Ba Sali sprzedaży panuje jeden wielki bałagan. Wąskie przejścia pozastawiane wózkami, kartonami i innymi rzeczami. Podłoga zaniedbana, wymagająca remontu. Personel uprzejmy, chętny do współpracy, wskazujący miejsce gdzie znajduje się poszukiwany towar. Generalnie źle się robi zakupy w tym sklepie, jest nieprzyjemna atmosfera.
Dzisiaj miałam okazje przyjrzeć się obsłudze w sieci Smyk. Przebywałam w tym sklepie ok 40 min w poszukiwaniu prezentu. W tym czasie w sklepie było bardzo mało klientów i 4 osoby obsługi. W czasie mojego pobytu w sklepie nie zainteresował się mną nikt z obsługi. Mam wrażenie, że wychodzenie do klienta z propozycją pomocy nie jest częścią standardu obsługi w tej sieci. Przy kasie obsługa zachowuje się już profesjonalnie, proponuje sprzedaż dodatkowych produktów, pyta o udział w programie lojalnościowym. Brakuje jednak aktywnego wyjścia do klienta na sali sprzedaży.
Drugi dzień gazetki i już towarów za q grosz nie ma. Było to do przywidzenia. Chciałem kupić kawę i groszek konserwowy, ale to już marzenie. Niestety, ale można się już chyba przyzwyczaić, że tak siec traktuje klientów. Z ciekawości zadzwoniłem do znajomych, którzy mieszkają w Gdańsku i poprosiłem ich aby przy okazji sprawdzili, czy u nich w sklepie jest ta kawa dostępna. Okazało się, że nie ma z tym żadnego problemu. Najwidoczniej sieć uważa, że Białystok to jest faktycznie Polska B lub C i nie warto dawać tam więcej towaru.
Od kilku dni mam problem z siecą TY-mobile. Albo nie można się dodzwonić, albo idzie pogłos lub też nie słychać osóby z drugiej strony. Po kulku dniach zadzwoniłem na infolinię aby złożyć reklamację. Po jej złożeniu okazało się, że jest remont nadajników i tak tez będzie jeszcze kilka dni. Szkoda, że się nie wysłała sms-ów, że będą problemu. Dramat.
po wejsciu do sklepu, konsultant przywitał mnie skinieniem głowy, poprosił o pobranie biletu dosystemu kolejkowego, zaprosił do stanowiska, zapytał w czym moze pomóc, przedstawił i dopasował oferte do moich potrzeb, zapytał czy mam jakies pytania, watpliwości. Nie chciłam podpisac umowy wiec poprosił o kontak, zeby sie przypomniec. Konsultant bardzo miły, rzetelny, czysto i schludnie ubrany, wystrój sklepu zgodnie ze standardem, stanowisko konsultanta czyste.
Poranny pospiech i galop.Do pracy rodacy.Najpierw jazda tramwajem potem przesiadka do metra.Przesiadka staje się okazją by wzmocnić się drugą nierzadko kawą i uciszyć wewnętrznego głodomora.Z przystanku tramwajowego do stacji metra przechodzimy przejściem podziemnym pod rondem Dmowskiego (Marszałkowska/Al. Jerozolimskie).Tak swoją lokalizację ma kilka nawet punktów pod szyldem Oskar.Dziś wybór pada na ten najbliżej schodów prowadzących na Marszałkowską.Oferuje on tylko drożdżówki, pączki oraz kawę i soki.Kawa w promocji 3 zł (wybieram latte macchiato choć i inne propozycje smakowe są na tę chwilę w promocji ) plus pączek z serem 1,20 zł.Smacznie, świeżo i w atrakcyjnej cenie.Dwie pani z personelu podzieliło się obowiązkami.Jedna inkasuje należność , pakuje i podaje.Druga w tym samym czasie szykuje zmówioną przeze mnie kawę.Zgrzytem był widok nie których łakoci na tacy, które pani sprzedawczyni trąca i gołą ręką poprawia.Ja na szczęście dostaję pączka za gabloty.Na szybko, po drodze może być.Warunki sprzedaży raczej spartańskie bym rzekła.Ale dobrze że w biegu mamy okazję się posilić i wzmocnić.
po wejsciu do placówki konsultant mnie zauważył, zapytał w czym może pomóc, przedstawił oferte dopasowana do moich potrzeb, cały czas pytał czy wszystko rozumiem, czy mam jakies pytania, wątpliwości, zapytał czy sie czegoś napiję, pożegnał, wręczył ulotki, poprosił o kontakt. Placówka bardzo nowoczesna, robi bardzo duże wrażenie, ludzi mili pozytynie nastawieni.
Dnia 02 10 2012 odwiedziłam Allegro.pl na którym znajduje się serwis aukcyjny największy w Polsce. W serwisie możemy zakupić wszystko co tylko nam przyjdzie na myśl wszystko tutaj znajdziemy do tego w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak nie jednokrotnie kupuje, gdyż jest dużo taniej niż w standardowych sklepach, do tego kupując nie muszę się ruszać z domu, a dostawa dostarczana jest do domu. Gorąco polecam.
