Poszłam kupić krem na przebarwienia. Zawsze tam kupuję ten sam krem, bo mi pomaga. Ceny może i wysokie, ale warto kupić. Gdy sie wchodzi piękny zapach roznosi sie po sklepie, aż miło robi sie zakupy. Posżłam na stoisko z kremami, tam gdzie zawsze stoją, pani podeszła do mnie i zapytała czy w czyms pomóc. Podziekowałam bo wiedziałam po co przyszłam. Wybór duzy, do wyboru do koloru. Wybrała i poszłam zapłacić. Pani przy pani równie miła i sympatyczna. Bardzo kompetentna i życzliwa. Bardzo błyskawicznie mnie obsłuzyła i zaprosiła do ponownych zakupów. Sklep bardzo czysty.
Pierwszy raz weszłam do tego sklepu. Sklep z ubraniami męskimi, poszłam zobaczyć co ciekawego proponują. Sklep fajnie urządzony. Rzeczy łądnie poukładane i porozwieszane. Mimo że było dużo ludzi, to i tak ład i porzadek. Obsługa kręciła sie po sklepie. Starała się dojść do każdego klienta i obsłużyć na najwyższym poziomie, doszła i do mnie pani. Podziekowałam, bo chciałm się na razie rozejrzec. Wybór duzy. Nawet ciekawe rzeczy. ładne kolory i duża dostępność rozmiarów. Panie chetne pomagać. Obsługa miła i życzliwa. Do tego ekspresowa obsługa. Estetyla na 5.
Rewelacyjna pralnia. Bardzo szybko działają. Obsługa jest bardzo miła i umie doradzić wybór odpowiedniej usługi: prania chemicznego albo tradycyjnego.Oddawałem tam dzisiaj ubrudzone spodnie, jakie potrzebuję na jutro. Spodnie miały plamy, z jakimi sam by sobie nie poradził. Poszedłem tam w południe i moje spodnie na wieczór były gotowe. Pracownik okazywał troskę zarówno ubrani z jakim przyszedłem, ale także mnie.
Bardzo byłam głodna, więc posżłam cos zjeść. Piekny zapach sprawił, że nie mogłam się zdecydować. Wybór duży. Rózne dodatki. Pan przywitał mnie i przyjał zamówienie. Doradził mi co zamówić. Zaproponował pizzę z nowości. Nie chciałam pikantnej więc pan świetnie dobrał mi dodatki. Bardzo szybko i sprawnie otrzymałam zamówienie. Obsługa rewelka. Pan był bardzo miły i uprzejmy. Wszyscy pracownicy ubrani bardzo odpowiednio, w stroje firmowe. Przy kasie czysto. Jedzonko pyszne, jak zwykle zresztą, także polecam wszystkim. Obsługa błyskawiczna. Bardzo czysto. Ogólnie ład i porzadek.
Potrzebny prezent, pomyslałam o narzucie na łózko. Poprosiłam pania o pomoc. Pani pokazywała mi rózne kolory i romziary. Wybór duży. Ceny dość wygórowane, ale satynowo bawełniane, więc gatunkowo świetne, zrestza na prezent idealny. Pani doradziła mi jaki rozmiar wziąć. Była bardzo zyczliwa i sympatyczna. Widać, że bardzo zależało jej na dobrej obsłudze klienta. Obsługa rewelka, sprytna sprawna i bardzo zyczliwa. Pani przy kasie błyskawicznie mnie obsłuzyła. Pięknie zapakowała. Superowy prezent. Sklep super urządzony, bardzo ładny i pachnący.
Ciężko jest znaleźć kogoś, kto z czystym sumieniem mógłby przyznać, że jest w pełni zadowolony z usług poczty a wizyty w urzędach tej firmy to sama przyjemność. Zaliczam się do tego licznego grona, które z każdej wizyty na poczcie czerpie wiele wspomnień z epoki słusznie minionej. Wśród wielu placówek rodem z Barei są jednak perełki i z pewnością zaliczyć do nich można placówkę "pod wiaduktem". Zawsze panują tu kolejki a personel, który zabija petentów spojrzeniem z życzliwością i uprzejmością ma niestety niewiele wspólnego. Najciekawsze doświadczenie jakie miałem to kiedy postanowiłem zapłacić kartą. Miałem złudną nadzieję, że pojawił się tu jakiś postęp technologiczny i poczta otwiera się do klienta. Zapłaciłem więc kartą za przesyłkę pobraniową jak to z reguły czynię kilka razy dziennie i....jakież było moje zdziwienie, kiedy bank naliczył mi prowizję bo zamiast płacić kartą poczta traktuje, jakbym u nich wypłacić gotówkę. Skutecznie wyleczyłem się już z takich nowatorskich pomysłów.
