Obejrzałam gazetkę , zobaczyłam w ofercie lokowkę do włosów. Pani przywitała mnie, zaraz była chetna mi pomóc. Doradziła mi która byłaby lepsza. Także doradziła mi i podpowiedziała. Zaproponowała ale wcale nie najdroższą. Była bardzo miła i zyczliwa. Wszystcy pracownicy ubrani w jednakowe stroje. Wybór produktów duzy. Wszystko ąłdnie wyeksponowane. Obsługa błyskawiczna i miła. Sklep bardzo uporzadkowany.
zobaczyłam w gazecie reklame o ubezpieczeniach, poszłam zorientowac się w ofercie. Nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona, ale byłam ciekawa co to za pferta. Pani mnie przywitała, zaczęła omawiac oferte. Znała ja doskonale, potrafiła odpowiedziec na każde moje pytanie. Obsługa bardzo kompetentna i zyczliwa. Obsługa sprawna i bardzo uprzejma. Bank uporządkowany. Ulotki ładnie wyeksponowane.
Całkiem fajny sklep. Jestem juz stałym klientem. Gdy wchodze panie zawsze mnie przywitaja. Zagadaja, zapytaja co słychac. Sa zawsze bardzo miłe i usmiechniete. Obsługa bardzo kompetentna i zyczliwa. Panie zawsze pomagaja w zakupach i doradzaja. Wybór duzy. Mięsa i wędliny widac , że świeże. Zawsze błyskawicznie obsłużą. Jestem zawsze bardzo miło obsłuzona. Dlatego tylko tam chodze po mięsa i wędliny. Sklep czysty.
Posżłam po otrzymaniu informacji o płatnych papierowych fakturach. Gdy powiedziałam pani od razu zaproponowała zmianę na elektroniczną. Pani była miła jak zwykle i bardzo sympatyczna. Znała doskonale ofertę. Była bardzo kompetentna i zyczliwa. Dodatkowo zaproponowała internet . Obsługa super. Wybór duzy. Obsługa błyskawiczna i miła. Bardzo lubie tam chodzic, zawsze szybko mnie obsłuza i rozwieja wszystkie moje wątpliwości. Salon czysty. Ulotki ładnie wyeksponowane.
Sklep CCC cieszący się wśród klientów szerokim asortymentem i niskimi cenami.Obsługę w galerii Pestka oceniam pozytywnie. Sprzedawczyni widząc, że nie mogę poradzic sobie ze znalezeniem odpowiedniego numeru obuwia podeszła aby pomóc. Szybko odnalazła buty, spytała czy jeszcze czegoś potrzebuję. Przy kasie uśmiechnięta sprzedawczyni zaproponowała środek pielęgnacyjny do obuwia. Jedyny minus sklepu, nie obsługi: braki w asortymencie butów o konkretnych numerach.
Przechodziłam koło sklepu. Na wystawie dostrzegłam fantastyczną koszulę. Weszłam zobaczyć i przymierzyc. Wybór koszul duży. Rózne kolory i rozmiary, także dobrze trafiłam. Panie bardzi miłe, zaraz podeszła do mnie i chciała pomóc. Pani świetnie mi doradziła. Była bardzo zaangazowana w obsłudze oraz doskonale znala oferte, bo od razu wiedziała gdzie iść żeby zamienic rozmiar. Obsługa błyskawiczna i sprawna, mimo że nic nie kupiłam. Koszule fajne, ale jakos zaden rozmiar nie pasował. Sklep ładnie urzadzony, czysty i pachnący.
zobaczylam na wystawie piekny biały płasczyk.był ładnie wykrojony z kieszonkami po bokach. płaszczyk byl dłuzszy wiec bedzie cieplutki. pomyślalam ze wejde do sklepu i go prztymierze.na poczatku byłam zszokowana wysoka cena. ale i tak go przymierzylam.pani z obsługi bya miła i znalazla rozmiar. fajnie wygladalam ale musze sie zastanowic bo cena wysoka.
Posżlam do sklepu , bo w promocji był podkład do twarzy za 17 zł firmy Lirene. Wybór był jeszcze duzy. Przy podkładach próbki, także mozna sprawdzic na dłoni. Produkty ładnie poukładane, duzo promocji. Ogólnie sklep czysty i zadbany. Obsługa zasługuje po pochwałe. Jak zwykle bardzo miła i uprezjma. Bardzo kompetentna i bardzo zaangazowana w obsługę. Błyskawicznie zostałam obsłuzona.
przetarły mi sie sznóuwki do trampek.wybor był nawet duzy w tym sklepie.widziałam jak dziewczyny mlode kupowaly razac zołte sznorowki to trampek.troche sie zdziwialam ze teraz taka moda. wybralam standardowe białe. pani przy kasie poleciła jeszcze paste do butów. zostałam milutko obsluzona. polecam bardzo ten sklep
Tego dnia udałem się do tego sklepu na zakupy. Panował tu porządek, produkty poukładane, ceny widoczne, podłoga jak i lodówki czyste. Nie było wielu klientów, więc po chwili miałem już wszystkie potrzebne mi produkty. Na sali sprzedaży zauważyłem pracownika, który był zajęty pracami porządkowymi w dziale z warzywami i owocami.Do kas nie było kolejek, więc od razu zostałem obsłużony. Kasjerka przywitała się ze mną i rozpoczęła skanowanie produktów. Po tym podała kwotę do zapłaty, a po jej uiszczeniu wręczyła paragony i pożegnała się ze mną. Była miła i uprzejma, używała zwrotów grzecznościowych, tj. dzień dobry, proszę i do widzenia.
