Opinie użytkownika (83574)

Hurtownia instalacji sanitarnych...
Hurtownia instalacji sanitarnych Eko-instal oddział Koszalin. Ceny bardzo dobre i dopasowane do oczekiwań klienta. Bardzo duży asortyment urządzeń. Jeśli nie mają czegoś na miejscu do tygodnia maksymalnie sprowadzają. Zawsze można rozmawiać o dodatkowych rabatach. Jedyne nad czym mogli by popracować to nad magazynem, czasem długo się czeka na wydanie materiałów. Ogólnie bardzo polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Eko-Instal

Placówka

Koszalin, Gnieźnieńska 60

Nie zgadzam się (0)
W pracy dużo...
W pracy dużo jeżdżę służbowym samochodem i tankowanie załatwiam tylko na tej stacji. Personel jest bardzo miły, zawsze wszystko idzie szybko i sprawnie. Nie zdarzyły mi się jeszcze problemy z samym tankowaniem jak i z personelem. Estetyka obszaru stacji jest bardzo dobra. Zachęcam do tankowania na tej stacji :)

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

ORLEN

Placówka

Koszalin, Bohaterów Warszawy 25

Nie zgadzam się (0)
Robiłem spontaniczne zakupy...
Robiłem spontaniczne zakupy po odwiedzeniu nowo otwartego sklepu, kupiłem na raty xboxa. Obsługa ratalna znakomita, personel dobrze zna się na sprzęcie. Jedyne rozczarowanie mnie dopadło jak trzy razy podchodziłem do działu ratalnego - duże kolejki ale to bardziej wina banków niż samego personelu. Kolejne zakupy elektroniki zapewne będą w Mediaexpert :)

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Media Expert

Placówka

Koszalin, Bohaterów Warszawy 31

Nie zgadzam się (0)
Lokalizacja sklepu bardzo...
Lokalizacja sklepu bardzo dobra, blisko osiedli mieszkaniowych. Plusem tego sklepu jest to, że jest czynny w dni świąteczne. Wygląd sklepu schludny, towar dobrze wyeksponowany. Mała ilość klientów spowodowała, że zakupy dokonane zostały szybko. Zastrzeżeniem jednak jest zachowanie ekspedientki: przy moim pytaniu o wybór wina, brak zaangażowania w pomoc w dokonaniu wyboru, okazywanie niechęci i zniecierpliwienia, czego powodem mógł być klient stojący w kolejce za mną.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Żabka

Placówka

Leszno, Niepodległości 75

Nie zgadzam się (0)
Często robię zakupy...
Często robię zakupy w Castoramie, jest to moja branża - budowlanka :) Do tej pory nie miałem z nią problemów, większość cen jest znakomita, godziny otwarcia spełniają moje oczekiwania. Personel czasami się zastanawia nad odpowiedzią na pytania ale jakoś sobie radzą nikt nie jest Alfą i Omegą nie? Przy ostatnich zakupach zauważyłem dwa produkty które były dużo droższe niż w innym sklepie. Mam na myśli łącznik tzw ES do regipsów cena w casto 0,98 w małym sklepiku 0,22 pln. Inny materiał kolano fi 180 z rury nierdzewki 2x droższe niż w innym sklepie. Po za tym lubię tam robić zakupy :)

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Castorama

Placówka

Koszalin, Paderewskiego 1

Nie zgadzam się (1)
Z narzeczoną robiliśmy...
Z narzeczoną robiliśmy wieczorne zakupy, jak zawsze znamy lokalizację produktów które chcemy kupić i z tym tu nie ma problemów. Mieliśmy tylko jeden problem z zakupem żelków haribo na wagę, przy zakupie za około 300 zł przy całej taśmie oczywiście przy 10-20 żelkach pojawił się problem z kodem towaru, po jakiejś dłuższej chwili udało się go znaleźć. Po odejściu od kasy okazało się że za kilka żelków wyszło ponad 10zł. po powrocie do kasy pieniądze zwrócono po około 10minutach. Nie narzekam to tylko ludzie. A na takie coś trzeba zwracać uwagę.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Tesco

