Opinie użytkownika (83574)

Byłam dzisiaj w...
Byłam dzisiaj w Sphinksie na obiedzie, niestety tak jak i poprzednia wizyta w tej restauracji nie należała do bardzo udanych. Ostatnim razem kelner nie podał przed głównym posiłkiem przystawki. Natomiast dzisiaj przy składaniu zamówienia przez moją osobę towarzyszącą, kelner "nie usłyszał" jaki chce posiłek. W związku z tym kolega jadł danie a ja wpatrywałam się w talerz- czekając na powtórnie złożone zamówienie . Oferta restauracji jest wyśmienita. Kelnerzy są sympatyczni, niestety nie przywiązują dużej uwagi przy składaniu zamówienia. Pomieszczenie ogólnie było czyste, ale na ścianie obok zajmowanego przeze mnie stolika, był rozlany sos w dość dużej ilości.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Sphinx

Placówka

Zielona Góra, Stary Rynek 11/6

Nie zgadzam się (0)
07.11.2021
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za przekazanie obserwacji na temat wizyty w restauracji Sphinx. Wszystkie przesłane opinie Gości są dla nas bardzo cenne, dlatego analizujemy je z uwagą i staramy się wyciągać z nich wnioski. Przykro nam, że nie sprostaliśmy Pani oczekiwaniom podczas wizyty w naszej restauracji. Zapewniamy, że profesjonalizm w obsłudze każdego Gościa jest dla nas priorytetem, dlatego opisana sytuacja nie powinna mieć miejsca. Na podstawie Pani opinii zwrócimy szczególną uwagę w tej właśnie restauracji na opisane przez Panią kwestie. Serdecznie zapraszamy do restauracji SPHINX i liczymy, że kolejna wizyta pozostawi jedynie miłe wspomnienia. Pozdrawiam Sfinks Polska S.A.
Pani Dorota otwarta...
Pani Dorota otwarta na potrzeby klienta. W razie potrzeby potrafi wyszukać ofertę, jaka mi w danej chwili odpowiada. Służy pomocą i doradztwem w razie zaistniałych niejasności, pomaga rozwiać wątpliwości. Do klienta podchodzi z uśmiechem i życzliwością. Oferta korzystna, wzbogacona o upominek. Bank PKO to tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu, jednak czasem trzeba postać w kolejce.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Pekao SA

Placówka

Łomża, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (0)
Super stacja, super...
Super stacja, super obsługa, zawsze otwarta na potrzeby klienta. Uśmiechnięty pracownik podchodzi do swej pracy z zaangażowaniem. Posiada odpowiednie kompetencje, wygląda odpowiednio i zawsze służy pomocą. Podczas opłacania za paliwo pada propozycja jakiegoś zakupu "na drogę". Czas obsługi minimalny, otoczenie czyste. Co do ceny? No cóż: paliwo ostatnio osiąga zawrotną cenę, nie jest tanie, ale potrzebne, jak trzeba być mobilnym.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

ORLEN

Placówka

Łomża, Zawadzka 40

Nie zgadzam się (0)
Z uwagi na...
Z uwagi na to, że muszę zmieniać autobusy, by dotrzeć do Racławówki,rzadko korzystam z usług tego sklepu, chociaż asortyment ma dość bogaty, ale na kilka minut więcej niż mogłem jemu poświęcić, więcmogę być nie całkiem obiektywny - razi mnie trochę obcesowość personelu, zarówno obecnego, jaki poprzedniego - gdzie indziej może mniej zarabiają, ale są bardziej przyjaźni klientom, bez których nie ma handlu.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

MIXUM

Placówka

Rzeszów, Dąbrowskiego 20A

Nie zgadzam się (195)
Personel w tej...
Personel w tej aptece jest naprawdę dziwny. Trudno uzyskać jakąkolwiek pomoc. Średnio rozgarnięty pacjent jest lepiej zorientowany od ekspedientek tam zatrudnionych. Trudno nazwać je farmaceutkami, ponieważ farmaceuci posiadają rzeczowa wiedzę o sprzedawanych lekach, a owe panie albo jej nie posiadają, albo też nie zamierzają się nią dzielić z pacjentami. Na pytania o zamienniki i interakcje odsyłają do lekarza, albo udzielają informacji, które nie są zgodne z tymi, jakie są na kartach informacyjnych leków.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Apteka Polonez

