Opinie użytkownika (83574)

Bardzo czysty i...
Bardzo czysty i poukładany łatwo znaleźć potrzebne artykuły, jednak często alejki zastawione są paletami z nowym towarem co powoduje że ciężko przejechać. Duża ilość ilość promocji i niskie ceny zachęcają do zakupów. Obsługa czysta schludna miła uśmiechnięta, bardzo szybka obsługa w momencie gdy kolejka się wydłużyła bardzo szybko otworzona została kolejna kasa.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Tesco

Placówka

Chojnice, sukienników 9

Nie zgadzam się (0)
W środę jechałem...
W środę jechałem pociągem Express InterCity z Warszawy do Sosnowca o nazwie Górnik (wyjazd od 16:15). Pociąg miał czyste i wygodne wagony, klimatyzację. Zarówno obsługa konduktorów, jak i stewardess z Warsu była na rewelacyjnym poziomie. Cena troche zbyt duża jak na mnie, ale warta tej jakości. Pociąg był minimalnie opóźniony (5 min).

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

PKP Intercity

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Jadłem tam ich...
Jadłem tam ich firmowe danie, czyli sharmę. Kelner namówił mnie na sahrmę złocistą czyli z podpiekany kurczakiem. Mięso było najgorszym elementem tej potrawy. Było tłuste, lepkie i nieprzyjemnie się je jadło. Frytki, sałatka, sosy i bułka bardzo dobre - nie mam do nich żadnych zarzutów. Obsługa taka sobie, kelner niczym się nie wyróżnił ani niczym nie podpadł. Zaczął zbieranie zamówienia oraz podowanie napojów i posiłków od kobiet, więc z całą pewnością był grzeczny. Płatność też bez zarzutów. Szkoda tylko, że o promocjach - z jakimi byśmy pewnie skorzystali - dowiedzieliśmy się dopiero wychodząc z lokalu - kelner nie wspomniał o nich wcześniej.Lokal dobrze położony, sieć ze smacznym jedzeniem (w tym kokretnym przypadku nie smakowało mi mięso), z przyzwoitą obsługą i niedrogimi cenami.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Sphinx

Placówka

Warszawa, Złota 59

Nie zgadzam się (0)
02.09.2021
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za przekazanie obserwacji dotyczącej wizyty w restauracji Sphinx. Przykro nam, że wizyta w naszej restauracji nie spełniła Pana oczekiwań. Zapewniamy, że najwyższa jakość dań oraz wysoki poziom obsługi jest dla nas priorytetem, dlatego opisana sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jednocześnie pragniemy wyjaśnić, że od kucharzy wymagamy, by w sposób szczególny przywiązywali wagę do prawidłowego przygotowywania serwowanych dań zgodnie przyjętymi recepturami oraz z uwzględnieniem procedur opisanych w księdze HACCP, które są bezwzględnie przestrzegane w trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Gości. Niemniej jednak na podstawie Pana opinii zwrócimy szczególną uwagę w tej właśnie restauracji na opisane przez Pana kwestie. Serdecznie zapraszamy do sieci restauracji SPHINX. Pozdrawiam, Sfinks Polska S.A.
Bylam w factory...
Bylam w factory w sklepie nike. Szukalam sportowych butow. Sklep jest duzy, towar jest w miare poukladany. Ceny - widoczne. Na butach panuje chaos, wcale ceny nie sa takie niskie... Wybór średni, dużo tandety. Bluzy i koszulki bardzo drogie. Obsługa widoczna, przeciętnie miła, raczej kompetentna. Podłoga brudna.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Nike

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Tą biedronkę odwiedzam...
Tą biedronkę odwiedzam najczęściej ze względu na bardzo miłą i kompetentną obsługę. Dziś także się nie zawiodłam. W samym sklepie porządek na półkach, ceny odpowiadają produktom, obsługa dbała o wykładanie towarów gdy brakowało ich na półkach. Gdy zapytałam jedną z pań z obsługi o pomoc w znalezieniu towaru, bez problemów mi pomogła. Przy kasach jak tylko zrobiła się większa kolejka od razu została otwarta nowa kasa. Przy kasie pani była miła, schludnie wyglądała i dość szybko mnie obsłużyła. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym sklepie.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Biedronka

