Załatwienie jednej sprawy wymagało pojawienia się w Salonach Orange w Raciborzu 5 razy ! Dokładniej chodziło o przepisanie telefonu na kartę od operatora X na operatora Orange na kartę. Pierwsza moja wizyta odbyła się w Salonie Orange w Galerii Młyńskiej. Pani w długich ciemnych włosach siedząca jak znudzona mimoza, każdą informację trzeba było wręcz wymuszać. Czułam się jak intruz przeszkadzający w nic-nierobieniu. Pani twierdziła, że nie przepisze mojego numeru od operatora X do Orange na kartę ponieważ nie ma wymaganego do tego druku. Finalnie otrzymałam plik ulotek oraz odesłała mnie do Salonu Orange w Auchan Racibórz. Pojechałam więc do Salonu Orange w Auchan Rrz. Salon czysty i schludny, pracownicy w ubraniach służbowych. W Salonie 3 stanowiska, akurat zajęte przez klientów. W kolejce do obsłużenia stała przede mną jeszcze jedna osoba. Oczekiwanie wyniosło ponad 25 minut. Obsługująca mnie pracownica rzetelnie przedstawiła ofertę Orange na abonament, jednakże w momencie kiedy chciałam pozostać przy ofercie na kartę przedstawiła ten sam argument - że nie posiada właściwego do tego druku. I odesłała mnie do Salonu Orange w Galerii Młyńskiej. Po 3 dniach odwiedziłam więc ponownie Salon Orange w Galerii Młyńskiej z nadzieją, że brakujące druki zostały już uzupełnione. Tym razem w Salonie obsłużył mnie Pan. Miły i wręcz przyjacielski. Powiedział, że nadal nie posiadają wymaganego druku. Przyjacielsko zaznaczył, że Orange w Auchan Rrz na pewno te druki posiada ponieważ są drukowane z ich systemu i tam na pewno mnie obsłużą. Zaznaczył także, że z klienta na kartę nie uzyskują żadnej prowizji dlatego nikt tam nie chciał mnie obsłużyć i to taka bitwa pomiędzy Salonami (tj. że odsyłają takiego klienta z Salonu do Salonu). Zajechałam więc kolejny raz (4 wizyta) do Orange Auchan Rrz. Ta sama pracownica nadal twierdziła, że nie jest w stanie mnie obsłużyć. Kiedy zażądałam tego oświadczenia na piśmie, wtedy nagle druk się znalazł i mogłyśmy rozpocząć procedurę. Pani próbowała dokonać tej czynności 2 godziny, niestety w bólach i mękach, mimo kilku telefonów do Centrali z prośbą o pomoc nadal nie była w stanie w pełni wpisać i aktywować zlecenia. Pani poprosiła mnie o przybycie na następny dzień w celu dokończenia. Przyjechałam więc 5 raz. Okazało się, że Pani jest na urlopie i procedurę aktywacji dokończy jej kolega. Pan bardzo miły, jednak obsługa trwała prawie 3 godziny. Pan przyznał, że nie umiał dokończyć tej procedury, tak samo jak koleżanka dzień wcześniej, i wprowadzał mój wniosek 6 razy. Żalił się także, że koleżanki notorycznie wykorzystują go do kończenia rozpoczętych przez nie procedur - z czego on nie ma żadnych prowizji. Finalnie zamiast oferty na kartę zadecydowałam wziąć jednak ofertę na abonament. Zaznaczyłam Panu, że interesuje mnie tylko abonament obejmujący rozmowy w Orange za darmo. Pan w umowie wpisał nazwę taryfy, którą polecił biorąc pod uwagę moje wymagania. Zapłaciłam 200 zł za telefon i po prawie 3 godzinach w Salonie Orange pojechałam w końcu do domu. Niestety, to nie koniec. Po miesiącu otrzymałam FV od Orange. Kwota opiewała na 300 zł ! Okazało się, że taryfa którą wpisał Pracownik nie obejmowała darmowych rozmów w Orange - tak jak zaznaczyłam jako warunek konieczny. KATASTROFA !!! Nie polecam żadnego z Salonów Orange w Raciborzu.
