Opinie użytkownika (83573)

Przedmiotem mojej oceny...
Przedmiotem mojej oceny są tym razem ekspozycje z tekstyliami zimowymi i jesiennymi oraz zniczami.Wszystkie produkty dobrze wyeksponowane, na pólkach i wieszakach panuje porządek, ceny są widoczne.Jedynym mankamentem w tym sklepie są zazwyczaj kolejki przy kasach i tak było tym razem.Mimo,że było niewielu klientów w sklepie to i tak trzeba było sporo czekać w kolejce, bo było mało kas otwartych.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

Auchan

Placówka

Legnica, Roberta Schumana 11

Nie zgadzam się (0)
W telewizji zobaczyłam...
W telewizji zobaczyłam informacje o opłatach, że nie ma opłaty. Miałam jak co miesiąc rachunki, więc poszłam zapąłcic. Rzeczywiście zero złotych za opłate. Obsługa miła i sympatyczna. Panie kompetentne i szybkie w obsłudze, młoda kadra i uprzejma. Kolejki spore, jak zawsze na poczcie. Czas oczekiwania w miare krótki. Dostępnośc duża. Pani zaproponowała założenie konto, ale podziekowałam. Porządek i ład.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

Bank Pocztowy

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kupiłam juz koszulę,...
Kupiłam juz koszulę, ale poszłam tylko zobaczyc jakie sa . Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie. Panie mnie przywitały i pokazały nowości. Miłe symatyczne i bardzo kompetentne. Każdego klienta traktuja jednakowo. Wybór jak zwykle duży, ale juz kupiłam więc dzisiaj darowałam sobie zakupy. Obsługa sprawna. Porządek i ład jak zwykle zreszta.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

VISTULA

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
W telewizji informacja...
W telewizji informacja o lokatach na 12 miesięcy 6,7. Posżłam to sprawdzic. Rzeczywiście oferta chyba najkorzystniejsza. Pani przywitala mnie, szybciutko omówiła szczegóły, doskonae znała oferte. Bardzo miła i kompetentna. Dostepność duża. Bank bardzo uporządkowany. Polecam bo oferta bardzo korzystna.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012
Nie zgadzam się (0)
Poszłam po koszulę,...
Poszłam po koszulę, mój mąż nie lubi zakupów, więc ja musze mu kupować. Panie od razu mnie poznały i przywitały, bardzo miłe i uczynne. Zapytała w czym moga pomóc. Szybciutko pomogły mi dobrac odpowiedni wzór i kolor. Obsługa świetna. Przy ksie pani pieknie mi spakowała zakupy i podziekowała za zakupy. Wybór jak zwykle duży. Brak kolejek. Sklep bardzo czyściutki.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

WÓLCZANKA

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Dla mnie rewelacja...
Dla mnie rewelacja sklep. Nie zawsze cos kupię, ale chociaz pójde obejrzec nowości. Manekin był bardzo ciekawie ubrany. POsżłam sprawdzic cene bluzki. Duża dostepność rozmiarów. Posżłam przymierzyc, ale cos mi nie paskowała więc nie kupiłam. Obsługa na najwyższym poziomie. Miła i bardzo pomocna. W sklepie piekny zapach, porządek i zero brudu. Przy kasie kolejka ale panie sprawnie sie uwijały.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

Zara

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Dla mnie superowy...
Dla mnie superowy sklep, fajne rzeczy dla mnie, ale także dla dzieci. Duzy wybór, a ceny w miarę przystepne. Wyszukałam ubranka w promocji. Podeszłam do kasy, pani ładnie zapakowała, powiedziała że nawet mozna zwrócić towar, nieużywany i z paragonem. Obsługa świetna, pomocna i życzliwa. Czas oczekiwania barzo krótki. Sklep bardzo uporządkowany mimo dużej powierzchni.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

C&A

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio w tym...
Ostatnio w tym sklepie zrobiłam fajne zakupy, więc poszłam i dziś , pomyślałam że cos znajdę. Ubranka piekne, ładnie wyeksponowane. Wybór duży, znalazłam w bardzo rozsądnych cenach. Pomogła mi pani z obsługi i to w usmiechem na twarzy. Bardzo miła i zyczliwa. Spora kolejka przy kasie. Estetycznie wielki plus.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

Smyk

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Poszłam do kolejnego...
Poszłam do kolejnego sklepu. Tam równiez wybór duży. Ubranka poukładane kolorystycznie. Rozmiary równiez dostepne. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo zainteresowana klientem. Wszystkie pani miła i sympatyczne. Brak kolejke przy kasie mimo wielu kręcących sie klientów. Porządek i piekny zapach.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

Coccodrillo

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Kolejny sklep w...
Kolejny sklep w poszukiwaniu fajnego prezentu. Ceny równiez wysokie, więc tylko sobie przejrzałam. Obsługa bardzo zainteresowana klientem, chetni pomagać, dobierac rozmiar. Obsługa przemiła. Brak kolejke przy kasie . Ubranka pieknie poukładane. Wizualnie sklep bardzo ładny. Ład i porządek. polecam

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

Reserved Kids

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Będąc w galerii...
Będąc w galerii poszłam do sklepu obejrzeć ciuszki na prezent. Wybór okazał sie duży. Ceny troche duże, więc nic nie kupiłam. Gdy przegladałam rzeczy pani podeszła do mnie i chciała pomóc. Była bardzo miła, zapytałam kiedy będą przeceny, powiedziała że na razie nie. Sympatyczna i uprzejma. Obsługa sprawna mimo że nic nie kupiłam. Sklep uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

5.10.15.