Placówka

Koszalin, Paderewskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Personel jest kompetentny,...
Personel jest kompetentny, wystarczy powiedzieć objawy danej choroby, a potrafią od razu zaproponować odpowiedni lek. Ponadto obsługa jest bardzo miła, a przede wszystkim cierpliwa. Niestety minusem są częste kolejki pomimo tego, że wszystkie okienka kasowe są otwarte. Należy tylko dodać, że w aptece panuje porządek.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Apteka REMEDIUM

Placówka

Sława, Ogrodowa 2/A

Nie zgadzam się (0)
Personel zachowuje się...
Personel zachowuje się bardzo profesjonalnie w stosunku do klientów, jest uprzejmy, dobrze poinformowany o obecnych promocjach oraz o tym gdzie znajduje się konkretny produkt; gdy tworzy się większa kolejka od razu zostaje powiadomiony następny kasjer w celu otwarcia następnej kasy, dzięki czemu klienci są szybko obsłużeni. W sklepie można zauważyć niestety nieład, produkty nie są poukładane na pólkach, brakuje niektórych towarów oraz często produkty promocyjne są nieczytelnie opisane.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Biedronka

Placówka

Tychy, Kopernika 28

Nie zgadzam się (0)
Restauracja, w 100%...
Restauracja, w 100% spełniająca definicje Fast food. Profesjonalna obsługa, przeszkolona w każdym aspekcie oferowanego asortymentu, informująca o dostępnych promocjach. Jedynym napotkanym problemem jest zbyt rzadki grafik sprzątania sali przy dużym natężeniu klientów. Restauracja przyjazna osobą niepełnosprawnym.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

McDonald's

Placówka

Leszno, Al. Konstytucji 3 Maja 12

Nie zgadzam się (0)
Nie miła obsługa...
Nie miła obsługa kasjerów traktująca kupującego jako zło konieczne. Mała liczba otwartych kas przy dużym natężeniu klientów. Na obszarze sklepu często porozstawiane palety które notorycznie blokują przejazd wózkiem sklepowym, przez co wydłuża się czas zakupów. Brak oferty skierowanej do klientów z mało ilością zakupów (kasa do 5 produktów).

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Kaufland

Placówka

Myszków, Kazimierza Pułaskiego 6

Nie zgadzam się (0)
Gdy zamówiliśmy z...
Gdy zamówiliśmy z dziewczyną piwo po przyjściu do stolika w okół nas było pełno muszek które lgnęły do kwiatów zdobiących stolik, co jakiś czas wpadały do piwa i trzeba było je wyciągać było to dość uciążliwe i nie zbyt miłe po za tym incydentem nie zauważyliśmy jak zgodnie twierdząc nic nie pokojącego

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Drink Bar

Placówka

Oława, ul. Słowiańska 30

Nie zgadzam się (0)
Osiedlowy sklep SABA...
Osiedlowy sklep SABA kusi codziennymi świeżymi wypiekami. Można tu dostać dobrej jakości zarówno pieczywo, jak i wyroby cukiernicze. Ponadto prowadzi bogaty asortyment artykułów spożywczych, słodyczy, alkoholi i tytoniu. Towar podzielony tematycznie tak, by przy każdej z trzech kas, można było zakupić odpowiednie produkty. Takie ułożenie powinno ułatwiać robienie zakupów, a już z pewnością je przyśpieszyć. Sklep cieszy sie sporym powodzeniem wśród mieszkańców. Można tu napotkać duże kolejki, w szczególności w godzinach porannych. Wtedy otwarte są dwie kasy, w celu szybszej obsługi. Jednak ekspedientki muszą podawać produkty z całego sklepu. Czyli, przy pierwej kasie można zakupić produkty znajdujące się na drugim końcu sali sprzedażowej. To sprawia, iż klient i tak szybciej zakupów nie zrobi, a ekspedientka nachodzi się tam i z powrotem. Obsługa sklepu jest bardzo miła. Ekspedientka obsługująca kasę, przy której stałam (blondynka w okularach), chętnie doradziła i nie robiła wyrzutów z racji mojego niezdecydowania. Przeciwnie, z uśmiechem zaprosiła na ponowne zakupy. Do sklepu SABA nie mam większych zastrzeżeń. Czystość placówki (drzwi, okna, podłoga, lady) oraz miła atmosfera sprawia, że chętnie będę robić tam zakupy.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