Noszę rozmiar buta 22 czyli 35 w innej numeracji Teraz nie mam problemów z zakupem butów w takim rozmiarze ale bywa , że danego fasonu niestety nie ma.Czasami żartuje że powinnam kupować w sklepie dziecinnym buty i prawie przyzwyczaiłam się do żartów.Ale ostatnio pani była oburzona ,że dopytuje się z tego fasonu o rozmiar mój .Jak jest nie wystawione to nie ma !!! z krzykiem lekceważeniem oznajmiła pani
Noszę rozmiar buta 22 czyli 35 w innej numeracji Teraz nie mam problemów z zakupem butów w takim rozmiarze ale bywa , że danego fasonu niestety nie ma.Czasami żartuje że powinnam kupować w sklepie dziecinnym buty i prawie przyzwyczaiłam się do żartów.Ale ostatnio pani była oburzona ,że dopytuje się z tego fasonu o rozmiar mój .Jak jest nie wystawione to nie ma !!! z krzykiem lekceważeniem oznajmiła pani
Noszę rozmiar buta 22 czyli 35 w innej numeracji Teraz nie mam problemów z zakupem butów w takim rozmiarze ale bywa , że danego fasonu niestety nie ma.Czasami żartuje że powinnam kupować w sklepie dziecinnym buty i prawie przyzwyczaiłam się do żartów.Ale ostatnio pani była oburzona ,że dopytuje się z tego fasonu o rozmiar mój .Jak jest nie wystawione to nie ma !!! z krzykiem lekceważeniem oznajmiła pani
Noszę rozmiar buta 22 czyli 35 w innej numeracji Teraz nie mam problemów z zakupem butów w takim rozmiarze ale bywa , że danego fasonu niestety nie ma.Czasami żartuje że powinnam kupować w sklepie dziecinnym buty i prawie przyzwyczaiłam się do żartów.Ale ostatnio pani była oburzona ,że dopytuje się z tego fasonu o rozmiar mój .Jak jest nie wystawione to nie ma !!! z krzykiem lekceważeniem oznajmiła pani
Na zajęcia prowadzone przez AWSW (aikido i wing chun kung fu) uczęszczam od ponad roku. Odbywają się w wynajmowanej sali gimnastycznej szkoły podstawowej, więc sceneria może nie jest najlepsza, sala jednak oferuje odpowiednią przestrzeń, na aikido na podłodze rozłożona jest mata, a przy dobrej pogodzie można korzystać z boiska na powietrzu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki, w stałych godzinach od 19.00 (aikido) i 20.30 (wing chun), organizowane są również zajęcia aikido dla dzieci oraz - czasem - treningi z technik mieszanych. Instruktor, Adam, nie dość, że prawdziwie zna się na rzeczy, to jeszcze jest bardzo kompetentnym, rzeczowym, pozytywnie nastawionym do świata człowiekiem. Uczęszczanie na prowadzone przez niego zajęcia to czysta przyjemność. Dodatkowym atutem jest bardzo niska cena, jakiej próżno by szukać w jakiejkolwiek innej szkole walki w Łodzi. Serdecznie i szczerze polecam.
Chciałam spróbować wyrobu ponieważ ostatnio byłam nie zadowolona z jakości zakupionej j szyneczki ,Nie jestem za bogata więc za taka cenę chcę wiedzieć czy mi odpowiada.Często chodzę i kupuje w małych ilościach w krakowskim kredensie po dwa do czterech plasterków. Ale chyba zaniecham tych zakupów, bo niestety na więcej niż wymienione ilości nie mogę sobie pozwolić ,a mam wrażenie że panie ekspedientki są poirytowane moimi zakupami
Z usług tej szkoły korzystałam przez ponad pół roku - wpierw z kursu tańca towarzyskiego, potem z kursu zwanego "sexy moves". Na tańcu towarzyskim bywało nieco tłoczno, jednak instruktorzy zawsze mieli czas by do każdej pary podejść i wytłumaczyć, co trzeba. Instruktorka sexy moves zrobiła na mnie jeszcze bardziej pozytywne wrażenie, dzięki sposobowi prowadzenia zajęć, dobremu podejściu do ludzi, a przede wszystkim do samego tańca. Szkoła jest dobrze skomunikowana, ładnie urządzona, grafik zajęć (których jest szeroki wachlarz) łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Serdecznie polecam.