Placówka

Katowice, Zawiszy Czarnego 8

Nie zgadzam się (0)
Tym razem przeglądałam...
Tym razem przeglądałam Gazetę Warszawską nr. 38. Oczywiście pełna przycinek i kontrowersyjnych i jednocześnie ciekawych artykułów odnośnie naszego wspaniałego rządu i jego rządów. Nie wiem czy ktoś śledzi, jakie postępy są, co Tragedii Smoleńskiej. Tym razem stosowny do tego artykuł odnośnie prowadzonych prac nad ekshumacją zwłok z w/w tragedii. A mianowicie to, że w trumnach przywiezionych z Rosji są najzwyczajniej w świecie szmaty. Przykro to czytać a jeszcze bardziej chyba uwierzyć, niestety w telewizji usłyszałam tylko, że w trumnie Anny W. nie było tam jej zwłok, czyli co w takim razie było…

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Gazeta Warszawska

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Powiedzcie mi proszę,...
Powiedzcie mi proszę, czy tylko w t-mobile podpisując umowę nie ma już odwrotu. Po raz kolejny zostałam wprowadzona w błąd i w chwili, kiedy chciałam zrezygnować to koniec nie ma takiej możliwości, po prostu umarł w butach - jak to mówią. W umowie nic konkretnego nie można się doczytać – oczywiście napisane językiem bardzo niezrozumiały. Jest niby, że można zmienić warunki umowy w ciągu 10 dni, ale jak się okazuje tylko wtedy, gdy umowa jest podpisana z kurierem. O rezygnacji nie ma żadnej wzmianki, a jeśli chcesz zrezygnować to owszem, ale musisz zapłacić karę prawdopodobnie za abonament z góry do końca trwania umowy. Paranoja. Naprawdę trzeba dobrze się zastanowić przed podpisaniem umowy a nie ślepo wierzyć w piękne słowa konsultantów.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

T-Mobile

Placówka

Płońsk, Grunwaldzka 31

Nie zgadzam się (1)
Często słyszałam, że...
Często słyszałam, że kobiety w tym sklepie oszukują, ale nie chciałam wierzyć plotkom. W sklepie robiłam codzienne zakupy, przed wszystkim wędliny, więc ceny również mi się utrwaliły. Ekspedientka nie wzbudziła żadnych podejrzeń, poprosiła o należną kwotę następnie wręczyła paragon. Po sfinalizowaniu wszystkich zakupów udałam się do domu. Gdy rozpakowała zakupy zobaczyłam na paragonie dość wysoką cenę za parówki, co zwykle w tym sklepie płaciłam 18 zł za kg. tym razem była cena 33 zł. Nie wydawało mi się żeby aż tak został podwyższona cena za ten sam towar to przecież prawie drugie tyle do zapłaty. Wzięłam wszystkie zakupy i udałam się z powrotem do sklepu. Okazało się, że został źle wprowadzona kwota do systemu, tylko szkoda, że nikt wcześniej się nie zorientował, a tym bardziej kobieta, która je podaje. Dziwna sytuacja.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Merkury

Placówka

Nowe Pieścirogi, Kolejowa 35b

Nie zgadzam się (1)
Ten sklepik jest...
Ten sklepik jest typowo osiedlowy. Prawie wszystkie produkty podaje sprzedawca. Jest mały w środku i zawsze mam wrażenie, że zaraz te produkty mnie zasypią... Jest dość czystko, ale to nie jest mój ulubiony sklep. Pewnego razu pilnie potrzebowałam coś kupić, ale pan właściciel już zamykał sklep. Ale był taki uprzejmy, że wrócił i sprzedał mi ten produkt! Byłam mile zaskoczona!

