Opinie użytkownika (83574)

pojechałam cos zjesc...
pojechałam cos zjesc na szybko.pachniało frytkami wiec nabrałam ochoty i kupilam duze frytki z ketchupem.pani z obsugi zaproponoała zestaw ale jakos nie mialam ochoty na kanapke.obsługa na piatke, dokupiłam jeszcze cistako z goracymi jabłkami. restauracja bardzo czysta. polecam te restauracje. jedzenie pyszne

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

McDonald's

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Od jakiegoś czasu...
Od jakiegoś czasu zaczęłam kupować mięso i wędliny właśnie w tym sklepie. A powodów jest kilka: przystępne ceny, bardzo dobra jakość (świeże i pyszne wędliny, świeże mięsko), bardzo miła, szybka i sympatyczna obsługa, blisko domu. Panie zawsze dobrze doradzą, nie robią problemu jak chcę kilka plasterów jednej wędliny, a jeszcze kilka innej. Bez problemu zmielą mięso. Sklep nie jest duży, jest raczej malutki, ale przytulny. Wszystko jest na swoim miejscu. Jest czystko i ładnie. Bardzo fajne jest to, że sklep jest otwarty do 18.00, a w sobotę do 14.00. I jeszcze jedna ciekawostka ;) W każdy weekend w sklepie jest promocja :)

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Sklep mięsny, Szczecin, ul.Swojska

Placówka

Szczecin, Swojska

Nie zgadzam się (0)
Dzwoniłem w celu...
Dzwoniłem w celu stalenia szczegółów technicznych usługi iPla, dla abonentów Cyfrowego Polsatu.Konsultantka była bardzo miła, grzeczna, ale informacje jakich mi udzielała, mimo konkretnych pytań były bardzo ogólnikowe, nie rozwiewały moich wątpliwości. Wszystko byłob dobrze, gdyby po rozmowie na temat mojego problemu, nie zaczęło się namawianie mnie na zakup dodatkowych opcji, typu internet i dodatkowe usługi.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012
Nie zgadzam się (0)
Dla mnie idealny...
Dla mnie idealny sklep. Wybór bardzo duzy. Rzeczy gatunkowo fajne, zawsze modne, a przy tym wygodne. Wybór zawsze duzy. Produkty ładnie poukładane. Obsługa zawsze zainteresowana klientem. Chętni pomóc i doradzic. Zawsze mili i uprzejmi. Obsługa miła i sprawna. Sklep czysty i uporzadkowny. Przymierzalnie i podłogi rowniez.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Cubus

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajny sklep....
Bardzo fajny sklep. Duzo ciekawych rzeczy. Bardzo oryginalnych i wyjatkowych. Ceny nawet przystepne. Obsługa na najwyższym poziomie. Podchodzi do klienta i oferuje pomoc. Obsługa miła i sympatyczna. Wybór bardzo duzy. Czas oczekiwania bardzo krotki. Czystość i porządek. Estetyka na 6, super, polecam wszystkim.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Coloseum

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Personel bardzo dobrze...
Personel bardzo dobrze traktuje klienta, jest skrupulatny i miły. Oferta na lokaty przebija oferty innych banków i jest bardzo dobrze przedstawiana przez pracownika. Oddział jest zadbany zawiera wszystkie informacje jakie powinien posiadać klient, na ścianach widnieją aktualne slogany reklamowe i zachęcają do skorzystania ze swojej szerokiej oferty. Czas oczekiwania jest nie długi, panuje przyjemna i komfortowa atmosfera.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012
Nie zgadzam się (0)
Sklep idealny dla...
Sklep idealny dla mojej mamy. Bardzo duzy wybór. Rzeczy poukładane, także nie ma problemu z odszukaniem rozmiaru. JEDANK panie i tak chetne pomóc i doradzic. Bardzo miłe i zyczliwe. Świetna ekspozycja towaru. Obsługa błyskawiczna. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklep bardzo czysty i uporządkowany. Podłogi lustra, przymierzalnie bardzo czyste.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Camaieu

