Przedmiotem mojej oceny są tym razem ekspozycje z tekstyliami zimowymi i jesiennymi oraz zniczami.Wszystkie produkty dobrze wyeksponowane, na pólkach i wieszakach panuje porządek, ceny są widoczne.Jedynym mankamentem w tym sklepie są zazwyczaj kolejki przy kasach i tak było tym razem.Mimo,że było niewielu klientów w sklepie to i tak trzeba było sporo czekać w kolejce, bo było mało kas otwartych.
W telewizji zobaczyłam informacje o opłatach, że nie ma opłaty. Miałam jak co miesiąc rachunki, więc poszłam zapąłcic. Rzeczywiście zero złotych za opłate. Obsługa miła i sympatyczna. Panie kompetentne i szybkie w obsłudze, młoda kadra i uprzejma. Kolejki spore, jak zawsze na poczcie. Czas oczekiwania w miare krótki. Dostępnośc duża. Pani zaproponowała założenie konto, ale podziekowałam. Porządek i ład.
Kupiłam juz koszulę, ale poszłam tylko zobaczyc jakie sa . Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie. Panie mnie przywitały i pokazały nowości. Miłe symatyczne i bardzo kompetentne. Każdego klienta traktuja jednakowo. Wybór jak zwykle duży, ale juz kupiłam więc dzisiaj darowałam sobie zakupy. Obsługa sprawna. Porządek i ład jak zwykle zreszta.
W telewizji informacja o lokatach na 12 miesięcy 6,7. Posżłam to sprawdzic. Rzeczywiście oferta chyba najkorzystniejsza. Pani przywitala mnie, szybciutko omówiła szczegóły, doskonae znała oferte. Bardzo miła i kompetentna. Dostepność duża. Bank bardzo uporządkowany. Polecam bo oferta bardzo korzystna.
Poszłam po koszulę, mój mąż nie lubi zakupów, więc ja musze mu kupować. Panie od razu mnie poznały i przywitały, bardzo miłe i uczynne. Zapytała w czym moga pomóc. Szybciutko pomogły mi dobrac odpowiedni wzór i kolor. Obsługa świetna. Przy ksie pani pieknie mi spakowała zakupy i podziekowała za zakupy. Wybór jak zwykle duży. Brak kolejek. Sklep bardzo czyściutki.
Dla mnie rewelacja sklep. Nie zawsze cos kupię, ale chociaz pójde obejrzec nowości. Manekin był bardzo ciekawie ubrany. POsżłam sprawdzic cene bluzki. Duża dostepność rozmiarów. Posżłam przymierzyc, ale cos mi nie paskowała więc nie kupiłam. Obsługa na najwyższym poziomie. Miła i bardzo pomocna. W sklepie piekny zapach, porządek i zero brudu. Przy kasie kolejka ale panie sprawnie sie uwijały.
Dla mnie superowy sklep, fajne rzeczy dla mnie, ale także dla dzieci. Duzy wybór, a ceny w miarę przystepne. Wyszukałam ubranka w promocji. Podeszłam do kasy, pani ładnie zapakowała, powiedziała że nawet mozna zwrócić towar, nieużywany i z paragonem. Obsługa świetna, pomocna i życzliwa. Czas oczekiwania barzo krótki. Sklep bardzo uporządkowany mimo dużej powierzchni.
Ostatnio w tym sklepie zrobiłam fajne zakupy, więc poszłam i dziś , pomyślałam że cos znajdę. Ubranka piekne, ładnie wyeksponowane. Wybór duży, znalazłam w bardzo rozsądnych cenach. Pomogła mi pani z obsługi i to w usmiechem na twarzy. Bardzo miła i zyczliwa. Spora kolejka przy kasie. Estetycznie wielki plus.
Poszłam do kolejnego sklepu. Tam równiez wybór duży. Ubranka poukładane kolorystycznie. Rozmiary równiez dostepne. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo zainteresowana klientem. Wszystkie pani miła i sympatyczne. Brak kolejke przy kasie mimo wielu kręcących sie klientów. Porządek i piekny zapach.
Kolejny sklep w poszukiwaniu fajnego prezentu. Ceny równiez wysokie, więc tylko sobie przejrzałam. Obsługa bardzo zainteresowana klientem, chetni pomagać, dobierac rozmiar. Obsługa przemiła. Brak kolejke przy kasie . Ubranka pieknie poukładane. Wizualnie sklep bardzo ładny. Ład i porządek. polecam
Będąc w galerii poszłam do sklepu obejrzeć ciuszki na prezent. Wybór okazał sie duży. Ceny troche duże, więc nic nie kupiłam. Gdy przegladałam rzeczy pani podeszła do mnie i chciała pomóc. Była bardzo miła, zapytałam kiedy będą przeceny, powiedziała że na razie nie. Sympatyczna i uprzejma. Obsługa sprawna mimo że nic nie kupiłam. Sklep uporządkowany.
