Opinie użytkownika (83574)

Zaparkowałam auto przed...
Zaparkowałam auto przed hipermarketem Auchan i zaczęłam iść wzdłuż parkingu w kierunku jednego z wejść do hipermarketu. Mijając 2 osoby (mężczyznę i kobietę) usłyszałam, że pan gorąco dziękował pani "za wyrażenie opinii". Przez myśl przeszło mi, że jest to jakiś ankieter, więc gdy kawałek dalej zaczepił mnie drugi pan (ubrany w garnitur i trzymający w ręce walizkę - wszystko na czarno) pomyślałam, że to drugi ankieter. Pan powiedział, że jest pracownikiem Auchan, przedstawił się z imienia i zapytał czy jestem miejscowa czy przyjezdna oraz jak często robię zakupy w Auchan. Wdałam się w rozmowę odpowiadając na pytania, choć mój sceptycyzm wywołało to, że pan wypowiadał nazwę marketu niepewnie i na dwa różne sposoby. Pan powiedział, że Auchan niedługo obchodzi urodziny i że ma dla mnie zaproszenie. Jednak zamiast zaproszenia wyciągnął i wręczył mi perfumy w brzydkim opakowaniu noszącym ślady użytkowania. Zaczął mówić coś, że to prezent, próbował nieudolnie je otworzyć i mnie popsikać, ale na widok perfum podziękowałam i oddaliłam się (pan się nie pożegnał), żałując, że niepotrzebnie straciłam czas na rozmowę z nim. Potem będąc w Auchan postanowiłam zgłosić tę sprawę w Punkcie Obsługi Klienta i zobaczyć, czy zostanie podjęta interwencja. Panie z Punktu Obsługi Klienta nie podchodzą same do osoby stojącej przed ladą i nie pytają w czym pomóc (przynajmniej tak było w moim przypadku, a stawałam przed ladą w sumie 2 razy pomiędzy załatwianiem różnych spraw w markecie), należy do nich podejść i samemu rozpocząć rozmowę. Tak jak myślałam okazało się, że panowie chodzący po parkingu nie są pracownikami Auchan, a market nie obchodzi w najbliższym czasie urodzin. Pracownica, której zgłosiłam tę sytuację, od razu podjęła interwencję, dzwoniąc na moich oczach do innej pracownicy, której wszystko powiedziała. Wynikało z tego, że coś zostanie z tymi ludźmi zrobione, więc pożegnałam się. Kiedy po około 25 minutach wychodziłam z Auchan, nie dojrzałam na parkingu owych panów. Cieszę się, iż moje zgłoszenie nie zostało zignorowane i wśród pracowników są osoby gotowe sprawdzić parkingi. Grzeczni nie-nachalni akwizytorzy przed marketami oferujący przydatne produkty nie przeszkadzają mi i nie zgłaszałabym nawet ich obecności, jednak na manipulantów od słabej jakości perfum mam uczulenie.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Auchan

Placówka

Legnica, Roberta Schumana 11

Nie zgadzam się (0)
Na stronę Weltbild...
Na stronę Weltbild weszłam przez stronę Payback, aby zdobyć punkty z programu lojalnościowgo za zakup. Wybrałam interesującą mnie książkę w sklepie Weltbild, wybrałam sposób dostawy i płatności (wysyłka Pocztą Polską opłaconą z góry - 7,99 zł). Miałam właśnie zostać przekierowana na stronę banku aby zapłacić, ale nie nastąpiło przekierowanie. Próbowałam wejść w zakładkę "Moje zakupy" i znaleźć tam link do dokonania zapłaty, ale nie było takiego linku. Po telefonie na infolinię Payback (gdzie otrzymałam informację, że wina leży po stronie sklepu Weltbild) zadzwoniłam na infolinię Weltbild. Tu konsultantka wykluczyła winę sklepu Weltbild. Nie miła bladego pojęcia, z jakich powodów taki problem mógł wystąpić. Zaoferowała, że najpóźniej następnego dnia otrzymam na maila link do opłacenia zamówienia. Przystałam na tę propozycję. Link otrzymałam tego samego dnia i opłaciłam zamówienie. Po opłaceniu zamówienia zauważyłam, że policzono mi za dużo za wysyłkę - zamiast 7,99 zł policzono 10,99 zł. Skorzystałam więc z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Weltbild. Opisałam sytuację i poprosiłam o zwrot nadpłaty na moje konto. Następnego dnia otrzymałam e-mailową odpowiedź, że nadpłata zostanie zwrócona, a dzień później rzeczywiście otrzymałam nadpłatę na konto. Ogólnie jestem zadowolona z obsługi - zarówno z uprzejmości pracowników jak i szybkości. Mam tylko nadzieję, że problem z nie przekierowaniem mnie na stronę banku po dokonaniu zakupu był pojedynczym incydentem i nie okaże się nagminny.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Weltbild.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wybrałem się do...
Wybrałem się do sklepu, żeby odebrać rezerwacje złożoną przez internet. Sklep czysty, klimatyzacja działała. Osób z personelu było mało: dwie osoby przy kasie, jedna tłumaczyła coś klientowi i tyle! Po odbiór towaru czekałem ok 15 minut - kolejka w kasie + niekompetencja personelu (pracownik tłumaczył mi, że produkt jeszcze nie doszedł ale po burzliwej rozmowie, jednak produkt czekał już na mnie na magazynie)...