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Lokal z bardzo...
Lokal z bardzo przystępnymi cenami, oraz dość dużym wyborem dań w menu. Kasjerka ucząca się, nie do końca potrafiła zrozumieć delikatne zmiany, które chciałam wprowadzić w daniu. Ubrana schludnie i mimo wszystko bardzo miła. Dania przyrządzone w dość szybkim czasie i całkiem smaczne. Jedynymi mankamentami lokalu były: brak papieru i mydła w toalecie oraz brak serwetek na stolikach.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Prestiż

Placówka

Głogów, 3 Maja 2

Nie zgadzam się (0)
Obejrzałam w telewizji...
Obejrzałam w telewizji reklamę. Była pokazana fantastyczna bielizna. Posżłam zorientować sie w cenie. Wybór bardzo duzy. Bielizna pięknie poukładane. Pi ekne kolory, az trudno sie zdecydować. Obsługa bardzo kompetentna, bardzo zainteresowana klientem. Miła uprzejma i sympatyczna. Czas oczekiwania bardzo krótki. Sklep wizualnie bardzo ładny.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Calzedonia

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Dla mnie superowy...
Dla mnie superowy sklep. Wszystkiego duzo. Dostepność rozmiarów duża. Wybór bardzo duzy, rzeczy bardzo tanie. Personel bardzo kompetentny i uprzejmy. Panie bardzo zainteresowane klientem. A przy tym bardzo sympatyczne. Świetna ekspozycja towaru. Przy kasie obsługa sprawna i miła. Sklep bardzo uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

C&A

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Całkiem sympatyczny sklep....
Całkiem sympatyczny sklep. Piekne kolory ubrań. Duża dostepność rozmiarów. Obsługa rewelka. Bardzo zainteresowana klientem. Bardzo kompetentna i uprzejma. Świetna ekspozycja towaru. Obsługa błyskawiczna i przemiła. Panie nie boja podejść do klienta i zaproponowac pomoc. Estetyka sklepu super. Wszystko ładnie poukłane.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Bershka

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Zauwazyłam reklamę w...
Zauwazyłam reklamę w telewizji , a tam piekne ubranka. Nie omieszkanłam zajrzeć do sklepu i obadac te rzeczy. Wszystko pieknie poukładane. Obsługa rewelka, bardzo zainteresowana klientem. Chetna pomagac. Wszyscy pracownicy ubrani bardzo schludnie. Wybor duzy. Obsługa miła i uprezjma. Błyskawicznie obsługujaca. Sklep czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Benetton

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Poszłam po śniadanie....
Poszłam po śniadanie. Wybór bardzo duzy. Widać, że owoce warzywa swieże. Dużo wędlin do wyboru. ceny bardzo przystepne. Obsługa ubrana w jednakowe stroje od razu widać, który to pracownik. Obsługa miła i uprzejma. Chętne doradzić pomoc. Duża dostepność towaru. Obsługa błyskawiczna i przemiła. Sklep czysty. Promocje dobrze widoczne.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

POLOmarket

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Odział ING Banku...
Odział ING Banku Śląskiego posiada świetną lokalizację w pobliżu Dworca Gł, w kierunku Centrum. Doradca klienta w odziale wykazał się profesjonalnym podejściem, jak i prezyzyjną wiedzą w zakresie usług ING. Zaproponowano mi pomoc w pierwszym logowaniu do konta, poinformowano mnie o aktualnych korzyściach z założenia konta Direct wraz z bezpłatnym kontem oszczędonościowym z atrakcyjnym oprocentowaniem. Doradca wykazał się rownież dużą cierpliowścią podczas obsługi osoby w podeszłym wieku. Estetyczny wygląd oraz spsób przygotowania teczki z dokumentami są dopełnieniem szybkiej, ale rzeczowej wiztyt w ING.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

