Posżlam z mama na zakupy. Chciałam jej cos fajnego kupic. Gdy tylko weszłysmy panie usmiechnęła sie i zaproponowąła pomoc, podziekowąłam bo chciałysmy tylko sie rozejrzec. Sklep bardzo czysty. Ładny pachnący. Bardzo świezy i wyjatkowy. Obsługa sie na narzuca. Gdy sie poprosi pani pomagaja i dobieraja odpowiedni rozmiar. Obsługa bardzo miła i zyczliwa. Obsługa błyskawiczna. Estetyka super.
Byłam dziś w SuperPharm po podkład do twarzy. Widziałam w ulotce mnóstwo promocji, ale na miejscu nie mogłam się połapać, ponieważ promocji rzeczywiście było dużo! Jedna pani bardzo mi pomogła. Była cierpliwa, dobrała odpowiedni dla mnie podkład i jeszcze dostałam prezent! Dziewczyna w kasie też była bardzo miła i kompetentna, kolejka bardzo sprawnie się przesuwała!
Na wystawie świtna bielizna. Patrzyłam na nia i zastanawiałm sie czy wejśc, nie panowalam zakupow, ale chociaz chciałam zorientowac sie w ofercie. Skle pieknie urzadzony, bardzo czysto i pachnąco. Panie bardzo kompetentne i zyczliwe. Potrafia swietnie doradzic i odchodza sie bardzo delikatnie w klientem, nawet jak marudzi. Obsługa świetna i błyskawiczna. Czas obsługi bardzo krótki. Estetyka sklepu na 6
weszłam do sklepu po papierosy i zapałki ale pomyślałam tez ze zrobie małe zakupy.w sklpie panował porzadek.było duzo klientów na dziale z ksazkami, wydaje mi sie ze była mała pzrecena.kupiła artykuły spozywcze i podeszłam do kasy.przy kasie kupiłam wymarzone papierosy.obsługa miła i sympatyczna.panie usmiechniete.ceny niskie. asotyment bardzo duzy
Sklep bardzo duzy i przestronny. Wybór bardzo duzy. Rzeczy aldnie poukladane, wyeksponowane. Ubrania w bardzo korzystnych cenach. Muzyka umila zakupy. Wszedzie czysto i pachnąco, nawt w przymierzalniach. Obsługa znająca ofertę i bardzo angazujaca sie wobsługe nawet jak sie nic nie kupuje. Do tego błyskawiczna obsługa, nie ma problemu z zamiana rozmiaru. Sklpe wizualnie bardzo ładny.
chcialam powachac nowinki.jak zwykle wybór duzy.spodobała mi sie woda bruno banani, ale juz ja miałam kiedys.pomyslalam ze zrobie siostrze niespodzianke i jej zawioze te perfumy.obsługa na profesjonalnym poziomie. ceny troche wysokie, ale sa czeste promocje. czas obsługi bardzo szybki.wybor ogromny.polecam
Dość fajny sklep. Weszłam bo akurat było duzy ludzi, pomysląłam że sa promocje, więc trzeba było obadac co jest. Rzeczywiście promocje, dlatego ludzi duzo. Obejrzałam przeceny. Niestety nic nie wybrałam, te rzeczy juz były poprzebierane. Podeszła do mnie pani i zaproponowała pomoc, zaproponowała mi inne spodnie, ale nic nie wybram dla siebie. Obsługa kompetentna i uprezjma. Czas oczekiwania krotki. Wszytskie panie schludnie ubrane. Sklep czysty i zadbany.
Weszłam do sklepu tylko dlatego, że spodobała mi sie bluzka na wystawie. Świetnie wyglądała. W wewnatrz sklepu bardzo czusto i przestronnie. Manekiny ładnie poubierane. Poprosiłam o bluzke z wystawy. Pięknie wyglądała, ale nie na mnie. Jednak i tak obsługa zasługuje na pochwałę. Panie znaja oferte i potrafia obsłuzyc blyskawicznie jklienta. Sa bardzo miłe i uprzejme. Asortyment duzy. Porzadek i ład.
Pierwszy raz weszłam do tego sklepu. Byłam pod wrażeniem. Sklep bardzo ładny wizualnie. Wszystko ładnie poukładane. Wszędzie czysto i pachnąco. Obsługa świetna, bardzo zainteresowana klientem. Panie nie boja sie podejść do klienta i zaproponowac pomoc. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Panie bardzo kompetnetne i zyczliwe. Obsługa blyskawiczna i uczynna. Estetyka sklepu na 5.
Fantastyczny sklep jesli chodzi o produkty. Rzeczy sa bardzo dobre gatunkowo. Pieknie i solidnie uszyty. Ale tez bardzo drogi, dlatego bardzo rzadko tam kupuję, idę raczej tylko sie rozejrezc co nowego. Obsługa świetna. Panie ubrane w firmowe koszule, od razu widac, ktory to pracownik. Zawsze podejda do klienta przywitaja i pomoga dobrac i doradzic. Sa przy tym bardzo życzliwe i miłe. Asortyment szeroki. Ekspozycja świetna. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklep czysty i uporzadkowany.
lubie chodzic do tej apteki bo mozna spotkac miłą obsluge oraz apteka posiada bogaty asortyment nie tylko lekarstw ale równiez kosmetyków.czesto trafiam na promocje np skrzypu polnego.tam naprawde sie opłaca.mozna samemu podejrzec, zobaczyc, poczytac.nie ma sie co spieszyc. farmaceutki na wysokim poziomie, ceny niskie, apteka czysta
Sklep bardzo ekskluziw. Piękan bogata wystawa. Bardzo czyste szyby. W środku bardzo zadane i czysto, pachnąco. Obsługa na najwyższym poziomie. Panie zaraz podchodza do klienta. Oferuja pomoc. Zawsze fajnie doradza i podpowiedza. Posżłam sie tylko rozejrzeć. Wszędzie oświetlone. wszystko sie błyszczy. Panie bardzo miłe i uprzejme. Ekspozycja super. Obsługa błyskawiczna i bardzo kompetentna. Potrafia odpowiedziec na każde pytanie. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklep uporządkowany.