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

RTV EURO AGD

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W związku z...
W związku z podpisaniem przez jednego z członków rodziny umowy z tym sprzedawcą (naciagnięcie starszej osoby) postanowiłem telefonicznie wyjaśnić kilka kwestii związanych z umową. Bardzo długi czas oczekiwania na połaczenie z konsultantem. Próby wmówienia, że nalezy dzwonić pod inny numer, po czym po chwili kontynuacja rozmowy. Praktycznie brak odpowiedzi na zadawane pytania a dodatkowo ewidentny brak znajomości ogólnych warunków umowy. Dodatkowo nieprzyjemne traktowanie rozmówcy.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012
Nie zgadzam się (0)
Dobra lokalizacja sklepu...
Dobra lokalizacja sklepu przed którym zapewniony jest dość spory parking dla klientów. Sklep obszerny z w miare dobrze rozmieszczonymi regałami sklepowymi. Wiele artykułów w atrakcyjnych cenach. Czytelne rozmieszczenie oferowanych artykułów. Miła i szybka obsługa. Minusem sklepu jest konieczność indywidualnego ważenia owoców i warzyw na dziale przy braku wag bezpośrednio na kasach.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Carrefour

Placówka

Bełchatów, Kolejowa 4

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobre oznakowanie...
Bardzo dobre oznakowanie lokalizacji sklepu, przed którym znajduje sie bardzo duzy parking dla klientów. Sklep obszerny utrzymany w nalezytym porządku z czytelnie rozmieszczonymi poszczegolnymi artykułami. Wiele towarów bardzo dobrych jakościowo w atrakcyjnych cenach. Miła a przede wszystkim bardzo szybka obsługa kasowa.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

LIDL

Placówka

Bełchatów, Wojska Polskiego/Wyszyńskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Pewnego razu wybrałem...
Pewnego razu wybrałem się na weekendowe zakupy do Carrefoura. Lubię robić zakupy w tym markecie ze względu na niskie ceny i liczne promocje. Wchodząc do sklepu od razu przyjrzałem się gazetce promocyjnej i wybrałem parę produktów. Wziąłem mały wózek i po chwili zaczęły się schody. Dlaczego? Ano dlatego, że wózek był zepsuty, a innych już nie było. Odszukałem wszystko to co chciałem kupić i z rozklekotanym wózkiem udałem się do kasy. Przy kasie zrozumiałem dlaczego nie było więcej wózków do wyboru na wejściu. Po prostu wszystkie stały przy kasach, bo ani klientom,ani pracownikom nie chciało się ich odprowadzić.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Carrefour

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sprzedawca zauważył moją...
Sprzedawca zauważył moją obecność w sklepie i po 2 min rozpoczął rozmowę handlową od ustalenia celu wizyty. Sprzedawca był miły i uśmiechnięty. Aktywnie prowadził rozmowę. Po poznaniu moich potrzeb, zaproponował sprzęt odpowiadający moim oczekiwaniom. Sprzedawca używał odpowiednich argumentów, aby przekonać mnie do zakupu sprzętu (telewizor plazmowy: dzięki takiemu ekranowi obraz jest bardzo dobrze widoczny, wszystko jest bardzo przejrzyste, płaski ekran zajmuję bardzo mało miejsca) Sprzedawca podczas rozmowy zademonstrował sprzęt. Sprzedawca upewniał się czy wszystko to co mówi jest dla mnie zrozumiałe. Sprzedawca podjął rozmowę na temat moich wątpliwości co do braku wyjścia USB w telewizorze. Użył przekonujących argumentów, aby zakupić zaproponowany sprzęt. Sprzedawca podsumował wszystkie parametry telewizora oraz zaproponował dodatkowe środki jakie mogę nabyć do czyszczenia tego sprzętu, odtwarzacza DVD, konsoli do gier XBOX360. Dążył do finalizacji sprzedaży. Osoba która, mnie obsługiwała sprawiała wrażenie osoby kompetentnej i przekonującej. Przez większość czasu rozmowy utrzymywał ze mną kontakt wzrokowy. W przyszłości chciałbym być obsługiwany przez tego sprzedawcę i polecę ten sklep innym znajomym. W sklepie panowała przyjazna atmosfera oraz porządek. W strojach firmowych byli wszyscy pracownicy.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Media Expert