ING Bank Śląski

Placówka

Gdynia, 10 Lutego 30

Nie zgadzam się (0)
29.09.2021
Odpowiedź firmy
Bardzo dziękujemy za tę obserwację i przedstawienie Pani opinii na temat obsługi w oddziale ING Banku. Cieszymy się, że bardzo wysoko oceniła Pani poziom obsługi klienta i przekazała pozytywną opinię na temat ING Banku. Nasze działania koncentrują się na budowaniu długotrwałych relacjach z klientami. Pani opinia potwierdza słuszność strategii, którą wdrażamy w ING Banku, strategii gdzie klient znajduje się w centrum. Raz jeszcze dziękujemy za Pani ocenę.
Poszłam sprawdzic ofertę...
Poszłam sprawdzic ofertę założenia konta, czy za darmo, ile kosztuje karta i takie tam. Obsługa kompetentna i uprzejma. Dostępność duża. Panie znały oferte i potrafiły świetnie doradzic. Otrzymałam ulotki i dokumenty do wypełnienia. Nawet sprawnie rozmowa przebiegła, warunki założenia konta korzystne. bank czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

BNP Paribas

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Duzo osób mówiło,...
Duzo osób mówiło, że kredyt jest tam najbardziej opłacalny, bo najniższe raty. Posżłam zorientować się w ofercie. Przywitał mnie pan. Uprzejmy to był, ale w ogóle nie usmiechnięty. Zrobił mi symulacje i obliczył raty, nawet korzystne warunki. Znał oferte i potrafił świetnie przedstawić. Dostepnośc duża. Obsługa szybka i uprzejma. Bank czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Alior Bank

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Poszłam zobaczyc rowery....
Poszłam zobaczyc rowery. W tym sklepie jest bardzo duzy wybór. Ceny nawet przystepne. Chciałam się tylko rozejrezć. Obsługa na najwyższym poziomie, zaraz podszedł do mnie pan i zaproponowałą pomoc. znał oferte i był bardzo uprzejmy. Błyskawicznie mnie obsłuzył, podpowiedział. Na razie nic nie kupułam chciałam się tylko rozejrzeć. Porządek i ład.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

Media Expert

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Pierwszy raz kupowałem...
Pierwszy raz kupowałem dziś w tym sklepie pod nowym szyldem " S P A R" ,poprzednio Delikatesy Centrum, a jeszcze wcześniej SMAK, dla klientów zmiana mało istotna, gdyż zaopatrzenie i obsługa pozostały na dobrym niezmienionym poziomie, może w następnych dniach zauważy się na jeszcze lepszy i tańszy asortyment towarowy.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

SPAR

Placówka

Rzeszów, Beskidzka 76A

Nie zgadzam się (3)
Posżlam sprawdzic w...
Posżlam sprawdzic w sklepie, bo podobno miały byc takie wyprzedaże. Gdy weszłam pan przywitał mnie, powiedziałam co mnie interesuje. Pan powiedział, że wyprezdazy nie ma że może cos źle usłyszałam. Pokazał mi produkty , ktore były w promocji. Wybór nawet duzy, ale nic nie kupiłam, bo to co mnie interesowało nie było w promocji. Obsługa znała doskonale ofertę. Była nawet zaangazowana w obsługę. Do tego miła i sprawna w obsłudze. Sklep czysty.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

NEONET

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Gabloty czyste. Towar...
Gabloty czyste. Towar ładnie wyeksponowany. Wszystko ma swoje miejsce. Sklep dobrze oświetlony i czysty. Panie zawsze są pomocne i znają się na swojej pracy. Obsługa bardzo przypada mi do gustu. Panie miłe,schludne.Zawsze, gdy o coś pytam dostaję szczegółową odpowiedź. Obsługa przy kasie??-brak zastrzeżeń. Wszystko idzie sprawnie. Jedyna rzecz jaka mnie denerwuje to wciskanie na siłę klientowi przy kasie różnego rodzaju impregnatów czy wkładek do butów. Ogólna ocena b.dobra.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2012

DEICHMANN

Placówka

Tarnów, Nowodąbrowska 127

Nie zgadzam się (0)