wręcz kuszą swoim wzorami i kolorami a reklamy z modelkami z nogami do nieba, co do jakości to niestety rozczarowałam się bardzo, ale to bardzo... Moje sliczne zilonkawe rajstopy po dwóch założeniach poprzecierały się w okolicach pięt, zdziwiło mnie to ponieważ zapłąciłam za nie 45zł i były one dośc grube, takie typowe na jesień/ wiosnę.
Podczas składania zamówienia miałam możliwość kontaktu z infolinią sklepu. Panie na infolinie bardzo miłe. Po złożeniu zamówienia informowana byłam na bieżąco o stanie realizacji zamówienia. Ponadto firma kurierska informowała mnie o numerze przesyłki oraz terminie dostarczenia. Cała realizacja zamówienia trwała 3 dni. polecam do dokonywania zakupów w esklepie.
Sklep, choć mogła by się wydawać,że jest otwarty tylko dla osób szalenie zamożnych, to jednak ma w swej ofercie kilka drobiazgów w znośnych cenach. Znośnych, bo na pewno jest grupa osób, które przekłądają jakośc wykonania nad chwilową modę i wybierają rzeczy porządnie zrobione. Przykładem może byc torebka za 300zł, którą bez problemu można się pochwalić na np. studniówce.
Uwielbiam wszelaką biżuterie. Najlepiej żeby była z prawdziwego srebra alba złota, wtedy wygląda ona najładniej. Stylowe są bransoletki, dlatego raz za czas dokupuje sobie je do kolekcji.Charmsy mają cudowne! Nie słyszałam, aby którejś dziewczynie coś się z nimi działo. Z serwisu nie korzystałam więc nie wiem jak to wygląda, ale obsługa była miła.
Weszłam do sklepu, ale tylko obejrzec, nie bywam w tym sklepie często, więc posżłam obczaic co proponuja. Wybór bardzo duzy. Gdy weszłam panie dokladały i ukladały towar, ale i tak mnie zauwazyły. Zrestza bardzo miłe i sympatyczne. Do tego bardzo pomocne i uprzejme. Obsługa sprawna i zyczliwa. Sklep bardzo uporządkowany
Super Pharm to połączenie apteki i sklepu kosmetycznego. Jak dla mnie apteka ((?) jest najzwyczajniej w świecie przereklamowana...Pozytywne jest to, że jest sklep gdzie można kupić markowe perfumy , szkoda tylko, że są to starsze zapachy firm ze średniej półki. Niestety też doświadczyłam tego, że nikt nie odbiera telefonów z tej firmy.
Doskonały polski sklep z odzieżą. Uwielbiam tą markę za kilka rzeczy, m.in za nieszablonowe podejście do odzieży - kroje ubrań Reserved bez problemu dorównują ubranią H&M czy Zary, a nawet jakościowo sa chyba lepsze niż większość galeryjnych sieciówek. Ostatnio kupiłam tu marynarkę i sprawuje sie ona całkiem dobrze, nie zgina sie i nie mechaci przy praniu.
Przeważnie wybieram stacje paliw Orlen, ponieważ cenie je za sympatyczną oraz sprawną obsługę. Zawsze jestem miło przywitana przez osoby tam pracujące. Panowie chętnie służą pomocą przy nalewaniu paliwa. Obsługa przy kasach również zawsze uśmiechnięta i miła. Produkty na półkach uporządkowane, czysta sala.
spodobały mi sie wysokie kozaki z wystawy wiec weszłam do sklepu zeby je z bliska zobaczyc. kozaki miały trzy kolory. od jasnego bezu po ciemny brąz. w sklepie panował ład i porzadek, panie z obsługi kszatały sie po sklepie i były chetne do pomocy. mi rowniez zaoferowały pomoc. kozaki bardzo fgajne i na wysokim poziomie ale jednak za drogie. ceny wysokie, obsługa sympatyczna.polecam
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.