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

U Janusza

Placówka

Szczecin, Nastrojowa

Nie zgadzam się (0)
Obsługa sklepu nie...
Obsługa sklepu nie była pomocna, ekspedientka nie potrafiła i również nie chciała mi pomóc w znalezieniu produktu, którego szukałam.Sama musiałam przeszukać kartony z obuwiem w poszukiwaniu mojego rozmiaru.Pracownice sklepu były zajęte rozmowami między sobą, nie klientami, co spowodowało, że mimo ciekawej oferty sklepu nie miałam ochoty dokonać tam zakupu.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

CCC

Placówka

Poznań, Półwiejska 32

Nie zgadzam się (0)
Jest to sklepim...
Jest to sklepim typowo osiedlowy. Na zewnątrz wydaje się być maly, ale w środku jest tak zogospodarowany, że jest większy :) Taki malutki super market, bo można kupić prawie wszystko. Nie tyrzeba prosić pani sprzedawcyzni, żeby podała ten czy inny produkt. Klient sam chodzi po sklepie i wybiera co mu się podoba. Są nawet koszyki :) W splepie jest bardzo czystko, wszystko jest na swoim miejscu. Obsługa jest miła i chętna do pomocy. Ale chyba nie ma tam klimatyzacji, bo jak nie mogłam znaleźć czekolady, to pani powiedziała, że są w lodówce. Bardzo dobrze oceniam ten sklepik.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Rudzianka

Placówka

Szczecin, Nastrojowa

Nie zgadzam się (0)
Bardzo często robię...
Bardzo często robię zakupy w piekarniach Hert , bo lubię pieczywo i słodycze tam sprzedawane i ceny są atrakcyjne.W tej piekarni jest bardzo czysto.Towar łądnie poukładany, ceny dobrze wyeksponowane.Pani ekspedientka bardzo sympatyczna , sprawnie obsługuje klientów.Gdyby jeszcze sklep był trochę większy.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Piekarnia HERT

Placówka

Legnica, Plac Słowiański

Nie zgadzam się (0)
Po ostatniej wizycie...
Po ostatniej wizycie w tym sklepie miałam niezbyt miłe odczucia, ale wczoraj byłam mile zaskoczona.W sklepie jest czysto.Panuje porządek , artykuły ładnie poukładane.Trafiłam na wiele ciekawych przecen.Niestety zauważyłam i to nie pierwszy raz,że panie kasjerki mają problem z kartami płatniczymi tzn. nie potrafią rozróżnić karty zbliżeniowej od zwykłej.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Carrefour

Placówka

Legnica, Piłsudskiego 84

Nie zgadzam się (0)
Często zaglądam do...
Często zaglądam do tego sklepu, aby kupić ubrania dla dzieci , ale dla siebie też można znalezć dużo ciekawych rzeczy w atrakcyjnych cenach.W sklepie i przebieralniach jest czysto.Produkty z gazetki promocyjnej dobrze oznakowane i wyeksponowane.Obsługa przy kasie bardzo miła i sprawna , pani , która mnie obsługiwała spytała, czy mama aktualna gazetkę promocyjną i dała mi także gazetkę na przyszły tydzień.Polecam ten sklep.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

TAKKO Fashion

Placówka

Legnica, Złotoryjska 30

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest dobrze...
Sklep jest dobrze widoczny i bardzo duży. Ludzi, jak mrówek!!! Kolejka na dlugosc calego sklepu. Przymierzalni malo, kolejki takie same,jak do kas. Czystosc nie jest zachowana, nie widzialam tez tak duzego burdelu! Spodnie, bluzki - moze i na promocjach czesciowo, ale rzeczy leza wszedzie, kupy ubran na 2 m! Szok! Ceny nie sa takie niskie, jak sie reklamuje na szyldach. Przy kasie obslugawmiare szybka. Duzy wybor rozmiarow.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

House

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest widoczny,...
Sklep jest widoczny, ladnie poukladane sa w nim rzeczy. Ceny - wysokie, a rzeczy malo ciekawe. Przymierzalnie duze, w zyciu wiekszych kabin nie spotkalam. Ciemno w nich. Personel kompetentny, na widoku. \w sklepie jest bardzo czysto. Ceny - widoczne. Promocji brak. Ogolnie nie polecam, poniewaz mozna w innych znalezc cos ciekawszego.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Queen