Placówka

Sieradz, Wojska Polskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Zwykle wybieram się...
Zwykle wybieram się do Żabki kiedy wszystko inne jest już zamknięte. Tak też było i tym razem. Szybko wybrałem to co mnie interesuje, ekspozycja towaru stała na wysokim poziomie. Kasjer przywitał mnie i prędko skasował, mimo późnej godziny. Wszystko byłoby pięknie i przyjemnie gdyby nie wygórowane ceny.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Żabka

Placówka

Swarzędz, Tysiąclecia 4a

Nie zgadzam się (0)
Biorąc pod uwagę...
Biorąc pod uwagę to, że jest piątek zdecydowałem się na małe zakupy w Biedronce. W tym markecie zawsze uderzała mnie kiepska ekspozycja towaru. Dobrych parę minut szukałem wybranych produktów, a kiedy wszystko już miałem w koszyku dobiła mnie bardzo długa kolejka. Obsługa miła, ceny niskie, ale czas niepotrzebnie stracony.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Biedronka

Placówka

Chełm, I Armii Wojska Polskiego 7

Nie zgadzam się (0)
Po ostatniej wizycie...
Po ostatniej wizycie na stacji, czuje się zobowiązany aby wystawić jej ocenę i przedstawić krótką historyjkę. Otóż zatankowałem auto i jak każdy uczciwy klient poszedłem zapłacić za paliwo. Przy kasie okazało się, że brakuje mi środków na koncie. Po kilku nieudanych próbach zapłaty postanowiłem poprosić kierowniczkę aby jakoś załatwić sytuację. Dodam, że bardzo się spieszyłem. Po krótkiej wymianie zdań i kilku prośbach z mojej strony, pani kierownik zgodziła się żebym później doniósł pieniądze. Oczywiście poinformowała mnie również, że w przypadku braku zapłaty do pewnej godziny będzie zmuszona zgłosić kradzież. Dzięki temu zdążyłem pozałatwiać swoje sprawy i po 2 godzinach uiściłem należność. To się nazywa elastyczność dostosowana do klienta.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

BP

Placówka

Swarzędz, Poznańska 45

Nie zgadzam się (0)
radziłam się w...
radziłam się w sprawie zakupu miksera i jego funkcji ,zostałam fachowo poinformowana o zaletach sprzętu,funkcji i oczywiście pułapach cenowych,długości gwarancji na sprzęt.Dowiedziałam się też szczegółowo o nowinkach technicznych w tej dziedzinie,mogłam spokojnie przedyskutować te kwestię ze sprzedawcą.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Saturn

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Mango jest duzym...
Mango jest duzym sklepem. Jest w nim jednak bardzo dziwnie - dziwne oświetlenie, zapach, zaduch... Rowno ulozone sa rzeczy, ceny na etkach (wysokie). Nie znalazlam nic ładnego i ciekawego w tym sklepie. nie polecam go. Podłoga jest czysta, szyby rowniez. Obsluga kompetentna i mila. Przymierzalnie - calkiem ok.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Mango

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bylam w sklepie...
Bylam w sklepie rozejrzec sie za kurtką itp. rzeczami jesiennymi. Kolekcja jest nowa, ceny przeciętne. Mało promocji. Towar jest starannie rozłożony po półkach i rozwieszony na wieszakach. Ceny widoczne na metkach. W sklepie czysto, obsługa miła i od razu zauważona zostałam przez panią w blond włosach. Bardzo czysto, wygodne przymierzalnie. ogólnie polecam, chociaż wydaje mi się, że z biegiem mody kolekcje nie idą w parze.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Lee

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Byłem już w...
Byłem już w wielu miejscach, gdzie podaje się sushi, ale niestety pierwszy raz jadłem tak nie dopracowane. Dodatkowo - przekąska - pierożki - w środku był zimny kurczak. Sushi z łososiem na ciepło - niestety był na chłodno, a także sushi w naleśniku rozpadło się zaraz po dotknięciu. Zaletą tego miejsca jest wygląd - bardzo dopracowany i ładny, miejsce także jest super, ale ceny są nie adekwatne do jakości. Ubogie menu. Z zamówieniem stolik wygląda to tak, ze ma sie do wyboru bardzo kiepskie godziny, a w rezultacie, gdzie sie przychodzi 50% miejsc wolnych.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