Zobaczyłam reklame w telewizji, a w niej nawet fajne buty. Buty ze skóry, ładnie solidnie wykonane, akurat przechodziłam koło sklepu więc wesżłam zobaczyć jak rzeczywiście wyglądają. Dostępność rozmiarów duży. Jednak zdecydowanie za drogie, więc tylko obejrzałam i nie kupowałam. Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie. Pani podchodza do każdego klienta. Starają się pomagac i doradzać. Bardzo miło i sympatycznie mnie obsłuzono, mimo że podkresliłam, że chcę tylko obejrzec. Obsługa błyskawiczna i uśmiechnieta. Sklep pieknie wyglądał, ład i porządek.
Posżłam sprawdzić aparaty, zamiar juz miałam dawno, ale wciąż tylko oglądałam. Pani podeszła do mnie i pokazała dostępne modele. Potrafiła przedstawic poszczególne i omówić różnice, Oferta dostepna dla mnie i nawet ceny przystepne. Pani bardzo kompetentna i zyczliwa. Doradziła mi i to w cale nie z tych drogich. Obsługa błyskawiczna i miła. Pani bardzo starła się abym wyszła zadowolona. Pracownicy ubrani w firmowe stroje. Sklep bardzo czysty. dużu półek szklanych, ale wszedzie porządek.
Poszukiwałam dodatku do sukienki. W sklepach jubilerskich trochę za drogo, ale w orsayu pomyślałam, że na pewno coś znajde odpowiedniego. Wybór duży. Biżuteria ładnie wyeksponowana. Ogromny wybór, zaczełam przymierzac oglądać i nie mogłam się zdecydować, bo wszystko mi sie podobało. Pani która stała przy ksie doradziła mi i podpowiedziała, co najfajniej wygląda. Obsługa świetna, bardzo miła i uprzejma. Wybrałam i zapłaciłam, pani łądnie mi zapakowała i podziekowała, za zakupy. Sprawnie mnie obsłuzyła i to z usmiechem na twarzy. Sklep bardzo oświetlony i czysty. polecam
Jakiś drobiazg do sukienki, czemu nie. Wybór ogromny. Wszystko pięknie oświetlone. Bardzo czysty i zero kurzu. Panie bardzo dbają o swojego klienta. Starają się obsłuzyć na dużym poziomie każdego klienta. Pani jak zawsze miłe i zyczliwe. Pięknie ubrane w białe koszule. Dostepność duża, chociaż dla mnie za drogo, więc nic nie kupiłam, ale i tak sprawnie i miło zostałam obsłuzona. Estetyka sklepu na duży plus.
Nowe ubranko dla dziecka na wesele. Gdy weszłam nie wiedziałam, od czego zacząć, bo wszedzie ubranka kuszą. Kolory piekne, kolorowe. Pani superowo mi doradziła, i podpowiedziała co bedzie odpowiednie. Dostępność rozmiarów duża. Pani chetne pomóc i doradzić. Jka zawsze miłe i uprzejme. bardzo zyczliwe i sympatyczne. Obsługa życzliwa i ekspresowa. Sklep dla mnie fantastyczny. Bardzo czysty i świetnie urządzony.
Zbliżało nam się wesele, więc poszłam kupić nową koszulę. Panie od razu mnie przywitały. Znają juz mnie jako stałego klienta. Wybór jest tam duży, chociaż ceny wygórowane. Ale ma karte rabatową, wiec ceny dość przystępne. Obsługa jak zwykle rewelka. Panie świetnie potrafią mi doradzic i pomóc. Nawet nie muszę juz mówić rozmiaru bo doskonale znają. Obsługa ubrana bardzo schludnie i miła. Pieknie zapakowały i podziekowały za zakupy. Otrzymałam katalog nowej kolekcji. Sprawnie mnie obsłuzyły. Obsługa super. Sklep bardzo ładny ipachnący. Estetyka na 6.
Gdy weszłam sklepu, zauwazyłam porządek. wszystko łądnie poukładane. Piekny zapach. Zaczełam szukać szamponu i odzywki. Duże promocje, więc ciężko się zdeecydować, nie było mojej odzywki, więc wziełam inna. Wybór duży. Posżłam do kasy. Akurat przy kasie stała odżywka, której nie było na półce, pani skasowała juz mnie, ale poprosiłam o wymiane, nie było problemu. Pani sprawnie mnie obsłuzyła i wymieniła produkt. Była bardzo uprzejma i miła. Znała ofertę i potrafiła jeszcze doradzić. Sklep czyściutki. Wszędzie oświetlone i zero kurzu.