SABA

Placówka

Gliwice, Wolności

Nie zgadzam się (0)
Samo biuro ulokowane...
Samo biuro ulokowane jest w budynku Gliwickiego Centrum Handlowego. Wejście przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Witryny wystawowe czyste, oferty na niej wyeksponowane kolorami. To, z kolei ułatwia potencjalnym klientom na rozeznanie się w ogromnym nagromadzeniu propozycji wyjazdu. Wystrój wnętrza uderza prostotą i surowością ścian. Jednak porządek przy biurku – miejsce obsługi klienta, schludny ubiór personelu (uniformy), a także kącik dla osób oczekujących na swoją kolej, rekompensuje niemiłe wrażenie. Po wejściu do środka, nie zostałam jednak zauważona przez personel, który wesoło chichotał przy swoich biurkach. Po 5 min braku zainteresowania moją osobą, usiadłam przy stanowisku pani z krótkimi ciemnymi włosami. Po przedstawieniu swojej chęci wyjazdu, w odpowiedzi dostałam ofertę wycieczki do Egiptu. Pani „lepiej wiedząca” nie przedstawiła mi żadnej propozycji dotyczącej Chorwacji, ani też nie porównała jej z innymi. Miałam do wyboru kilka wycieczek do Egiptu, tylko dlatego, iż zdaniem uśmiechniętej pracownicy „w Egipcie jest lepiej, bo cieplej”. Po około 20 minutach bezowocnej rozmowy podziękowałam za pomoc. Tym sposobem nabrałam wątpliwości w kwalifikacje osób pracujących w Mercedesie. Ponadto nie skorzystałam z ofert tego biura i nie polecam korzystania z jego usług znajomym.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Mercedes

Placówka

Gliwice, Zwycięstwa 52a

Nie zgadzam się (1)
jestem zadowolona z...
jestem zadowolona z obsługi sklepu Stokrotka we Włodawie. Panie są miłe, uprzejme, uśmiechnięte - sprzedawcy kasjerzy. Zawsze odpowiedzą na pytanie, pomogą szukać towaru. Zawsze zadbane, czyste otoczenie. Jedynie czego można było by się czepić to obsługa na stanowisku mięsnym. Produkty są świerze, owoce, warzywa, codziennie pyszne ciepłe pieczywo.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Stokrotka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Brak organizacji pracy,...
Brak organizacji pracy, brak udzielonych informacji w urzędzie, brak zainteresowania petentem co powoduje nerwowość petentów. Osoby bezrotone są odsyłane z pokoju do pokoju. Nerwowość pracowników. Często czuć kawe i kanapki w urzędzie, nie zawsze są udzielone odpowiedzi na pytania lub nie są wystarczająco kompletne.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Urząd Pracy we Włodawie

