Niedzielne popołudnie, spędzone w bardzo miłej atmosferze. Spora liczba ludzi, wszystkie kasy czynne, co rozładowało tłumy i bardzo szybko umożliwiło zakupienie biletów. Sale czyste, po filmie Panie z obsługi informowały gdzie wyjście, oraz grzecznie prosiły o wyrzucenie śmieci. Nie brakowało uśmiechu na ich twarzach, co sprawiło, że wypad był udany.
tankowałem ok godziny 23:15 podnosze dystrubutor i nic, jade do drugiego też nic nie leci..jakiś gościu od nalewaka podchodzi i mówi że treba odblokować bo zablokowane no to ide do pani z okienka i prosze o odblokowanie.. potem tankowanie (drogo, ale przynajmniej blisko) potem ide płacić i pytam czemu to ejst zablokowane i trzeba prośc o odblokowanie, a ona na to że już niedługo 12ta i żeby im się rozliczenie ze popsuło to blokuja.. ja se myśle ok ale do 12tej (północy) jeszcze 40 minut, a ja jak idiota od dystrybutora do dystrubutora.. nie rozumiem tego blokowania.. no i to pytanie czy mi potrzebny płyn.. taka dosprzedaz też mozna by se darować.. obsługa ogólnie miła..
Jeśli ktoś liczy, że nabędzie w sklepie produkty z gazetki, to jest w wielkim błędzie. Podobnież są kilka minut po otwarciu. Od kilku dni zaglądam do sklepu i pytam się o produkty z gazetki i plakatu. Zawsze to samo: Nie ma i nie wiemy, kiedy będą. Jestem rozczarowany takim traktowaniem klientów. To po prostu jawna kpina.
oceniam biedronke na gocławiu, rzadko tam kupuje dlatego nie wiedziałem że nie można płacić karta, o czym dowiedziałem sie dopiero przy kasie, kasjerka poinformowała jakby to było oczywiste że karta nie można płacić.. a dla mnie to średniowiecze.. astortyment marny (kupiłem krewetki i były niedobre)nie polecam
Restauracja "Żak" przyciągnęła nas dużym ogródkiem, ładnym wystrojem i reklamowaną kuchnią polską. Nazwa "Żak" sugerowała, że w restauracji można zjeść dobrze w dobrej cenie lub przynajmniej proporcjonalnie do ceny. I tutaj nastąpiło rozczarowanie. Nasze zamówienie było dość spore, ku mojemu zdziwieniu kelner nic nie zapisał. I to był jego błąd, zamówienie zostało kompletnie pomylone. Mięso albo było stare albo nie myte przed przyrządzeniem. Frytki były niechrupiące. Wnętrze urządzone jest zgodnie ze standardami przyjętymi w Rynku. Karta menu staranna, ładnie zaprojektowana, chociaż ceny wysokie.
W kolejce niestety trzeba się wyczekać, obsługa bardzo miła i potrafi doradzić. Zamówienie zostało wykonane szybko i sprawnie. Ale gorzej było już ze znalezieniem miejsca do siedzenia, stoliki nie były posprzątane więc trzeba sobie zorganizować miejsce samemu pod stolikiem można znaleźć resztki jedzenia. Jedzenie było pyszne.
Obserwacja dotyczyła zakupów na dziale z sanitariatami oraz glazurą. Bardzo fachowa i pomocna obsługa. Pracownicy wykazywali się cenną wiedzą dla klienta, która przede wszystkim miała dzialać na jego korzyść-nie na korzyść sklepu. Prócz pomocy w zakeresie wiedzy i doradztwa, udzielono pomocy w zakresie przenoszenia i podawania asortymentu na wózek. Mały minus za nieporządek na półkach z sanitariatami,co spowodowało wydłużenie czasu oczekiwania na produkt.
Nie dawno poszłam na zakupy do jednego z najbardziej obleganych sklepów w moim mieście.Sklep świeżo po remoncie , wygląda pięknie , jest nowocześnie. Towar poukładany trochę inaczej więc klienci zdezorientowani i szukają .... to co było wcześniej w danym miejscu. Co mnie zdziwiło to personel który wcześniej był delikatnie mówiąc niezainteresowany klientem , teraz pomaga , podaje i gotowy jest do pomocy.Wielki szok.Polecam częstsze remonty. Wielki plus dla Biedronki.
Do sklepu wszedłem ponieważ chciałem się zorientować w cenach paneli. To na co zwróciłem uwagę po wejściu to porządek. W sklepie było 3 sprzedawców i żadnego klienta. Jeden ze sprzedawców podszedł do mnie zaraz po moim wejściu i towarzyszył mi przez całą wizytę. Przez te kilka minut które spędziłem w sklepie poznałam większą połowę oferty paneli. Muszę przyznać że ceny w tym sklepie są wyższe niż u konkurencji jednak obsługa jest na najwyższym poziomie. Przed sklepem jest parking co dodatkowo ułatwia zakupy. Polecam.