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ortopeda Pan Wilczek...
Ortopeda Pan Wilczek przyjmuje po wczesniejszej rejestracji telefonicznej. Jest mily, uprzejmy i wysluchuje w miare cierpiwie pacjenta. Zleca badania dodatkowe lubzabiegi. Jest kompetentny. Dostalam na szyje w gabinecie plastry podtrzymujace szyje. Po zleconych badaniach i cwiczeniach czuje sielepiej. Gabinet jest duzy, jest czysto i estetycznie. Troche za wysokie ceny. Powyzej 100 zł.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012
Nie zgadzam się (0)
Po całym Wrocławiu...
Po całym Wrocławiu szukalam zielonego dywanu. Przypadkowo trafiłam do Castoramy i okazalo sie, ze moja wizyta byla bardzo owocna. Wybór - najwiekszy we Wrocławiu! W porownaniu z innymi sklepami z dywanami pod wzgledem cen - sa nizsze i to nawet o wiele. Moj dywan, ktory kosztowal ok. 150 zł był tu w I cenie za 99. Po obniżce 50 zł. Castorama jest ogromnym sklepiem, ale asortyment jest posegregowany dokladnie. Wybor rzeczy - ogromny!!! Ceny widoczne, personel kompetentny. Duzo otwartch kas, Panie usmiechniete. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Castorama

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jysk jest najmniej...
Jysk jest najmniej widocznym tam sklepem. Nie jest bardzo duży, W srodku dosyć czysto, produkty sa poukladane. Ceny widoczne i raczej - DROGO. Nie znalazlam nic ciekawego w tym sklepie i wydawalo misie, ze jest tam skupisko swieczek, poscieli i kocyków. Asortyment jest kolorystycznie segregowany (czesciowo). Podloga w miare czysta. Lekki zaduch w sklepie. Obsluga widocznna, raczej kompetentna. Ceny - w wiekszosci zgodne z produktami.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

JYSK

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep z reguły...
Sklep z reguły jak w wszystkich jest otwarty długo w każdy dzień: Pn-Sob: 7.00 - 21.00, Nd: 10.00-17.00.Będąc w wielu biedronkach (w Wolsztynie, Międzyzdrojach, Nowym Tomyślu) wiem, że nie każdy sklep tej marki jest sobie równy.Akurat filia w Zbąszyniu ma bardzo dobry dojazd, duży parking i elastyczne godziny otwarcia. Widać, że osoby tam pracujące są bardzo zapracowane. Obecnie brak tam ochroniarza - ale to chyba plus, bo najczęściej są oni w takich dyskontach denerwujący.Warzywa i owoce są zawsze świeże na dole półek, regałów. To cenna wskazówka dla wszystkich kupujących. Najświeższe warzywa i owoce znajdziesz pod tymi sprzed paru dni.Wypieków nie kupuję w tym sklepie, bo moim zdaniem są marnej jakości. Przykładowo bułki niby żytnie są z przemiału starych bułek.Akurat w tej Biedronce panuje ład - wszystko jest poukładane i łatwo się połapać w organizacji sklepu.Jeśli jest ruch w sklepie brakuje koszyków na zakupy. Wózki są zawsze.Jednak jak w każdym tego typu dyskoncie - mały wybór produktów. Z reguły same słabe jakościowo i bardzo przerobione produkty.Są też tanie towary z dobrą renomą jak: oryginalna Coca-Cola, batoniki Snickers, Mars, Twix, żelki Akuku, piwa. Alkohole też są wyjątkowo tanie - najbardziej znany w Polsce produkt: Wódka żołądkowa Gorzka Deluxe 0,5L = 16,99.Bardzo mały wybór wód mineralnych - same nisko-mineralizowane, które nadają się tak naprawdę tylko do gotowania. Brak tak dobrych wód jak Muszynianka czy Ustronianka.Zdarzają się często przeceny bananów co osobiście mnie cieszy. Średnio stoją tutaj 3,99/kg a nawet 2,49/kg.W kolejce musi być co najmniej 6-7 osób aby otwarto kolejną kasę, więc w tym miejscu minus.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Biedronka

Placówka

Bielsko-Biała, Grabowa 1

Nie zgadzam się (0)