Placówka

Toruń, Żółkiewskiego 15

Nie zgadzam się (0)
Jako student wynajmujący...
Jako student wynajmujący mieszkanie w Katowicach poszedłem do najtańszego sklepu, aby zakupić typowo studencką potrawę - parówki. Pierwsze co, rzuciło mi się w oczy to bardzo dobrze frontowane produkty. Wziąłem najtańszą paczkę i podszedłem do OGROMNEJ kolejki w kasie. Na 6 kas możliwych otwarte były tylko 2. Sklep powinien przewidzieć, że rozpoczyna się rok akademicki i bardzo wiele studentów przychodzi, aby dokonać większych zakupów. Cóż, mówi się trudno i stoi się w kasie dalej. Dopiero po kilkunastu minutach została otwarta trzecia kasa. Może i inni z niej skorzystali, ale dla mnie było już za późno. Produkt o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Pani w kasie miła, przywitała z uśmiechem, oczywiście "dzień dobry" czy "dziękuję". Ogólna ocena +4

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Biedronka

Placówka

Wrocław, Ludwika Solskiego 46

Nie zgadzam się (0)
Po dniu przerwy...
Po dniu przerwy na remanent, dużo towarów poukładanych na paletach, trudno przejść, aby nie potknąć się o jakąś paletę. Obsługa jak zawsze uprzejma i rzeczowa. Przy kasach pusto, nie ma kolejek, a jeżeli już w kolejce staną trzy osoby, to natychmiast jest uruchamiana następna kasa. To bardzo dobre rozwiązanie.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

SDH Feniks

Placówka

Toruń, Leszczynowa 3

Nie zgadzam się (1)
Jak może zachować...
Jak może zachować się klient, jeżeli podchodzi do kasy, a to żadna kasa nie działa? Może się zdarzyć, ale żeby ponad 20 minut wszystkie kasy były zamknięte? Część klientów stała cierpliwie i czekała, inni pozostawili koszyki z zakupami i sobie poszli. Ot tak, bez żadnego powodu taka sytuacja miał dziś miejsce.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Tesco

Placówka

Toruń, Ludwika Rydygiera 26

Nie zgadzam się (0)
Z usług biura...
Z usług biura rachunkowego PBcom korzystam od około 1 roku. Choć w Jaworze, gdzie mieszkam, mieści się kilka biur rachunkowych, jestem do tego stopnia zadowolona z miłej obsługi w PBcom, że nie jest dla mnie żadnym problemem dojechać do pobliskiej Legnicy. Pan prowadzący biuro jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru. W pracy dokładny i sumienny, dotrzymuje terminów. Do tego jest z nim bardzo dobry kontakt telefoniczny, a ceny usług są bardzo atrakcyjne. W biurze panuje miła atmosfera, nie odczuwa się żadnego pośpiechu nawet kiedy jest "gorący" okres składania zeznań podatkowych - klientowi poświęcana jest odpowiednia ilość czasu. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, obsługę oceniam jako rewelacyjną i nie mam zamiaru korzystać z usług innych biur rachunkowych.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

PBCom

Placówka

Legnica, Rynek 32

Nie zgadzam się (0)
skonczyl mi sie...
skonczyl mi sie krem do rak a uzywam czesto tej firmy bo jest bardzo dobry.ładnie poachnie i dobrze sie wchlania.jak sie poosmaruje nim na noc to rano mam gladkie i piekne dłonie.duzo bylo klientów.zobaczylam ze duzo bylo promocji.panie zachecały do zakupu nowego zapachu. obsługa na piatke, bardzo sie staraja zeby zadowolic klienta.wybor bardzo duzy.asortyment szeroki

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Yves Rocher

Placówka

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu zapoznac sie z oferta.moja uwage przykuły bluzy polarowe z kapturem.zawsze taka chcialam miec. duzy wybor kolorow.bardzo swietny gatunek.przymierzyła mkilka kolorow i wybrałam blkuze biala z czerwonymi paskami.mam czerwone adidasy wiec bedzie pasowac.obsługa bardzo milutka, az chce sie robic zakupy

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

New Yorker

Placówka

Nie zgadzam się (0)
chcialam kupic sobie...
chcialam kupic sobie opaske na reke jakas fajna, fikusna , ktora jest modna.ten sklep posiada bardzo duzy i ciekawy oraz modny asortyment ciuchow bardzo fajnych gatunkowo.ceny sa sredniej jakosci.duzo promocji.wybralam fajna bransoletke w stylu retro.fajnie sie prezentowala na styl sportowy i byla nawet nie droga w porownaniu z innymi sklepami.obsluga bardzo fachowa

