Opinie użytkownika (83574)

W dniu 30.09.2012...
W dniu 30.09.2012 odwiedziłem sklep Biedronka w Rudzie Śląskiej. Na zewnętrz sklepu panował porządek. W terenie sklepu również było czysto. Na półkach produkty były równo poukładane, wszędzie panował ład i porządek. Ceny produktów bardzo konkurencyjne. Dodatkowo Biedronka posiada w ofercie produkty produkowane specjalnie dla niej przez markowych producentów. Obsługa sklepu bardzo pomocna i pozytywnie nastawiona do klienta. Przy kasach nie było dużych kolejek, w razie potrzeby była otwierana kolejna kasa. Miejsce godne polecenia.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Biedronka

Placówka

Stalowa Wola, al. Jana Pawła II 13

Nie zgadzam się (0)
W dniu 29.09.2012...
W dniu 29.09.2012 odwiedziłem sklep Tesco w Rudzie Śląskiej. W markecie panował porządek, na półkach produkty uporządkowane. Na głównej alei były wystawione produkty promocyjne z aktualnej gazetki. Przy kasach nie było dużych kolejek. Pracownicy nie byli ubrani w firmowe stroje. Pan który mnie obsługiwał na koszuli miał naklejkę Gość, dodatkowo jego ubiór daleko odbiegał od stroju pracownika marketu, jego koszulka miała dziury. W trakcie obsługi rozmawiał przez telefon.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Tesco

Placówka

Ruda Śląska, 1 Maja 370

Nie zgadzam się (0)
W dniu 29.09.2012...
W dniu 29.09.2012 odwiedziłem sklep Pepco w Rudzie Śląskiej. Sklep posiada szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego oraz ubrań. Wewnątrz sklepu panował porządek, na regałach wszystkie produkty były równo poukładane. Obsługa otwarta na klienta, chętnie doradzą w doborze produktu. Ceny bardzo przystępne.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Pepco

Placówka

Ruda Śląska, Obrońców Westerplatte 36

Nie zgadzam się (1)
W piątek przed...
W piątek przed godzina 20 udałam się do delikatesów spożywczych Alma. Przeszłam po całym sklepie sprawdzając czystość. Była nienaganna. Celem moich zakupów było kupno owoców, a więc udałam się do działu WARZYWA - OWOCE. Od razy podeszła do mnie Pani odpowiedzialna za dział i spytała czy może pomóc. Odpowiedziałam, że chciałabym 5 kilo jabłek do ciasta, lekko kwaśnych i polskich. Pani zaproponowała mi odmianę Golden, wybrała do siatki i zważyła. Waga pokazała 5kilo i 300gram. Spytała czy może tak być. Odpowiedziałam ze tak i podziękowałam. Następnie udałam się do kasy, gdzie przywitała mnie kasjerka z uśmiechem, pytając czy mam kartę konesera. Po zakończeniu kasowania, wydała mi paragon i zaprosiła ponownie na zakupy w sklepach Alma.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Alma Market

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W niedzielę o...
W niedzielę o godzinie 12 weszłam do sklepu Orsay w CH Focus Mal. Wchodząc do sklepu zauważyłam czyste wejście, na szybach były naklejone szyldy z napisem SALE, a manekiny na wystawie były ubrane w białe koszulki z różowym napisem -70%. Wchodząc, sprzedawczyni powitała mnie.Cały asortyment był ładnie wyeksponowany, a każdy produkt przeceniony był oznaczony. Po 5 minutach przeglądania produktów podeszła do mnie sprzedawczyni pytając czy może mi w czymś pomóc. Odpowiedziałam ze interesuje mnie kurtka, która trzymałam w rekach, ale to rozmiar XL, a ja szukam M. Sprzedawczyni powiedziała, że już nie ma takiego rozmiaru, ale dla pewności sprawdziła w systemie komputerowym. Okazało się, że miała rację. Następnie podziękowałam i pożegnałam się.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Orsay