Weltbild.Nazwa już od początku mi się nie podobała.Twarda, obcobrzmiąca i taka nic nie wskazująca na rodzaj oferty.A w ofercie książki i cały misz masz czego dusza zapragnie i nie.Nie jest to księgarnia a sklep z muliti ofertą.WWW, papierowy miesięcznie wydawany katalog.Duża, ogólnopolska stacjonarna sieć.Nie zrażając się nazwą można coś dla siebie tu wybrać.Każda zmora znajdzie wszak swojego amatora,A księgarni jako takich jest coraz mniej i w przewadze są to właśnie wieloprofilowe sklepy z ofertą nie tylko książkową.Taki znak czasów i objaw walki o utrzymanie się na rynku.
Bardzo krótki czas oczekiwania w kolejce. Obsługująca mnie Pani na wstępie poinformowała mnie o nowej ofercie (Kebab). Większość zamówienia dostałem w ciągu kilku minut, na frytki musiałem poczekać kolejne 5 minut. Stoliki czyste aczkolwiek podłoga była mokra. Nie było problemu z otrzymaniem dodatkowej serwetki czy talerzyka.
Bardzo uprzejmy i pomocny personel, zaraz po wejściu podeszła Pani pytając w czym może pomoc. Pomogła wybrać ubrania czy też dobrać kolor. Poinformowała mnie o promocji -50% na drugi artykuł o której nie wiedziałem. Sklep był bardzo czysty tak samo jak przymierzalnia. Jedyny problem to wydanie reszty, kasjerka nie miała jak wydać 20 zł i musiałem chwilę czekać.
Super odzież w fajnych krojach - to moja pierwsza myśl, gdy zastanawiam się nad tą sieciówką.Cenowo jest tu rozsądnie, wybór też nawet jest, więc nie ma najgorzej. co do samych fasonów ubrań, to bardzo mi się podobają, bo są one dość klasycznie uszyte i mogą dość długo posłużyć, co jest dla mnie dość istotne.
Duża apteka jak na taką małą mieścinę , asortyment bardzo bogaty. Farmaceuci udzielają bardzo dobrych i profesjonalnych rad. Jest tam bardzo czysto i schludnie. Zakupy robi się tam bardzo wygodnie. Jedynym minusem tej apteki jest to,że pracują w niej tylko farmaceutki a ludzi masa . Apteka mimo to godna polecenia.
Miejsce prestiżowe i bardzo klimatyczne. Właściwie centrum centrum miasta. Kupując tutaj można połechtać swoje ego do granic , bo asortyment sklepu jest nie tyle szeroki, co bogaty, a produkty tutaj wystawione są raczej markowe. Plus za lodówkę ze świeżymi jednodniowymi sokami Marwitt - zawsze jak jestem w Katowicach chętnie tu właśnie po nie wpadam.
Mają koszmarnie skomplikowane systemy rozliczeń (do każdej sieci inna stawka, czasami też inna ze względu na porę dnia i dzień tygodnia). Jestem człowiekiem zajętym. Nie mam czasu przeglądać stron WWW i wyszukiwać najlepszych dla mnie opcji abonamentu. A pomimo, że -- jako "stary" i wierny klient -- powinienem być traktowany szczególnie dobrze, nikt do mnie z Plusa nie zadzwoni i nie przedstawi nowej, korzystnej oferty.
Dość dobre usytuowanie stacji paliw. Zapewnione dobrze oznakowane i bezpieczne zjazdy na stację. Obiekt dość duży, utrzymany w nalezytym porządku i czystości. Obsługa chętnie służy pomocą w trakcie tankowania. Ceny na standardowym poziomie. Budynek obsługi obszerny i utrzymany w nalezytym porządku. Miła a przede wszystkim szybka obsługa kasowa.
Mój pociąg na szczęście się nie spóźnił, więc podróż wspominam miło. Co do samego dworca to jest on w sam raz - ani za wielki, ani za mały. Na minus, i to moim zdaniem jest straszny obciach, zasługuje sam stan dworca. Jest tu brudno - a dokładnie chodzi o ilość gołębich odchodów, które wręcz oblepiają tunel z przejściami na perony.
Dzisiaj miałam okazję 'zjeść na mieście', a ponieważ w Bielaku-Białej centrum handlowe Sfera jest najbliżej centrum, to nie mogłam sobie odpuścić wizyty tutaj! Kfc ma dobrą lokacje, ale sama restauracja niestety do największych nie należy. Chodzi mi tutaj mianowicie o liczbę stolików koło samej restauracji - jest ich niewiele i w czasie dużego ruchu nie ma gdzie siąść.
Wychodziłam juz z galerii, ale moja uwage przykuła wystawa. Piekne skorzane buty. Weszłam do sklepu zobaczyć jak wygladaja na nodze. Cena zbyt wysoka, ale buty calkiem ładnie wygladały. Wybór butów juz na zime duzy. Obsługa nienaganna, zawsze gotowa pomóc klientowi i doradzic. Panie bardzo zaangazowane w obsługe i bardzo miłe. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklep czysty i zadbany.
Posżłam po gazetki. Nigdy w tym sklepie nie ma problemu, zawsze jest tam duzo gazet, a nie jak w innych sklepach zaraz brakuje i to z rana. Obsługa miła i sympatyczna. Zawsze pomoga odszukać, w przypadku płyt zaproponuja odsłuchanie. Ubrani w firmowe stroje, także nie ma problemu z odszukaniem. Wybór bardzo duzo zarowno płyt jak i gazet , czy nawet kubków. Czas oczekiwania bardzo krotki. Sklep czysty, wykladzina i półki równiez.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.