Wpadłam do sklepu na mały przeglad, co nowego. Lubie chodzic po sklepach i obserwować co nowego. Ubrania ładnie wyłozone, ładnie poukładane. Muzyka w miarę cicho , zakupy dobrze się robi w takiej atmosferze. Od razu kiedy weszłam obsługa mnie zauwazyła. Pani mnie przywitała i zaproponowąła pomoc. Podziekowąlam bo chciałam sie tylko rozejrezc. Ale i tak duzy plus. Panie bardzo kompetentne i miłe. Obsługa uprzejma i usmiechnięta. Widac, że zalezy im na klientach. Ekspozycja swietna. Obsługa błyskawiczna. Sklep pieknie urzadzony. bardzo czysto i pachnąco.
Martes Sport to jedyny samoobsługowy sklep sportowy w naszym mieście. Duży asortyment , miła obsługa, częste promocje to atuty tego sklepu. Zdarzają się wyprzedaże prawie 50% na produktach naprawdę z górnej półki, więc wg mnie warto tam zajrzeć. Przy większych zakupach można otrzymać kartę stałego klienta i korzystać ze słałych upustów.
Nie ma jak reklama w telewizji. Zobaczyłam piekne buty na jesień, przy okazji zakupów w galaxy poszłam obejrzec te buty. Wybór bardzo duzy, buty ze skóry, solidnie wykonane. Obsługa juz na wstepie powita i usmiechnie sie, po chwili podejdą i zaproponuja pomoc. Pani podała mi odpowiedni rozmiar. Dodatkowo zaproponowała jeszcze ine. Obsługa bardzo komoetentna i uprzejma. Asortyment bardzo szeroki. Czas oczekiwania krótki. Sklep czysciutki i pięknie urzadzony.
Salon jako, ze nowy to bardzo bardzo czysty. Dobrze oswietlony co sprawia, ze bez kłopotu można odnazleżć to co Nas interesuje. Mimo to obsługa jeżeli chodzi o personel można powiedzieć "żadna". # osoby stojące za kasa i zajmujące sie zupełnie swoimi rzeczami. Na sklepie dosć spory tłum, jednak nie zauważony zaden klient.
Najlepsza Placówka Bankowa z jaką w ostatnim czasie miałam doczynienia. Bardzo, zadbana i czysta. Z każdej strony uderzają w klienta reklamy oraz informacje o aktualnych produktach banku. Zraz po wejściu zostałam zauważona przez jedna z pracownic i zaproszona do jej biurka w celu wypytania mnie z jaka sprawa przychodze. Bardzo miło zaskoczyła mnie jej fachowa pomoc jak również doradzctwo w sprawie kredytu. Pracownica wytłumaczyła mi wszystko rzetelnie zgodnie z procedurami banku, a do tego usmiech nie schodził jej z twarzy i bardzo przyjemnie sie z nia rozmawiało.Nie była to z cała pewnoscia rozmowa polegajaca na odklepaniu swojego i zbyciu klienta. Nie ukrywam, iż czesto wracam do tej placówki.
Bardzo dziękujemy za tę obserwację i przedstawienie Pani opinii na temat obsługi w oddziale ING Banku. Cieszymy się, że bardzo wysoko oceniła Pani poziom obsługi klienta oraz ofertę banku. Udzielenie wyczerpujących odpowiedzi i zapewnienie profesjonalnej obsługi to realizacja naszej strategii gdzie Klient jest w Centrum uwagi. Raz jeszcze dziękujemy za wyrażenie Pani opinii na temat naszego banku.
Byłem umówiony na...
Byłem umówiony na spotkanie w sprawie kredytu hipotetycznego z Dariuszem R., doradcą finansowymExpandera Advisors Sp. z o.o w Rzeszowie - odbyło się ono w uzgodnionym terminie, w bardzo przyjaznej atmosferze, a z propozycji przedstawionej mojej osobie i córce jestem zadowolony, zapewnez niej skorzystamy.
Ponieważ, usytuowany punkt sprzedaży biletów MPK był nieczynny, kupiłem je w kiosku prasowym dawnego RUCHU, ale obsługujący mnie mężczyzna nie należał do zbyt uprzejmych, a paragon fiskalnypodał na moje wyraźne żądanie. Kiosk znajduje się przy dużym przystanku autobusowym, ale jego otoczenie nie należy do czystych - zapewne użytkownicy spierają o to.
Fantastyczny sklep. Wybór bardzo duzy. Ubrania piekne i wyjatkowe oraz z bardzo dobre gatunkowo. Obsługa bardzo szczególnie traktuje swoich klientów. Panie zawsze miłe i seredczne. Chetne doradzic. Jestem stałym klientem, wic panie juz mnie znaja i wiedza nawet jaki rozmiar potrzebuje. Pabie miłe i uprzejme. Zawsze pięknie zapakują. Obsługa błyskawiczna . Estetyka sklepu super.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.