Byłam kiedys zapytac o kredyt. Zostawiłam swoje namiary i otrzymałam za jakis czas telefon, że sa jeszcze lepsze warunki dla mnie, bo nowa oferta. Poszłam to sprawdzić. Oferta był korzystna. Wybór nawet duży. Obsługa ubrana bardzo schludnie. Znała doskonale oferte. Panie bardzo miłe i symatyczne. Czas oczekiwania bardzo krótki. Estetycznie super.
Poszłam kupić tabletki, miałam mały problem i poszłam sie poradzić. Pani farmaceutka szbciutko mi doradziła i poleciła tabletki w bardzo rozsądnej cenie. Wybór był duży. Pani była bardzo kompetentna i miła. Potrafiła doradzic i to z usmiechem na twarzy. Obsługa rzetelna i sprawna. Apteka czysta i zadbana.
Poszłam do sklepu zwrócić spodnie- zwrot przebiegł bardzo sprawnie, bez żadnych problemów czy komplikacji. Ekspedientka była bardzo miła, nie zgłaszała żadnych uwag, że np. spodnie są pogniecione itd. Pamiętała, żeby oddać mi rachunek, na wypadek gdybym chciała oddać lub zareklamować jeszcze coś innego z rzeczy które kupiłam. Ogólnie wszyscy pracownicy są pomocni, jak nie można znaleźć rozmiaru zawsze ktoś przyjdzie z pomocą. Sklep wraz z obsługą odebrałam bardzo pozytywnie.
Dzisiaj z ogromnym zadowoleniem dokonałam zakupów w tesco,są obecnie bardzo przystępne ceny na warzywa sezonowe np cebula,buraki, marchew/78 gr/,ziemniaki/36gr/ i jablka/1,76zł/ .sa to produkty często kupowane w każdym domu.Jest promocja i jest produkt.Było całe zaopatrzenie w nabiał i inne produkty,bo wcześniej to różnie bywało.Tak trzymajcie i nie zmieniajcie na gorzej!!!!!
zobaczyłam reklame ze maja tanie kredyty hipoteczne wiec podjechałam do tego banku. koleja byla spora. do kasy jak i obsługi.pan ktory mnie obslugiwał powiedział o kredycie, jaka rata , jakie koszty i jakie dokumenty potrzebne. pan byl bardzo miły, ubrany w stroj słuzbowy. z identyfikatorem. napewno jeszcze tam zajze
Bardzo dziękujemy za tę obserwację i przedstawienie Pana opinii na temat obsługi w oddziale ING Banku. Cieszymy się, że bardzo wysoko ocenił Pan poziom obsługi klienta oraz aspekty związane z kredytem hipotecznym w naszym banku. Nasze działania koncentrują się na budowaniu długotrwałych relacji z klientem, którego stawiamy w centrum. Dziękujemy za wysoką ocenę.
zapytałam o oferte...
zapytałam o oferte pozyczki gotówkowej.pan z obsługi odpowiedzial na moje wszystkie pytania oraz zrobił symulacje. opowiedzial jeszcze o ewentualnych kosztach. musze sie jednak jeszcze zastanowic bo kwota kredytu byla niska a mnie interesowała wieksza kwota. pan dał mi wizytówke, powiedział ze w razie watpliwosci mozna do niego dzwonic.obsługa profesjonalna.
Superowy sklep dla wszystkich. Fajny bo mozna kupic jednoczesnie ubrania dla kobiet jak i dla mężczyzn. Fajna obsługa miła i zyczliwa. Panie podchodza do klienta, zawsze zaproponuja pomoc. Sa bardzo miłe. Wybór bardzo duzy. Rzeczy ładnie wyeksponowane. Przy kasie pani błyskawicznie obsługiwała. Wizualnie sklep bardzo ladny.
poszłam do banku zapytac o konto oszczednosciowe.pracuja tam młode dziewczyny , usmiechaja sie , sa naprawde bardzo miłe. pani opowiedziala o ofercie, oprocentowanie bardzo wysokie jak dla mnie, mysle ze bardzo konkurencyjne jesli chgodzi o inne banki. wpłaciłam pieniadze.pani opowiedziala jeszcze o kontach osobistych.miło i sympatycznie.polecam
weszłam do banku zapytac o lokate. jednak oferta banku wydała mi sie uboga. duzo pracownikow tam pracuje. pani powiedziala jakie maja oferty oraz dała do domu ulotke zebym sie jeszcze zapoznała szczegółowo z oferta. nie miałam czasu tam siedziec wiec z checia wzialam ulotke. asortyment bardzo duzy. szeroki wachlarz produktóe.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.