Mama miała ,,nierówne ciśnienie zapisała się do kardiologa.Okazało się, że została przyjęta przez internistę robiącego specjalizację z hematologi.Krążenie , krew niby pochodne .Niestety nie na wiele zdała się porada.zostały tylko wyciągnięte pieniądze.Placówki Lux Med w informacji telefonicznej nie pierwszy raz zapewniają , że mają specjalistę.Myślę że więcej nie dam się namówić tam na konsultację.Mam nadzieje że mama również.
pomyslałam ze zrobie mojemu mezowi niespodzianke i kupie dla niego modną koszule.codziennie musi chodzic do pracy w koszuli wiec prezent w 100% bedzie trafiony.duzy sklep z wielkim asortymentem.pani bardzo mila pokazala nowosci.koszule od koloru do wyboru.w sklepie pani zapropnowała do koszuli krawat oraz sweterek.obsluga na piatke, bardzo profesjonalna.ceny troche wysokie.sklep duzy i czysty.
zblizaly sie imieniny mojego meza wiec pomyslalam ze najlepszym prezentem beda perfumy oryginalne.jak pomyślalam tak zrobiłam.jak zwykle duzo modnych i pieknie pachnacych perfum.przy perfumach stala pani ktora doradzała.pokazala najnowsze zapachy.ceny troche za wysokie wedlug mnie.ale i tak zdecydowalam sie je kupic.pani zapakowala w oryginalny papier.ladnie wygladały zapakowane. obsluga bardzo mila, asortyment ogromny,oferta szeroka.
potrzebowalam jakiegos oryginalnego laszka na imprezke.weszlam zeby poogladac i ewentualnie cos ciekawego kupic.w sklepie bardzo duzo ubran, wieszaki az sie uginaly.przymierzylam kilka bluzek.w brazowej z lampartem bylo mi nawet do twarzy.kupiłam ja bo kosztowalam 49zł wiec nawet nie duzo. przy kasie mila obsluga, nie ma na co narzekac.pani spakowała zakupy w torbe.ceny niskie, czas obslugi szybki
potrzebowalam zwykłą bluzke bawelniana.jechałam z mezem na kajaki a nie mialam zadnej fajnej bluzki.w sumie to przydałoby sie jeszcze jakiesc spodnie dresowe.przymierzylam dresy w kolorze siwym, pani zaproponowala jeszcze czerone lub zielone.faktycznie wybór byl spory.ceny troche wysokie ale placi sie za firme.zostałam miło obsluzona, asortyment duzy,oferta bogata
chciałam kupic sobie zwyczajne, tanie trampki.sklep ulożony w fajnym miejscu bo wystarczy wejsc na parter i z daleka go widac.w sklepie bardzo duzy asortyment, duzo butów ułożonych ładnie. w sklepie znajdowalao sie mnóstwo klientów.przymierzylam kilka par trampek ale nic mnie nie zauroczylo. panie z obsługi sie usmiechały, sklep czysty, ceny umiarkowane/
dostalam smsa z tego sklepu ze bielizna przeceniona nawet o 50%.weszam zeby zobaczyc te wypasiona promocje.faktycznie duzo bielizny bylo przecenionych.bielizne maja firmowa i bardzo dobrej jakosci. kupiłam figi i stanik bawelaniany w kolorze czarnym.zadowolona byla z zakupów bo juz dawno polowalam na ten biustonosz.obsługa miła i szybka, sklep czysty,asortyment ogromny
wielki sklep i posiada duzo sprzetu roznego rodzaju.tym raze poszlam zobaczyc jakie sa telefony komórkowe na stanie.wybor ogromniasty.duze i małe ekrany, mniej i wiecej wypasione.spodobala mi sie nokia dotykowa.przyszedl pan z obsługi i pokazal funkcje oraz opowiedział o telefonie.telefon był w promocji i bylo mnie na niego stac wiec go kupilam.obsluga bardzo miła, pracownicy usmiechnieci .mlody i prężny zespół.asortyment duzy, ceny w miare niskie
W placówce banku spotkałam się z miłą i kompetentną obsługą; uzyskałam wyczerpujące informacje na temat warunków otwarcia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oraz dostępnej oferty kredytowej. Biura są zadbane i czyste, pracownicy schludni, uprzejmi. Zostałam przyjęta bez konieczności czekania, spędziłam więc w placówce banku w sumie niewiele czasu. Ogólne wrażenie: bardzo dobre.