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (0)
Pomimo, iż było...
Pomimo, iż było dość sporo klientów wszystko szło bardzo sprawnie przy kasach, kolejka to maksymalnie 2-3 osoby także bardzo ładnie. Bardzo dużo fajnych promocji i wyprzedaży posezonowych w przystępnych cenach. Obsługa miła, odpowiada na wszystkie pytania. Produkty w przystępnych cenach i co najważniejsze bardzo duży wybór produktów.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Tesco

Placówka

Stalowa Wola, Przemysłowa 2b

Nie zgadzam się (0)
W CH Reduta...
W CH Reduta zawitałam na chwilę i na szybko.Jednak mimo braku czasu nie byłam obojętna na sklep YR.Moją uwagę przykuła widoczna z daleka ekspozycja nowego zapachu tej firmy z linii So EliXir.Mimo że jak napisałam czasu mam nie wiele to jednak wchodzę by powąchać .Konsultantka , bardzo życzliwa i miłą Pani od progu służy gotowością i chęcią pomocy.Dziś z tej pomocy a bardziej konsultacji chętnie korzystam.Czas nagli.Poznaję zapach jest oczywiście tester który mogę wypróbować na skórze lub na tekturce w formie mini buteleczki zdjęcia produktu.Moja prośba o próbkę na wynos też spotyka się ze zrozumieniem.Dostaję dwie.Lubię formę próbek YR , nasączanych zapachem chusteczek.Jako że So Elixir PURPLE jest nowością saszetki są umieszczane w karnetach z dokładnym opisem bukietu zapachu.Cena promocyjna 125 PLN , regularna 175 PLN .Tak jak inne perfumy tej marki.Do zakupu na premierę dołączany jest mini flakonika 15 ml z tej samej linii zapachowej.I szkoda że nie ma takiej małej pojemności w sprzedaży regularnej na próbę .Jednak promocja nowości skuteczna, dobrze wyeksponowana.Nie do przeoczenia. Warta niewątpliwie uwagi .

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Yves Rocher

Placówka

Warszawa, Al. Jerozolimskie 148

Nie zgadzam się (0)
Pierwsze chyba moje...
Pierwsze chyba moje zakupy w tej sieci i po raz pierwszy wyróżnienie godłem Jakość Obsługi w edycji 2012 dla Supermarketów Polo Market.Jedne zakupy a już wiem że na wyróżnienie firma mogła zasłużyć i jak komuś pasują lokalizacje może zrobić w tych sklepach ekonomiczne zakupy.Wybór asortymentu bogaty, marki ogólno dostępne jak i te pod Polo wyprodukowane.Porządek uprzejmość personelu.Własne www też na plus należy zapisać.Fajne promocje i fajnie strategie martekigowe .Firma ma swój pomysł na działanie na rynku gdzie się ładnie wkomponowuje.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

POLOmarket

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Animowany bohater z...
Animowany bohater z kreskówki doczekał się wraz ze swoją kompania magazynu.Wydawcą jest Egmont Polska która można rzec specjalizuje się właśnie w modnych tematach dziecięcych.Gazetka jest miła w lekturze, przede wszystkim służy rozrywce.Do magazynu dołączona jest zabawka by magnetyczna siłą przyciągania była jeszcze większa.Cena 8 PLN wydaje się ceną ciut a nawet więcej niż ciut zawyżoną ale od czasu do czasu można kupić.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Sponge Bob

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jak do tej...
Jak do tej pory moja wiedza o Polo Markecie kończyła się na tym że wiedziałam że taka firma jest i ma kilka sklepów w warszawie jednak lokalizacje mi nie pasują więc w sklepach tych nie robiłam zakupów.Dziś mój debiut.Nie powiem supermarket przypadł mi do gustu.Uporządkowany, cenowo w porządku.Personel miły z uśmiechem, kompetentny.Nie żebym specjalnie zjechała pół miasta by tu zrobić zakupy ale być może gdy kiedyś sie znowu nadarzy okazja i okoliczności będą ku zakupom tak jak dziś, nie mówienie .

