Opinie użytkownika (83573)

Miłe i całkiem...
Miłe i całkiem komfortowe zakupy w delikatesach należących do sieci Bomi.Akurat te są zlokalizowane w Warszawskim Centrum Klif na Woli.Przestronne, asortyment uporządkowany tylko jakby go tak mało.Dobre oświetlenie, czysto.U sufitu zwieszają się tabliczki z opisem co w danej alejce się znajduje.Produkty powszechne i te nie ogólnodostępne.Wyspa z wagówką gastronomia, sery, mięso trochę taka z poniedziałku mało świeża i zachęcająca.Są pakowane naleśniki Virtu w cenie przystępnej więc to je ostatecznie kupuję.Płyn do płukania i jeszcze parę produktów z „listy” ląduje w koszyku.Stoisko piekarni w głębi też świeci pustkami.Podoba mi się jednak to że jest wyraźnie podzielone od reszty sklepu zaciemnione, z miękką wykładziną.Po podejściu do kasy od razu jestem podliczona .Nie ma kolejki.Dzień dobry uśmiech .Sprawna obsługa Pani kasjerki w średnim wieku w czerwonym firmowym polo.Rachunek też nie jest zaskoczeniem.Ceny różne, ale raczej w pełni do zaakceptowania i dostosowania do swoich ekonomicznych możliwości.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Bomi

Placówka

Warszawa, Okopowa 58

Nie zgadzam się (0)
Nie wieki sklepik...
Nie wieki sklepik wśród domków jednorodzinnych na Warszawskim Gocławku.Wielobranżowy, spożywczo-przemysłowy.Plus lottoNie szablonowy układ regałów, z poniedziałku na półkach pustawo.Kasa na stoisku z alkoholami, przy drzwiach.Personel w porządku ceny też nie są jakoś przesadnie wśrubowane.Przeszkadza jakiś smrodek w powietrzu przy regale chłodni.Na nie wielkie ale i te większe zakupy może być.Dla „sąsiadów” bądź klientów takich jak ja czyli akurat tędy przechodzących.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

AGA

Placówka

Warszawa, Pabianicka/Osady Ojców

Nie zgadzam się (1)
Posżłam z mama...
Posżłam z mama na zakupy, to jest jej ulubiony sklep. Wybór bardzo duzy. Ubrania pięknie poukładane. Obsługa od razu nas zauwazyła. Podeszła pani i zaproponowała pomoc. Podziekowałam bo chciałysmy sie na razie rozejrezc. Po chwili znowu podeszła pani z propozycja pomocy, znowu podziekowąłam. Panie bardzo miłe i życzliwe. Widać, że bardzo chetne pomóc i doradzic. Obsługa miła i błyskawiczna. Dbaja o klienta i sa bardzo uprzejme. Sklep bardzo czysty i pachnący.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Camaieu

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu bo potrzebowałam spinki dla mojej coreczki.szła na bal przebieranców i chciałam jej kupic duze czerwone biedronki.faktycznie wybor był ogromny. spinki biedronki tez sie znalazły.sklep w miare duzy i przyciega klientów bo jest to sklep kolorowy i utrzymany w czystosci. polecam bardzo. obsługa ekspresowa

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Świat Spinek

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
chciałam kupic sobie...
chciałam kupic sobie nowy zegarek.dostałam od meza na imieniny pieniadze i kazał mi isc do sklepu i sobie cos wybrac.spodobał mi sie duzy zegarek w kolorze srebra z szerokim białym paskiem.pani ekspedietka pokazała z bliska jak ona wyglada, moglam nawet przymierzyc.pokazała jeszcze inne ciekawe fasony zegarków.obsługa na piatke, ceny troche za wysokie

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Apart

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
jechałam na integracje...
jechałam na integracje i mialam sukienke z odkrytymi plecami i potrzebowalam kupic stanik czarny bez ramiaczke.zaraz po wejsciu zaopiekowała sie mna obsługa.pani byla na duzym poziomie i profesjonalnie doradzała.pokazała kilak rodzajów :gładkie, z koronki, bezszwowe i wiele wiele roznych. kupiłam czarny i taki jak chciałam.ceny moze nie naleza do niskich ale gatunek najwyzszej kalsy