Wybrałem się dzisiaj wracając z miasta do Netto. W tym sklepie, akurat dawno mnie nie było. No i się zaczeło, podczas 15 minutowego nie zobaczyłem nawet jednego pracownika. Niby ciężko się zgubic ktoś powie w taki małym sklepie ale chciałem wypytać o interesujący mnie personel bo nie mogłem go znaleźć. Ciastka znalazłem w końcu sam nie wiem dlaczego były na osobnym regale od reszty słodyczy i to z drugiej strony tak że nawet nie wpadłem na to że tam mogą leżeć. Raźno drepcząc do kasy napotkałem rozwalony makaron spaghetti niby nic ale komuś upadł tak niefortunnie że musiałem przez niego skakać stanełem przy kasie zaraz obok alkoholu i mówie, zaraz zobaczę mitycznego pracownika Netto który to posprząta. 5 minut mineło a tu nic wyszedłem z kolejki coby się pokręcić i zobaczyć jak długo makaron będzie leżał. Pracownika się nie doczekałem 10 minut jeszcze tak się kręciłem. Kolejki po 7, 8 osób czyli dosyć długie jak na standardy tak małych sklepów np.w Biedronce nigdy mi się to nie zdarzyło. Pani klepała regułke dowidzenia tak jakby ktoś siedział pod taśmą na produkty i ją do tego zmuszał więc klienci i to nie tylko ja bo dwie panie przede mną mogły się poczuć urażone. Otoczenie sklepu czyste, podłoga w miare raził strasznie ten makaron, na pewno kasjerce ktoś to już dawno zgłosił, a odezwu nie było. Można było odnieść wrażenie że na sklepie oprócz masy klientów są tylko dwie kasjerki. Rozumiem że braki kadrowe się zdażają, ale nie w tak wielkich firmach jakimi są Netto, Biedronka czy Lidl zawsze można kogoś ściągnąć do pracy.
Jednym słowem świetna. Obsługa przemiłą już od wejścia pani witała mnie "Dzień dobry". Wybrałem się tam dzisiaj po 16.00 po lek osłonowy dla syna. Pani poszukała dla mnie i wyłożyła wszystkie tego typu leki jakie miała i poleciłą najskuteczniejszy oraz najtańszy. Poza tym apteka prezentowała się schludnie, było czysto co wręcz zachęcało do zakupów. Częst bywam w tej aptece i nie dlatego że jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania ale właśnie, dlatego że zawsze kupie to co chcem, a jak tego nie ma to zostanie mi polecony zamiennik.
wychodząc na przerwach do przydrożnego kiosku można kupić wiele rożnych i tanich produktów, kiosk pomimo że jest mały posiada wszystkie prawie wszystkie produkty co zwykły sklep, dzisiaj zakupiłam farbę do włosów z firmy Marianna kosztuje 6 zł jest nie dość że tania to i bardzo wydajna , zawsze miła obsługa. w pomieszczeniu panuje ład i porządek
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.