Dla mnie superowy sklep. Mozna tam kupic wszystko do domu, za bardzo przystepne pieniądze. Rzeczy ładnie porozwieszane, ceny dobrze widoczne. Wybór duży. Może gatunkowo różne, ale co tam , nie kupje sie na wietrzność. Obsługa sprawna i miła. Panie chętnie pomagają. Przy kasie pani zapoponowała płatną reklamówke i doładownaie do telefonu. ładna ekspozycja towaru. Sklep czysty. Wszędzie porządek.
W ofercie jak zwykle dużo przydatnych produktów i rzeczy. Posżłam zaraz na koniec sklepu, tam zawsze leżą te interesujące dla mnie. Wybór nawet duży. Rzeczy poukładane. Ceny dobrze widoczne. Wybrałam i poszłam do kasy. Tam pani błyskawicznie mnie obsłużyła. Zapytała czy mozna zwrócić towar. Powiedziała że nie ma problemu. Tylko żebym miała paragon. Obsługa miła i sympatyczna. Pani kompetentna i uprzejma. Obsługa błyskawiczna i zyczliwa. W sklepie porzadek i ład.
W ofercie zobaczyłam pojemnik na cytryne. Poszłam kupić. Nie mogłam znaleźć, więc zapytała panią, która dokładała towar. Nie było problemu, pani odszukała . Była bardzo miła i uprzejma. Bardzo kompetentna i życzliwa. Wybór nie był duży. Kupiłam i uadłam się do kasy. Czynne były tylko dwie, a ludzi dużo. Ale obsługa była sprawna więc nie czekałam długo w kolejce. Sklep czysty. Produkty ładnie wyeksponowane.
Siostra powiedziała mi że szminki astor są w promocji, poszłam spradwzić, bo firma super. Gdy weszłam pani jak zwykle przywitała mnie. Poszłam na koniec sklepu obejrzeć ofertę. Wszystko łądnie poukładane, więc nie było problemu z odszukaniem. Promocje dobrze widoczne. Ceny przystępne. Szminki były, nawet jeszcze duży wybór. Po chwili podeszła do mnie pani i zaproponowała pmoc, podziekowałam, bo juz odszukałam poszukiwany produkt. Ale i tak duży plus na obsługę. Panie chetne pomóc i doradzić. Obsługa ubarana w strojhe firmowe, bardzo miła i uprzejma. Duża dostepność produktów. Obsługa błyskaiwczna i bardzo zyczliwa. Sklep czysty i uporządkowany.
Podjechałam zatankowac auto. Obsługa świetna. Pan wyszedł i zapytał za ile chcę zatankowac. Nie było problemu. Szybko mnie obsłuzył. Dodatkowo dolał mi oleju. Super. Był zresztą w szoku, że mi ppomógł, ale i tak duży plus za obsługe. Posłam zapłacić. Tam również panie bardzo miłe i zyczliwe. Pracownicy ubrani w stroje firmowe. Poprosiłam o katalog, żeby sprawdzić, żeby wymienić punkty. Obsługa kompetentna i chetna pomóc. Świtna eskpozycja towaru. Mozna tam kupić pyszna kawę, nawet w przystepnej cenie. Obsługa sprawna. Sklep czysty, równiez łazienki i podłogi.
Poszłam po świeże mięso. Zawsze moge liczyc na ten sklep. Nigdy mnie nie zawiódł. Obsłuyga świetna. Panie zawsze miłe i symaptyczna. Znaja ofertę, znają położenie produktów oraz ceny. Potrafią świetnie doradzać i pomagać w wyborze. Nigdy nie było problemu , gdy poprosiłam o odłożenie. Wybór duży, ładnie wyeksponowane. Obsługa świetna i sprawna. Sklep czysty i uporządkowany.
Poszłam do banku zorientowac się w ofercie lokat. Kolejka duża, ale do kasy. Posżłam do pani siedzącej przy stoliku. Powiedziałam co mnie interesuje. Pani wyjęła oferte lokat i przedstawiła mi, znała oferte i potrafiła przedstawić. Bardzo zaangażowany pracownik w obsługę. Wybór duży, ale dla mnie całkiem niekorzystna oferta, więc nie skorzystałam. Jedank za obsługe duzy plus. Obsługa ekspresowa i bardzo miła. Pani dała mi wizytówkę i podziekowała na wizytę. Bank czysty. Ulotki ładnie wyeksponowane.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.