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

House

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Dziś postanowiłam zadzwonić...
Dziś postanowiłam zadzwonić do sieci T-MOBILE,ponieważ kończy mi się umowa z internetu.Konsultantka,która odebrała połączenie była bardzo miła i sympatyczna.Sprawdziła do kiedy mam aktualny internet i przedstawiła mi wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania dotyczące aktualnych promocji w związku z pozostaniem w sieci T-MOBILE.Na końcu rozmowy upewniając się,że nie mam więcej pytań pożegnała się i życzyła miłego dnia.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

T-Mobile

Placówka

Nie zgadzam się (0)
chciałam kupic sobie...
chciałam kupic sobie modny sweterek badz marynarke.w sklepie panował ład i porzadek.przymierzyłam kilka bluzek .marynarek nie bylo za duzo.przymierzalnie bardzo czyste, widac cze czesto tam zagladaja i dbaja o czystosc. przy kasie mozna wybrac bizuterie. bardzo porzadny sklep.pani z obsługi doszła do mnie.chciała pomoc w wyborze ale podziekowałam bo byłam z siostra.ona najlepiej wie co ja lubie.obsluga szybka

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Cubus

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Nie chcę krytykować...
Nie chcę krytykować Subwaya za to, że serwuje kanapki, które nie są rewelacyjne. Bierze się to stąd, że w Polsce wszyscy od dziecka jedzą kanapki, nasze mamy, babcie, ciocie, żony eksperymentują, inspirują się gazetami, kompozycjami smakowymi itp. Koszt domowej wypas kanapki wynosi około 2,50 złotego. W Subway za to samo trzeba zapłacić ze 3 razy więcej, lub 4 razy więcej. Dlatego, mimo że kanapki są smaczne, nie ma rewelacji, ciężko też mi rozpływać się w zachwytach nad tymi produktami. Wszak to nadal tylko kanapki i to nie z kawiorem z jesiotra, tylko szynką i cebulką. Podane ładnie, smaczne jednak mając 10 złotych w kieszeni, chodzę do konkurencji, a kanapkę zrobię sobie później. Jakbym miała oceniać Subway w porównaniu do innego tego typu baru kanapkowego, to w Polsce konkurencji nie znajdę. Porównam go do Quiznos w Kalifornii, gdzie miałam przyjemność jeść. W tym zestawieniu, Quiznos 5 punktów, Subway 4. Niewiele odbiega od mojego sieciowego wzoru kanapkowego. Uważam, że do czegoś jednak odnieść się trzeba, a skoro to sieciówka, to Subway w Kalifornii, powinien smakować tak samo jak w Krakowie.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Subway

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Do tego sklepu...
Do tego sklepu zawsze wchodzę z wielką ochotą na zakupy.Nie trzeba jak zwykle martwić się o miejsce na parkingu,bo jest go wystarczająco dużo.W sklepie jak zwykle duży asortyment,oczywiście promocje,które są tak oznaczone aby było je widać i obsługa tak miła,że ja sklep Biedronka odwiedzam co dzień i za każdym razem mile wspominam zakupy.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Biedronka

Placówka

Radzionków, św. Wojciecha 1

Nie zgadzam się (1)
W CK Browarze...
W CK Browarze byłam nie raz i nie dwa, w różnych porach. Wystrój miejsca jest bardzo dobry i idealnie pasuje jako piwiarnia, ciemne drewno, barowe oświetlenie i duża przestrzeń. Bardzo lubię takie miejsca. Ciekawym pomysłem jest widoczna aparatura i kadzie browaru stojące za barem. Piwo jest wyśmienite. Na tym niestety kończy się dobra strona tego miejsca, a szkoda, bo ma niesamowity potencjał. Często nawet kiedy było jeszcze raczej pusto w ciągu dnia nie można było doczekać się obsługi, która nie wyglądała też na bardzo zajętą. Kiedy się w końcu podchodzi do baru, to obsługa odsyła z powrotem do stolika i czekamy znowu. W ten sposób podczas mojej ostatniej wizyty (w prawie pustym jeszcze lokalu około godziny 16-stej) wróciłam do stolika, czekając sprawdziłam sobie maile, kilka wysłałam i... nie doczekawszy się obsługi przez 15 minut - wyszłam. Żeby zamówić tam piwo trzeba chyba mieć szczęście. Wieczorami za to muzyka, którą tam serwują potrafi spowodować naprawdę negatywne wrażenia: najgorsze disco pomieszane z czymś w rodzaju techno, zagłuszające skutecznie każdą rozmowę. Taka kakofonia w tej części (CK Browar ma też night club) moim zdaniem nie pasuje do piwiarni, która z powodzeniem może aspirować do wyższego poziomu. To nie night club. Nie rozumiejąc takiego podejścia managerów lokalu - odradzam wizytę w CK Browar z powodu niskiej jakości obsługi (a rodzaj muzyki zostawiam jako rzecz gustu). Szkoda naprawdę dobrego piwa.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