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Byłam kiedys zapytac...
Byłam kiedys zapytac o kredyt. Zostawiłam swoje namiary i otrzymałam za jakis czas telefon, że sa jeszcze lepsze warunki dla mnie, bo nowa oferta. Poszłam to sprawdzić. Oferta był korzystna. Wybór nawet duży. Obsługa ubrana bardzo schludnie. Znała doskonale oferte. Panie bardzo miłe i symatyczne. Czas oczekiwania bardzo krótki. Estetycznie super.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012
Nie zgadzam się (0)
Poszłam kupić tabletki,...
Poszłam kupić tabletki, miałam mały problem i poszłam sie poradzić. Pani farmaceutka szbciutko mi doradziła i poleciła tabletki w bardzo rozsądnej cenie. Wybór był duży. Pani była bardzo kompetentna i miła. Potrafiła doradzic i to z usmiechem na twarzy. Obsługa rzetelna i sprawna. Apteka czysta i zadbana.

zarejestrowany-uzytkownik

09.10.2012

Apteka Niebieska

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Poszłam do sklepu...
Poszłam do sklepu zwrócić spodnie- zwrot przebiegł bardzo sprawnie, bez żadnych problemów czy komplikacji. Ekspedientka była bardzo miła, nie zgłaszała żadnych uwag, że np. spodnie są pogniecione itd. Pamiętała, żeby oddać mi rachunek, na wypadek gdybym chciała oddać lub zareklamować jeszcze coś innego z rzeczy które kupiłam. Ogólnie wszyscy pracownicy są pomocni, jak nie można znaleźć rozmiaru zawsze ktoś przyjdzie z pomocą. Sklep wraz z obsługą odebrałam bardzo pozytywnie.

zarejestrowany-uzytkownik

08.10.2012

H&M

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj z ogromnym...
Dzisiaj z ogromnym zadowoleniem dokonałam zakupów w tesco,są obecnie bardzo przystępne ceny na warzywa sezonowe np cebula,buraki, marchew/78 gr/,ziemniaki/36gr/ i jablka/1,76zł/ .sa to produkty często kupowane w każdym domu.Jest promocja i jest produkt.Było całe zaopatrzenie w nabiał i inne produkty,bo wcześniej to różnie bywało.Tak trzymajcie i nie zmieniajcie na gorzej!!!!!

zarejestrowany-uzytkownik

08.10.2012

Tesco

Placówka

Sucha Beskidzka, Handlowa 7

Nie zgadzam się (1)
zobaczyłam reklame ze...
zobaczyłam reklame ze maja tanie kredyty hipoteczne wiec podjechałam do tego banku. koleja byla spora. do kasy jak i obsługi.pan ktory mnie obslugiwał powiedział o kredycie, jaka rata , jakie koszty i jakie dokumenty potrzebne. pan byl bardzo miły, ubrany w stroj słuzbowy. z identyfikatorem. napewno jeszcze tam zajze

zarejestrowany-uzytkownik

08.10.2012
Nie zgadzam się (0)
27.01.2021
Odpowiedź firmy
Bardzo dziękujemy za tę obserwację i przedstawienie Pana opinii na temat obsługi w oddziale ING Banku. Cieszymy się, że bardzo wysoko ocenił Pan poziom obsługi klienta oraz aspekty związane z kredytem hipotecznym w naszym banku. Nasze działania koncentrują się na budowaniu długotrwałych relacji z klientem, którego stawiamy w centrum. Dziękujemy za wysoką ocenę.
zapytałam o oferte...
zapytałam o oferte pozyczki gotówkowej.pan z obsługi odpowiedzial na moje wszystkie pytania oraz zrobił symulacje. opowiedzial jeszcze o ewentualnych kosztach. musze sie jednak jeszcze zastanowic bo kwota kredytu byla niska a mnie interesowała wieksza kwota. pan dał mi wizytówke, powiedział ze w razie watpliwosci mozna do niego dzwonic.obsługa profesjonalna.

zarejestrowany-uzytkownik

08.10.2012
Nie zgadzam się (0)
Superowy sklep dla...
Superowy sklep dla wszystkich. Fajny bo mozna kupic jednoczesnie ubrania dla kobiet jak i dla mężczyzn. Fajna obsługa miła i zyczliwa. Panie podchodza do klienta, zawsze zaproponuja pomoc. Sa bardzo miłe. Wybór bardzo duzy. Rzeczy ładnie wyeksponowane. Przy kasie pani błyskawicznie obsługiwała. Wizualnie sklep bardzo ladny.

zarejestrowany-uzytkownik

08.10.2012

River Island

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
poszłam do banku...
poszłam do banku zapytac o konto oszczednosciowe.pracuja tam młode dziewczyny , usmiechaja sie , sa naprawde bardzo miłe. pani opowiedziala o ofercie, oprocentowanie bardzo wysokie jak dla mnie, mysle ze bardzo konkurencyjne jesli chgodzi o inne banki. wpłaciłam pieniadze.pani opowiedziala jeszcze o kontach osobistych.miło i sympatycznie.polecam

zarejestrowany-uzytkownik

08.10.2012

BNP Paribas

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
weszłam do banku...
weszłam do banku zapytac o lokate. jednak oferta banku wydała mi sie uboga. duzo pracownikow tam pracuje. pani powiedziala jakie maja oferty oraz dała do domu ulotke zebym sie jeszcze zapoznała szczegółowo z oferta. nie miałam czasu tam siedziec wiec z checia wzialam ulotke. asortyment bardzo duzy. szeroki wachlarz produktóe.

zarejestrowany-uzytkownik

08.10.2012

Alior Bank

Placówka

Nie zgadzam się (0)