W sklepie panował porządek, podłoga czysta, regały również. Było niewielu klientów, więc zakupy przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze. Po wybraniu potrzebnych mi produktów udałem się w stronę. Wybrałem jedną z 2 czynnych kas. Nie było kolejki, więc zostałem od razu obsłużony. Kasjerka przywitała się, zapytała o kartkę konesera, a po zeskanowaniu produktów podała kwotę do zapłaty. Po uiszczeniu należności podziękowała za zakupy i wręczyła paragony. Była miła i uprzejma, używała zwrotów grzecznościowych, tj. dzień dobry, proszę, dziękuję, do widzenia.
Weszłam do sklepu bo wszyscy mówili, że kurtki sa przecenione. Weszłam i zaczęłam sie rozglądac. Pani przy kasie powotała mnie. Posżłam na stoisko z kurtkami. Wisiałao kilka, ale wyboru juz nie było. Zapytała pania czy jeszcze cos wywieszą. Pani była bardzo miła i sympatyczna. Powiedziała, że juz nic nie wyłożą. Obsługa bardzo kompetentna i zyczliwa. Do tego ekspresowa. Porządek i ład.
W telewizji zauwazyłam reklamę, a w niej fajne ubranka dla dzieci. Posżłam więc zobaczyc jak wygladaja. Gdy weszłam poszłam na koniec sklepu. Tam były te ubranka. Nawet uporządkowane, a było troche tych klientów. Rzeczy ładne w dobrych cenach. Obsługa miła i sympatyczna. Panie bardzo zaangazowana w obsługe oraz bardzo kompetentna. Przy kasie pani usmiechnięta i błyskawiczna.
W gazetce informacja o brokułach w prmocji. Cena to tylko 1,50 zł, więc bardzo mała. WYBOR BYŁ JESZCZEZ DUZY. Brokuły ładne zielone, nawet nie uschniete. Obsługa miła i uprzejma, która znała oferte. Podeszłam do kasy czynne były az 2, sprawnie zostałam obsłuzona. W sklepie czysto. Towar ładnie poukladany, podłogi czyste.
zobaczyłam na wystawie sukienke - kolor brudny roz.ale krój miala ciekawy.była do kolan i prosta .na boku były przypiete dwie rozyczki.jedna mniejsza druga wieksza.robila piorunujace wrazenie.niby praosta ale miała cos w sobie.pani z obslugi milo mnie obsłuzyła. zapakowala sukienke.poleciła jesczze torebke do koloru ale podziekowałam.
pojechalam kupic dla mojego piecioletniego synka szelki do spodni.wybor była naprawde duzy.rozne kolory, rozne kolorowe zapiecia.pani z obsługi probowała mi doradziac ale sym moj sam wybral w kolorze granatowym wiec pomoc byla zbedna. pani zapakowala szelki, była przy tym bardzo mila. podziekowala za zakupy i zaprosiła ponownie.
Posżłam do sklepu po papier toaletowy, gy wybierałam pani podeszła do mnie i powiedziała, żebym przyszła po 18 bo wtedy będzie kosztował 4 zł, Była bardzo miła i uprzejma. Znała doskonale ofertę i była bardzo zaangazowana w obsługę, widać ,że zalezy jej na dobrej obsłudze. Super obsługa taka powinna byc w każdym sklepie. Obsługa błyskawiczna i przemiła. Sklep czysty i uporządkowany.
mialam juz dawno fajny balsam kokosowy z tej firmy.cialo była naprawde dobrze nawilzone a przy tym bardzo ladnie pachnial. weszłam zeby sie zorientowac czy maja jeszcze na stanie taki balsam.i faktycznie był.duza butla bo 400ml ale ten balsam na długi czas wystarczy.pani z obslugi byla symaptyczna, poleciła jeszcze inne zapachy
lubie cienie do oczu z tej firmy oraz róż do policzków. baja bardzo duzo kolorów i odcieni.mozna nawet kupic paletki roznych kolorow albo kupic puste i dobrac samemu odcienie jakie sie uzywa.doszła do mnie mloda dziewczyna z obslugi i zapytała czy w czyms pomoc.jednak nie skorzystalam bo juz wiedzialam co chce kupic.poogladalam nowosci rowniec.obsługa na piatke
wezłam do tego sklepu bo chcialam kupic mezowi do pracy nowy zapach perfum.wybor była bardzo duzy i szeroki.moj maz bardzo lubi zapachy swieze. chciałam zeby mi ktos doradził w zakupie. pani byla bardzo miła i pokazała nowosci albo perfumy które naczesciej sie sprzedaja.kupiłam wode i moj maz zachwycony. polecam bardzo ten sklep.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.