CK Browar

Placówka

Kraków, Podwale 6-7

Nie zgadzam się (0)
Pizzeria Verde w...
Pizzeria Verde w Pyskowicach znajduje się przy rynku. Łatwo do niej trafić nawet jak się nie zna miasta. W środku można zająć stolik albo na parterze albo w piwnicy. Pizzeria jest urządzona z nutą romantyzmu, wystawione są tam prace plastyczne, które można zakupić. W całej pizzerii jest czysto i schludnie, tylko oświetlenie jest nieco za słabe (miałam problem z odczytaniem menu), a na dale w części piwnicznej jest dość zimno. Kelner stanął na wysokości zadania, mimo wielu prób. Najpierw kolega poszedł zamówić piwo dla panów i grzane wino dla mnie, okazało się, że nie ma jeszcze grzanego wina (w menu nie było napisane, że podają je tylko w zimę) więc kolega zamówił dla mnie kawę. Niestety zapomniał, że ja kawy pod żadną postacią nie lubię, więc musiał iść odwołać zamówienie. Nie było z tym żadnych problemów. Następnie kolega zamówił dla mnie wino. Pan kelner przyniósł mi wino do stolika i służył pomocą przy wyborze pizzy (byliśmy w trójkę i nie mogliśmy się zdecydować na pizze, bo każdemu nie odpowiadał jakiś składnik pizzy zaproponowanej przez drugą osobę, więc kelner zaproponował wymianę składnika na inny). Gdy kelner odszedł na górę okazało się, że w moim winie pływa mucha, poszłam więc na górę z winem i poprosiłam kelnera o wymianę. Kelner przeprosił mnie za zaistniałą sytuację i wymienił wino bez problemu. Przez cały czas kelner był sympatyczny i uśmiechnięty oraz schludnie ubrany. Na pizze czekało się nie zbyt długo i była ona bardzo dobra. Ogólnie wieczór w Verde uważam za udany i wiem, że jeszcze tam wrócę.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Verde

Placówka

Pyskowice, Rynek 16

Nie zgadzam się (0)
Przejeżdżając koło tego...
Przejeżdżając koło tego sklepu weszłam aby kupić sałatkę do obiadu.No muszę przyznać,że nie byłam znów zbytnio zadowolona z zakupów w tym sklepie.Półki nie wiem czy znowu czy dalej były puste ale od moich ostatnich zakupów w tym sklepie nic tam się nie zmieniło.Jedyne co uległo zmianie to kolejka do kasy była krótsza ale to dzięki temu,że Pani właśnie siadła do kasowania,niestety tępo kasowania tam się nie zmienia.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Tesco

Placówka

Opole, Niemodlińska 65

Nie zgadzam się (1)
Bywam w makaroniarni...
Bywam w makaroniarni dość regularnie, ulubiona knajpka w ulubionej dzielnicy Krakowa :). Wystrój niezwykle przytulny, ogródek bardzo ładnie zrobiony; uprzejma obsługa, choć kelnerzy mogliby popracować nieco nad wymową włoskich nazw ;) - ale to już moje czepialstwo. Makarony smaczne, z przystawek polecam gorąco zupę cebulową - niebo w gębie! Na deser tiramisu - pyszne, puszyste, w postaci deseru a nie ciasta co jest dla mnie ogromnym plusem! Ostatnio co prawda nieco wzrosły ceny dań, ale mimo to można zjeść obfity posiłek nie odchudzając znacznie portfela. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2012

Makaroniarnia

Placówka

Kraków, Brodzińskiego 3

Nie zgadzam się (1)