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

POLOmarket

Placówka

Warszawa, Czumy 3

Nie zgadzam się (1)
Nie wykluczone że...
Nie wykluczone że był to nasz jeden z ostatnich plenerowych rodzinnych wypadów przed jesienno zimowym okresem.Do póki pogoda się spisuje nieźle, jest ciepło i świeci słoneczko trzeba korzystać .W ostatnią sobotę września stawiamy się w Parku Górczewska na rodzinnym Bemowskim pikniku połączonym z występami laureatów Yest Festiwalu (organizowanym przez Bemowskie Centrum Kultury Art. BemOd h 13 do późnego wieczora było mnóstwo dobrej zabawy i przedniej rozrywki dla każdego małego i dużego.Swoją ofertę przedstawiła m. in. firma Avon, Hala Wola i Itaka …..Były smakowe propozycje kuchni „Vanilia”Symulacja dachowania i nagłego hamowania…. ku przestrodze i rozwadze.Pokazy udzielania pierwszej pomocy i mini ekspozycja sprzętu medycznego.Przedstawienie teatralne dla najmłodszych, makiety lego ().Trampolina, zwierzaki na kółkach dmuchańce…..Prace typu ZTP i malowanie buziek (standard powszechny, propozycja jedna z kilku motywów oryginalna i wielce pomysłowa )Były też odpustowe kramy z misz maszem zabawek, coś do przekąszenia…. Nad całością czuwała ochrona, nad porządkiem serwis porządkowy.Działo się dużo i nie sposób się było nudzić.Było fajnie i miło.Za rok powtórka z rozrywki .Wszyscy jesteśmy na tak.Do zobaczenia zatem na Bemowie.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Bemowski Piknik Rodzinny

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nowo powstała Galeria...
Nowo powstała Galeria Handlowa SZPERK, posiada dużą ilość przestronnych lokali, jednak na ten czas niewiele z nich jest już zagospodarowanych, co prawdopodobnie jest przyczyną pustek, które tam panują. Część sklepów, kawiarni itp. jest już otwartych i wartych zwiedzania, jednak wiele lokali jest w trakcie remontu, co stwarza wrażenie Galerii w stadium rozpadu. Ogólnie Szperk jest bardzo czysty, posiada dużą przestrzeń i gwarantuje lokalom dość sporą przestronność. Wart polecenia, chociaż warto poczekać na otwarcie większej ilości sklepów.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Galeria Szperk

Placówka

Gdynia, Płk. Dąbka 338

Nie zgadzam się (0)
Duża powierzchnia pod...
Duża powierzchnia pod popularnym szyldem. Z uwagi właśnie na tak dużą powierzchnię, można znaleźć tu większą ofertę ciekawych artykułów niż w Rossmanie w innych lokalizacjach. Szczególnie rozbudowany dział dziecięcy w którym można znaleźć ciekawe ofert promocyjne, które nie występują w innych Rossmanach. Przestępne ceny, szczególnie w ramach nowo wprowadzonej karty "Rossnę". Sklep czysty, artykuły ułożone intuicyjnie, dzięki czemu nie trzeba szukać interesujących nas produktów. Obsługa bardzo miła i pomocna.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Rossmann

Placówka

Gdynia, Płk. Dąbka 338

Nie zgadzam się (0)
Artykuły wszelakie w...
Artykuły wszelakie w rozsądnej cenie. W Galerii Szperk PEPCO zajmuje dość dużą powierzchnię, dzięki czemu jest bardziej przestronne niż w innych lokalizacjach. Spokojnie można wjechać i manewrować wózkiem. Bardzo duży wybór ubranek dziecięcych, artykułów przydatnych do mieszkania, zabawek i artykułów szkolnych. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Sklep godny polecenia.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Pepco

