Bufet BŁYSPOR przy firmie chemicznej w Oświęcimiu powinien być lepiej zaopatrzony. W okolicy nie ma żadnego sklepu, więc na pewno ze zbytem nie byłoby problemu. Niestety ceny są zbyt wysokie. Natomiast bardzo dobre są wypieki, szczególnie murzynek. Niestety jest bardzo rzadko, a szkoda. Pomimo, że często koleżanki pytają o placki to jednak nic się nie zmienia. Poza tym wystrój jak sprzed lat - nie zachęca do korzystania z bufetowych przekąsek.
Cukiernia KOŁACZEK jest u nas w mieście od zawsze w tym samym miejscu. Ale jak moje babcie wspominają wypieki stamtąd to mówią, że dawniej naprawdę były wspaniałe. Teraz niestety coraz częściej znajomi wspominają o różnych wpadkach dot. ciast, więc jestem bardziej ostrożna podczas zakupów, ale i tak mimo wszystko ja bardzo lubię kołaczkowe kremówki.
W piekarni PISKOREK jak tylko mam okazję kupuję chleb. Jest bardzo dobry. Jeden z najlepszych w naszym mieście. Moja rodzina bardzo go lubi, bo na drugi dzień jest jeszcze całkiem zjadliwy, tzn nie robi się kwaśny jak większość innych chlebów. Stoisko w galerii jest dość małe, ale za to urządzone ze smakiem :).
restauracja ma rozbudowane menu.czesto tam chodze z kolezankami z pracy.robimy sobie przerwe i tam sie zajadamy.bardzo podoba nam sie klimat.jest specyficzny.do tej restauracji przychodza nawet pary na randki.zamowiłysmy mieso grillowane i jak zwykle pyszota.pani kelnerka jest bardzo miła.przyniosła napoje z lodem -tak jak prosilismy.super.oby tak dalej
Dziękujemy za przekazanie obserwacji na temat wizyty w restauracji Sphinx. Miło nam, że wizyta w naszej restauracji przebiegła zgodnie z Pani oczekiwaniami. Jednocześnie cieszymy się, że docenia Pani jakość usług, które są świadczone przez nasze restauracje. Zapewniamy, że codziennie dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych Gości zarówno pod względem jakości dań jak i poziomu obsługi. Serdecznie zapraszamy do sieci restauracji Sphinx i liczymy, że kolejna wizyta pozostawi równie miłe wspomnienia.
czesto bywam w...
czesto bywam w tej pizzerii bo maja pyszny bar sałatkowy oraz te rewelacyjne dodatki typu sosy, groszek ptysiowy,ser feta.mozna łączyc i mieszac salatki. podoba mi sie to ze przy wejsciu do restauracji pracownik od razu wyznacza miejsce siedzenia lub proponuje miejsce.restauracja utrzymana w czystosci i dbaja o kazdego klienta.
zawsze tam bardzo duzo ludzi.fajnie zrobiona ta restauracja bo duzo miejsca do siedzenia.i zaraz wycieraja stoliki jak klienci odchodza.zamowilam twistera w zestawie z duzym spritem.pani zaproponowała jeszcze do tego sałatke coleslaw.ale nie skorzystalam.zestaw był rewelacyjny chociaz nie za duzy.ceny za to wysokie.obsługa bardzo profesjonalna i szybka
moj brat namowił mnie na zakup pasztecików.pojechalismy bo narobił mi smaka.wybor bardzo duzy.rowniez duza była kolejka. pani przy kasie zapytała ,jaki smak chcemy.wybralismy paszteciki z jajkiem, miesem, pieczarkami i serem zółtym.wszystko ladnie pachniało.pani zaproponowala jeszcze barszczyk.tez kupilismy.obsluga przebiegla szybko, miło i sympatycznie
jechalam na obiad do moich rodziców.po drodze zatrzymałam sie zeby cos przegrysc.kupiłam salatke greckai tosty.ktore bardzo pan mi polecał.faktycznie wszystko siwezutkie i pyszne.bardzo duzo byo klientów w tej restauracji. sałatka tak mi posmakowała ze bede czesciej tam zagladac.obsługa na wysokim poziomie.
czesto chodze tam na obiady.pizze maja wysmienita.czesto kupujemy farmerska z dodatkowym serem oraz wegetarianska.bardzo dobra maja zielona herbate. czas oczekiwania nie jst długi.stoliki zawsze pachnace.pani od razu przyniosła napoje oraz serwetki i sztućce.toalety lsniace i pachnace.pizza jak zawsz rewelka.polecam
moje dziecko zazyczyło sobie zestaw heapy meal.oczywiscie najbardziej chodzi o zabawke a nie o jedzenie.dla niego zawsze zabawki na pierwszym miejsciu.ja kupiłam sobie zestaw big maca. bardzo lubie te gorace frytki oraz duza kanapka ze swiezymi warzywami i dobrze przyprawiona wołowinka.obsłyga przebiegla szybko i miło.pani zaproponowała jeszcze deser.