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Triumph

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
bylam blisko na...
bylam blisko na poczcie wiec pomyślalam ze skocze do sklepu na małe spozywcze zakupy.w sklepie była akurat promocja na soczki bobowita dla dzieci.moja corka za nimi przepada.sa ze słonka wiec dobrze sie jej pije.a do tego rozne smaki i kolorowe opakowanie.kupiłam jej całą zgrzewke.zapłaciłam duzo mniej.obsługa błyskawiczna.asortyment w sklepie bardzo duzy

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Intermarche

Placówka

Nie zgadzam się (0)
weszlam zobaczyc obuwie...
weszlam zobaczyc obuwie bo interesowały mnie buty na jesien.mam kilka kozaków w kolorze brazu i czerni ale chciałam kupic jakąś nowinke i zakozaczyc przez kolezankami.ale jakos niestety nic nie wpadło mi w oko.przymierzyłam kilka par butów ale nic mi sie szczegolnie nie spodobało.obsługa szybka i miła.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Ease cudowne lata

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
W tej galerii...
W tej galerii w sklepie ccc byłam pierwszy raz, ale jestem pod duzym wrażeniem. Obsluga bardzo kompetentna, Bardzo interesuja sie klientam. Panie podchodza pytaja się w czym pomóc, wybieraja rozmiar, pokazuja inne, doradzaja, po prostu super. Panie bardzo życzliwe i usmiechnięte. Bardzo sprawnie obsługuja i to z usmiechem na twarzy. Ogromny plus. Sklep bardzo czysty i uporzadkowany. Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

CCC

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
Przechodziłam koło sklepu,...
Przechodziłam koło sklepu, chcialam zobaczyc aparaty. Weszłam i zaczełam sie rozglądac. Wszystkie produkty pieknie poukładane. Wybór w aparatach duzy, ceny dość wygórowane, bo nie były w promocji. Obsługa nawet miła i sympatyczna. Zainteresowana klientem i znająca oferte. Chetnie podchodzili i zagadywali , żeby pomóc. Obsługa ubrana w stroje firmowe. Do tego błyskawiczna i zyczliwa. Sklep czysty i uporządkowany.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

RTV EURO AGD

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
Dla mnie superowy...
Dla mnie superowy sklep. Duży fajnych produktów do domu. Ceny bardzo małe, a produkty gatunkowo fajne. Poszłam zobaczyc pościel i inne rzeczy w promocji. Miałam gazetkę. Nie mogłam znaleźć, więc poprosiłam pania o pomoc. Powiedziała że tych pościeli juz nie ma, bo były dobre gatunkowo i juz sa sprzedane, ale zaproponowała inne, rownież w promocji. Obsluga rewelka, znajaca doskonale oferte oraz bardzo zaangazowana wobsługę. Pani miła i uprezjma, sprawnie mnie obsłuzyła. czystość i porzadek.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

JYSK

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu zeby zobaczyc nowosci dla mojego dziecka.chciałam jej kupic trampki bardz adidaski nowe do biegania.codziennie chodzi na spacery wiec potrzebuje wygodnych bucików. chciałabym zeby były na rzep bo dziecku łatwiej ubrac.kupiłam jej w kolorze czerwonym sliczne adidaski.przyklejane na rzep.byla wniebowzieta.obsługa na szostke.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Beppi KIDS

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
Całkiem sympatyczny sklep....
Całkiem sympatyczny sklep. Nie była tam jeszcze więc weszłam zorientowac sie co w ogóle maja. Na półkach pięknie poukladane, buty ładnie wyeksponowane. Tylko buciki dla dzieci, piękne kolorowe. Obsługa bardzo zainteresowana klientem. Panie pomagaja i doradzaja. Wybór duzy. obsługa ubrana bardzo schludnie. Czas oczekiwania krótki. Cedy dość przystepne. Za obsługe duzy plus. Skle bardzo oświetlony i czysty.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Beppi KIDS