Placówka

Gdynia, Płk. Dąbka 338

Nie zgadzam się (0)
Ogromny sklep z...
Ogromny sklep z odzieżą. Wyjątkowo duża i bardzo ładna oferta ubranek dziecięcych. Dużo ofert w promocji i wyprzedaży. Ubranka porządnie wykonane i trwałe w rozsądnej cenie. Dużo osób obsługujących, bardzo pomocni i sympatyczni ale nie nachalni. Sklep czysty, przestronny - można wjechać wózkiem i nim swobodnie manewrować. Zdecydowanie sklep godny polecenia.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

H&M

Placówka

Gdynia, Płk. Dąbka 338

Nie zgadzam się (0)
Średniej wielkości Galeria...
Średniej wielkości Galeria Handlowa w samym sercu Starego miasta. Odległość od dworca Gdańsk Główny około 5 minut. W Galerii znajduje się dużo znanych i lubianych marek. Niestety samo centrum nie jest przystosowane dla osób z wózkami lub na wózku. W całym centrum jest tylko jedna winda, która przy okazji jest najwolniejszą windą świata. Na najwyższym poziomie zaś znajduje się klinika INVICTA (prowadzi do niej alternatywne wejście z dwiema windami). Ogólnie centrum warte obejrzenia.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Madison

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (0)
Dwupoziomowa kawiarnio -...
Dwupoziomowa kawiarnio - cukiernio - piekarnia. Schludnie, w miarę czysto. Można tu spokojnie usiąść i odpocząć od zakupów przy ciastku i kawie. Niestety ceny dosyć wygórowane a zamówione produkty odbiegają od ideału (np. sernik suchy o nijakim smaku). Duża ilość osób obsługujących minimalizuje czas oczekiwania w kolejce. Generalnie można przycupnąć, jednak "bez szału".

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Piekarnia Cukiernia Pellowski

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (0)
Sklep z konfekcją...
Sklep z konfekcją dziecięcą. Wchodząc do tego sklepu, przeżyłam bardzo pozytywne zaskoczenie. Sklep niewielkich rozmiarów jednak z dość dużym wyborem ślicznej odzieży dziecięcej. Ceny, biorąc pod uwagę jakość proponowanych produktów, dość rozsądne. Obsługa - 2 osoby, uśmiechnięte, profesjonalne i bardzo pomocne. Zdecydowanie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Coccodrillo

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (0)
Sklep z ubraniami...
Sklep z ubraniami dziecięcymi. Bardzo duży wybór ubranek, porządnie wykonanych. Częste promocje i wyprzedaże dają możliwość zakupu trwałych materiałów za rozsądną cenę. Profesjonalna, bardzo cierpliwa i liczna obsługa zawsze służy pomocą, równocześnie nie jest nachalna i nie wciska czegokolwiek. Sam sklep czysty, ubranka poukładane w sposób przejrzysty i przyjemny dla oka. Zdecydowanie polecam ten sklep.w za rozsądną cenę. Profesjonalna, bardzo cierpliwa i liczna obsługa zawsze służy pomocą, r

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

5.10.15.

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (0)
Sklep z dużą...
Sklep z dużą ilością zabawek. Jedna osoba obsługi, dość mocno znudzona brakiem klientów. Nazwa sklepu powinna zostać zmieniona na "koszmarnie drogie zakupy dla Twojej pociechy". Sklep wyłącznie dla osób, które natychmiast potrzebują jakieś porządnej zabawki, np dlatego, że zapomnieli o urodzinach, dniu dziecka lub spóźnili się z zakupem prezentów pod choinkę. Przebicie cen w porównaniu z podobnymi sklepami jest niewiarygodnie wysokie. Warto tam podejść, żeby zobaczyć daną zabawkę z bliska po czym kupić ją gdzie indziej.

zarejestrowany-uzytkownik

30.09.2012

Karuzela

Placówka

Gdańsk, Rajska 10

Nie zgadzam się (1)