Mały nieład w niektórych miejscach szczególnie w ubraniach, ciężko przejść miedzy alejkami często można zawadzić o wieszaki i wszystko spada. W alejkach z zabawkami panuje porządek. Prosząc o pomoc pracownicę otrzymałam ją natychmiast, pani spytała się się ile dziecko ma lat, czy to chłopiec czy dziewczynka, była bardzo uprzejma i potrafiła sprawnie doradzić. Ceny trochę wyższe niż w innych sklepach, ale asortyment jest duży więc można coś wybrać.
Bardzo pozytywna opinia dla sprzedawców.Fachowa obsługa,mimo późnego czasu wizyty ok 17:40 (sklep czynny było do godziny 18:00) obsługa była bardzo miła i pomocna. Nie można było odnieść wrażenia, że spieszy się komuś do domu. Po zapytaniu o przedmiot dokładna prezentacja, po każdym pytaniu wyczerpująca odpowiedź. Widok ekspozycji robi dobre wrażenie,pracownicy ubrani schludnie. Ogólne wrażenie na piątkę.
Świetny program lojalnościowy, który posiada bardzo dużo partnerów u których można zdobywać premiowe punkty. Już kilka krotnie wymieniałem punkty na nagrody i bilety do kina. Nie było żadnych problemów z płatnością kartą punkty odjęte i przy kolejnym zakupie punkty są dodawane. Można uzbierać na naprawdę fajne nagrody. Polecam
Nie wiem dlaczego,ale w tym naszym tesco ciągle brakuje podstawowych produktów,a to jajek,soli,mleka,ciągle wiszą kartki brak towaru.Złości mnie fakt,że kiedy sklep urządza tygodniową promocję np. teraz ziemniaki 10 kg,buraki,cebula,marchew worek 5 kg za 2.90 zł to tego towaru fizycznie nie ma w sklepie,trzeba go zdobywać,to trochę dziwne w dzisiejszych czasach.
lubie tu robić zakupy,ale ostatnio denerwuje mnie fakt braku małych koszyków na zakupy.Podobno to klienci je ukradli,tak poinformowała mnie pani sprzedawczyni.Myślę jednak,że w takim razie sklep powinien zakupić następne kosze,a nie denerwować tym faktem pozostałych ludzi zostawiających tu codziennie spore kwoty za zakupy.Ostatnio mieli też partię zepsutych jajek,cuchnących straszliwie,pomimo mojego zgłoszenia tego faktu,nie usunęli tego towaru na zaplecze.
Jeden z najlepszych informacyjnych portali informacyjnych w Polsce. Zaglądam do niego niemalże co dziennie, Jest w nim dużo informacji z Polski jak również i z całego świata, jest coś dla niej i dla niego, Troszkę humoru i ważnych informacji o gospodarce. Polecam wiarygodne informacje wszystkim Polakom i nie tylko.
W piątek w godzinach rannych zadzwonił do mnie kurier z informację, że ma dla mnie przesyłkę kurierską. Faktycznie, oczekiwałem na nią, choć myślałem, że otrzymam ją dopiero w poniedziałek. Poinformowałem go, iż w chwili obecnej jestem w pracy i podałem mu adres firmy. Pracownik odpowiedział, że nie ma czasu tam zajechać, więc jak coś to dostarczy mi przesyłkę w godzinach popołudniowych. No dobrze, zgodziłem się. Tak jak się umówiliśmy, nie tak dawno zawitał do mnie kurier i wręczył mi przesyłkę. Zawsze można się dogadać to tylko ludzie :)
Mimo że kolejka była spora, panie sprawnie obsługiwały klientów, przy czym były bardzo miłe. Wszędzie było czysto i przejrzyście. Ceny większości wędlin były trochę wysokie i podobne do siebie. Wszystko wyglądało na świeże niewysuszone. Jak czegoś brakowało w lodówce pani od razu uzupełniała brak mięsa.
W Lidlu zawsze jest tak miło, czysto i przyjemnie. Uwielbiam te wszystkie promocje w Lidlu i tak niskie ceny. Obsługa przy kasie zawsze wita klientów miłymi słowami ,,dzień dobry" oraz zaprasza i żegna słowami ,,do widzenia". Towar ładnie poukładany, wszystko wygląda tak jak powinno. Miło i sympatycznie.
Stacja Benzynowa ze świetnym personelem, bardzo często tankuję na tej stacji podoba mi się możliwość dojazdu na wlocie do miasta. Nie miałem jeszcze żadnych problemów z personelem otwarta 24h na dobę. Możliwość zbierania punktów payback i wymiana punktów na nagrody. Zachęcam do tankowania na tej stacji. :)
Ogólny chaos. Mimo wczesnej pory panuje tam ciągle bałagan. Stało pełno pudeł z towarem. Ciężko znaleźć kogoś z obsługi. Kiedy podeszłam do stoiska z mięsem drobiowym musiałam się sporo naczekać na pojawienie się pracownika. Zakupione tam mięso było nieświeże i śmierdziało. Z kolei na stanowisku warzywnym niestety czynna była tylko jedna waga, więc ustawiła się do niej spora kolejka. Trzeba dobrze patrzeć czy cena na półce należy do tego prduktu pod którym jest umieszczona. Przy kasie wszystko odbyło się szybko kasjerka sprawnie dawała sobie rade i była bardzo miła i grzeczna.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.