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
poszłam kupic dla...
poszłam kupic dla meza paste do rak.teraz była promocja i za duze opakowanie mozna zaplacic tylko 9,90zł. podoba mi sie ze z ulotki rzeczy były ustawione w jednym regale co pomogło mi w szybszym znalezieniu wybranej pasty. w sklpie jak zwykle czysto.az lsni.obsluga bardzo dba o klienta.po sklepie rozchodzi sie zapach swiezego pieczywa.obsluga błyskawiczna

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

LIDL

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Udałam się do...
Udałam się do sklepu obejrzec spinki i takie tam rzeczy do włosów, bardzo lubie takie głupotki. Wszystko pięknie oswietlone, wybór bardzo duzy. Porządek i ład. Szklane półki, ale zero kurzu. Obsługa miła i serdeczna. Bardzo zaangażowana wobsługe i znajaca oferte. Panie podchodziły do każdego klienta i oferowały pomoc. Czas oczekiwania krótki. Sklep ładnie urzadzony.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Świat Spinek

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
weszłam do sklepu...
weszłam do sklepu po masło.uzywam tylko masła osełka.jest smietankowe i pyszne. sklep nalezy do jednych z najtanszych.mozna kupic duzo za naprawde niewiele.w sklepie ład i porzadek.widac pracowników ktorzy dokładaja towar.obsługa przy kasie błyskawiczna i fachowa.proponuja reklamówke jednorazowa do zakupów.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

NETTO

Placówka

Nie zgadzam się (0)
zobaczyłam w gazetce...
zobaczyłam w gazetce ze beda tostery.poszłam zeby zobaczyc jakiej firmy i jak wygladaja. były same w kolorze białym.tylko niestety produkcji Chinskiej.wiec nie kupiłam bo pewnie za niedługi czas musiałabym reklamowac. obsługa miła, troche porozwalane kartony od tosterów.szybka obsługa, sklep w miare czysty.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Stacja znajduje się...
Stacja znajduje się w pobliżu centrum handlowego. Bardzo dobre usytuowanie stacji oraz dobre oznakowanie zjazdów na stację. Stacja niewielka lecz utrzymana w nalezytym porządku i czystości oraz poszczególne elementy rozmieszczone funkcjonalnie. Atrakcyjne ceny paliw w porównaniu do stacji w sąsiedztwie. Budynek obsługi utrzymany w czystości. Miła i szybka obsługa kasowa,

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

BLISKA

Placówka

Bełchatów, Armii Krajowej 6

Nie zgadzam się (0)
Posżłam kupić codzienną...
Posżłam kupić codzienną gazetę. Wybór jeszcze duży. Gazety ładnie poukładane. Czasopisma tygodniowe oddzielnie oraz codziennie też oddzielnie, każde na swoim miejscu, także nie ma problemu z odszukaniem. Wybrałam te interesujące mnie. Podeszłam do kasy i zapytała o dostepność gazety o kotach, widziałam w reklamie, dla córki, która uwielbia kotki. Pani powiedziała, że było ich mało i juz nie ma. Ale także powiedziała żeby szukać w innym sklepie bo juz mieć nie będą, chyba że nastepny numer. Pani była bardzo uprzejma i zyczliwa. Znała ofertę i była nawet zaangażowana w obsługę. Obsługa ekspresowa i bardzo miła. Sklep czysty i uporządkowany .

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Inmedio

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)
Poszłam do apteki...
Poszłam do apteki po termometr. Pani przywitała mnie. Powiedziałam po co przyszłam. Pani powiedziała, że termometrów rtęciowych już nie ma w sprzedaży, ale zaproponowała te dotykowe. Cena to prawie 100 zł, ale szybko mierzy się temperaturę. Pani sprawnie mnie obsłużyła. Podpowiedziała doradziła. Była bardzo kompetentna, powiedziała również że produkt ma gwarancję. Farmeceutka miła i uprzejma. Dostępnośc duża. Apteka bardzo czysta, nawet nie było tego specyficznego zapachu leków.

zarejestrowany-uzytkownik

24.09.2012

Super-Pharm

Placówka

Szczecin, Niepodległości 26

Nie zgadzam się (0)