White Sushi

Placówka

Warszawa, krakowskie przedmieście 32

Nie zgadzam się (0)
Przewoźnik autokarowy RAF...
Przewoźnik autokarowy RAF - trans , z siedziba w Warszawie - trzykrotny przejazd na trasie połczyn zdrój - warszawa , w przeciągu 2 tygodni - każdorazowo kończył sie opóźnieniem w związku z uszkodzeniem pojazdu z przyczyn ogólnotechnicznych. Dezaprobata podróżujących, opóżnienia 3-4 godz., bark ogrzewania .

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Villa Tarsis

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Stacja Paliw Orlen,...
Stacja Paliw Orlen, Drawsko Pomorskie , godziny poranne , dość duży ruch natomiast obsługa na zewnątrz ospale przemieszcza się od jednego dystrybutora do drugiego. Pomiomo dużego ruchu, nie wykazują pomocy w organizacji. Właściciele pojazdów pozostawiają samochody pod dystrybutorem , i idą na poranna kawę , czekający w kolejce właściciele innych samochodów z niecierpliwieniem cisną na klakson. Obsługa nie reaguje i nie zaprząta głowy sobie organizacją ruchu. Wewnątrz, panuje zamieszanie długa kolejka do kasy - jednej obsługiwanej.Podczas realizacji transakcji finansowych , sprzedawca ma problem z odszukaniem adresu i danych na fakturę , dla stałego klienta, w rezultacie wychodzą również niekompetencje przy zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi dotyczących promocji ofert.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

ORLEN

Placówka

Drawsko Pomorskie, Starogrodzka 32

Nie zgadzam się (2)
profesjonalny gabinet, miła...
profesjonalny gabinet, miła obsługa, i super profesjonalne aparaty!!! LIPO SHOCK, CRYO LIPO ENDERMOLOGIE USUNELY MI CELLULIT I TŁUSZCZ! dziewczyny maja laser light sheer 4 zabiegi i nie ma 70% owlosienia POLECAM!

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2012

Gejsza

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie równa i...
Nie równa i nie stabilna satysfakcja z uczestnictwa w programie lojalnościowym PAYBACK Cieszą promocje.Te tu firma oferuje całkiem często .Firma i jej partnerzy.I tak z okazji 3 urodzin PAYBACK dostaję na @ kod upoważniający do zamówienia nagrody za pomniejszoną o 600 punktów wartość.Szkoda tylko ze nie mam podanej daty do kiedy mogę skorzystać z oferty.I jak później się okaże to co by mnie ewentualnie interesowało jest w sklepie chwilowo nie dostępne.Pochwała za sam pomysł , proste zasady.Bura za nie pełną informację.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

PAYBACK

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Aby uczcić zdany...
Aby uczcić zdany egzamin wybrałam się z chłopakiem do kawiarnio-lodziarni MAX ice & Coffee, mieszczącej się w Manufakturze. O tej porze w środku tygodnia o wolne stoliki nie było trudno. Gdy tylko usiedliśmy podeszła do nas kelnerka i podała menu, a po kilku minutach złożyliśmy jej zamówienie. Nie wiedzieliśmy na co się zdecydować, bo w karcie można znaleźć naprawdę wiele pozycji, ale po uzyskaniu dokładniejszych informacji na temat deserów, zdecydowaliśmy się na dwa konkretne. Desery można zamówić w wersji normalnej, bądź mniejszej, jednak spokojnie można wybrać tą drugą opcję, bo normalna porcja jest ogromna. Po zjedzeniu połowy człowiek już ma dość. Deser "cocomania", który zamówiłam był naprawdę smaczny, chociaż dwie praliny "rafaello" imitowały jakieś inne kulki kokosowe, do tego niezbyt świeże. Biorąc pod uwagę, że deser kosztował 22zł, nie powinno się to zdarzyć. Lokal jest dość przyjemny, choć na pogaduchy czy randkę wybrałabym się raczej w spokojniejsze miejsce. Gdyby nie tak wysokie ceny (wszystkie desery ok. 20zł), pewnie bywałabym tu częściej. W lokalu można też zamówić ciasta, kawy, koktaile i soki.

zarejestrowany-uzytkownik

28.09.2012

Max Ice and Coffee

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (1)