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Od wejścia mam...
Od wejścia mam dziwne wrażenie, nie wiem w jakim sklepie się znalazłam. Od początku równo ustawione półki z kosmetykami, a w głębi widać stół, na którym znajdują się rozłożone serwetki i naczynia - widok rzadko spotykany w drogerii. Miejsce jest nie tyle przestronne, co po prostu puste. Na półkach produkty są, ale ilość wybrakowana... Ceny w porównaniu z innymi drogeriami są wysokie. Nie znajduję poszukiwanych produktów, więc zamierzam wyjść. Nawet nikt nie zechciał pomóc w poszukiwaniu kosmetyków. Po drodze napotykam wzrok dwóch plotkujących ekspedientek. Panie nie są ubrane w żadne uniformy, jest to raczej "cywilny" strój. Mierzą mnie wzrokiem, po czym niezbyt miłym tonem odpowiadają "do widzenia". Tak, z pewnością do widzenia - to miejsce jest w moich oczach skreślone.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

A'propos

Placówka

Jasło, ul. Baczyńskiego 15

Nie zgadzam się (0)
Przyjeżdżając na stację...
Przyjeżdżając na stację w celu zatankowania, trzeba mieć szczęście, by nie trafić na kolejkę. Wiele osób odwiedza to miejsce, ponieważ ma bardzo dobrą lokalizację - przy drodze krajowej nr 28. Kilka stanowisk do tankowania, lecz pracownik znajduje się tylko przy jednym stanowisku. Około 5 minut czekam, aż zwolni się kolejka. Podjeżdżam do tego stanowiska, pracownik stacji, ubrany w czerwone spodnie i granatową koszulkę z logo Orlenu, pyta co i za ile tankuję. Odpowiadam mu, a po zatankowaniu dziękuję i odjeżdżam na parking. Idę do kasy, tam Pani ubrana w schludną białą koszulę i czarne spodnie pyta czy posiadam kartę Orlenu. Proponuje mi hot doga w zestawie z kawą, jest to standard na stacjach Orlenu. Pani mówi "do widzenia" i na tym kończy się wizyta. Wyjazd ze stacji zajmuje chwilę czasu, ale to z przyczyn niezależnych - na drodze głównej duży ruch pojazdów uniemożliwia wyjazd. Ogólnie jestem zadowolona, lecz odejmuję dwa punkty, ponieważ jest chyba trochę za mało stanowisk do tankowania. Ceny paliw też są zbyt wysokie, ale to nie dziwi chyba nikogo.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

ORLEN

Placówka

Jasło, 3 maja 1

Nie zgadzam się (0)
Sklep znajduje się...
Sklep znajduje się w centrum miasta i jego usytuowanie zostało dobrze oznakowane. Sklep jest przestronny, utrzymany w nalezytej czystości i porządku. Bardzo dobre zatowarowanie regałów sklepowych. Wiele towarów w bardzo atrakcyjnych cenach i dość dobrej jakości. Miła i szybka obsługa kasowa. Minusem sklepu jest brak mozliwości płacenia kartą.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Biedronka

Placówka

Suwałki, Daszyńskiego 8

Nie zgadzam się (0)
Przedmiotowy lokal jest...
Przedmiotowy lokal jest sklepem firmowym bełcgatowskiej piekarni. Sklep niewielki rozmiarami ale utrzymany w nalezytym porządku i czystości. Obsługa już od wejścia kulturalnie wita każdego klienta. Bardzo dobre wyeksponowanie oferowanych wyrobów cukierniczo-piekarniczych. Bardzo atrakcyjne ceny towarów oraz wysoka ich jakość. Bardzo szybka i miła obsługa kasowa.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Piek-Pol

Placówka

Zelów, Żeromskiego 43

Nie zgadzam się (0)
W sklepie ...
W sklepie panował porządek. Produkty są regularnie dostawiane przez personel sklepu. Produkty promocyjne są ustawiane w miejscach, które utrudniają poruszanie się po sklepie. Przy kasie panowała duża kolejka. Mimo to pozostałe kasy nie zostały otwarte. Podliczanie przy kasie było dość sprawne. Usłyszałem podziękowanie z zakupy i zaproszenie do ponownej wizyty.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Biedronka

Placówka

Wschowa, Konradowska 4

Nie zgadzam się (0)