Wszystko super! Pracownicy sklepu doradzili mi bardzo dobrze przy wyborze. Byli uprzejmi, sympatyczni. Chętnie ponownie odwiedzę ten sklep, gdy będę potrzebowała jakieś sprzęty do domu, bo wiem, że szybko realizują zamówienia, a przy odbiorze mogę liczyć na profesjonalną obsługę. Polecam wszystkim bardzo serdecznie ten sklep : )
robiłam cisto i zabraklo mi bitej smietany oraz stwierdziłam ze kupie polewe karmelowa i wiorki kokosowe.sklep pełen rozmaitosci oraz roznych słodkosci.mało przecen w tym sklepie ale duze zaopatrzenie. obsluga bardzo miła i sympatyczna.polecaja inne artykuły z promocji. polecam ten sklep bo jest dobrze zaopatrzony
Całkiem fajna drogeria, wybór duzy, obsługa bardzo zainteresowana klientem, uczynna i skłonna do pomocy. Panie uśmiechnięte i zyczliwe. Wybór bardzo duzy. Czas oczekiwania krótki. Sklep ładnie urzadzony, bardzo czysty i pachnący. Wszystko pieknie poukładane. Zero kuchu, mimo że duzo powierzchni szklanych.
Po otrzymaniu telefonu od t-mobile poszłam do salonu zapytac o oferte. Pan mnie przywitał. Powiedział mi o wszystkich szczegółach oferty. Znał ja doskonale i potrafił swietnie ja przedstawic. Obsługa bardzo miła i zyczliwa. Pan doradził mi i podpowiedział. Obsluga na najwyższym poziomie, miła sympatyczna i usmiechnięta. Iferta nawet ciekawa. Obsługa sprawna. Duża dostepnośc internetu. Salon czysty i uporządkowany.
Polecam , choć może lokalizacja nie za bardzo szczęśliwa ale mogła być gorsza.U zbiegu dwóch większych warszawskich ulic JP/Solidarności nieopodal Sądów.Piekarnia która wyprzedza konkurencie ofertą, troską o wygląd miejsca i komfort konsumpcji.To nie tylko piekarnia to nie tylko cukiernia….To miejsce gdzie możemy przysiąść (antresola) odsapnąć umówić się na nie zobowiązujące spotkanie.Ofertę wzbogaca oferta śniadań w kilku wariatach, kawa herbata świeże soki.Mamy też naleśniki z orkiszowej mąki.Kolejki są ale kilka Pań, w jednolitych niebiesko granatowych strojach firmowych stanowiących zgrany zespól szybko sobie z nią radzi.Miejsce wyróżniające się i to bardzo pozytywnie.Raz odwiedzone przyciąga jak magnes ponownie i budzi tęsknotę.Wysoka jakość, wybór przystępne ceny sympatyczny grzeczny personel.Piekarnia przez duże P i coś nawet więcej.Szkoda tylko że nie można płacić kartą.Jednak czym to jest na tle mnogości plusów?
Poszlam do sklepu kupic ubranka. Chciałam kupic cos w promocji. Gdy weszłam zauwazyłam że wybór bardzo duzy. Rzeczy ładnie poukładane. Widać, że ktos bardzo dba o ładna ekspozycje towaru. Pani podeszła do mnie i chciała mi pomóc. Skorzystałam bo byłam z dzieckiem i nie mogłam skupic sie na zakupach. Pani bardzo sprawnie mi pomogła, szybciutko znalazła odpowiednie ciuszki i dobrala rozmiar. Obsługa bardzo miła i zyczliwa, po prostu rewelka. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklep czysty.
przyjechala do mnie kolezanka i skonczyły mi sie slodkosci.poszłysmy do sklepu.kolezanka powiedziała ze ona najbardziej lubi jezyki i zebym wlasnie takie cistka zakupiła.kupiłam jezyki i inne ciastka o smaku kokosowym, kakaowym i smietankowym.na połkach czysto, miła obsługa, trudno jest sie do czego przyczepic.
siedzac w pracy zachciało mi sie cos do chrupania. zobaczyłam fafle ryzowe firmy sonko. wybor był bardzo duzy,teraz weszły w wersji mini.smaków było co nie miara. dokupiłam jeszcze kisiel truskawkowy błyskawiczny z kawałkami owoców. obsługa przy kasie bardzo miła.wszystkie kasy były otwarte.asortyment duzy
Dzisiaj byłam u mamy w Wolinie i na zakupy weszłam do netto, gdzie wcześniej nie za bardzo lubiłam chodzić. Musze stwierdzić, że wygląd sklepu jest ładniejszy, jest czysto i towar jest poukładany. Poprawiła się obsługa jest szybsza, sprawniejsza i milsza. Można również płacić kartą co jest bardzo wygodne.
Poszłam kupic nowy lakier na wesele. Tam w koszyczach bardzo duzy wybór. Ceny w miare przystepne , a lakiery bardzo trwałe, nie odpryskuja. Obsluga na najwyższym poziomie, zawsze miłe i sympatyczne. Panie podchodza do klienta i proponuja pomoc. Gdy trezba podpowiadaja i pomagaja w wyborze. A wybór czasem bardzo duzy. Obsługa sprawna . Sklep ładnie urzadzony, czystośc i ład,
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.